Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 656,480 2019-08-07 2019-08-08 59121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 119,000 2019-08-07 2019-08-08 57921020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 14,875 2019-08-07 2019-08-08 58021020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 6,375 2019-08-07 2019-08-08 576210200012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 281,208 2019-08-07 2019-08-08 58721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 640,786 2019-08-07 2019-08-08 58621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 14,025 2019-08-07 2019-08-08 58321020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 103,849 2019-08-07 2019-08-08 58921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 5,950 2019-08-07 2019-08-08 57821020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 136,679 2019-08-05 2019-08-06 56721020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 340,658 2019-08-05 2019-08-06 56821020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 84,206 2019-08-05 2019-08-06 57321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,665,251 2019-08-05 2019-08-06 57221020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 38,957 2019-08-05 2019-08-06 56921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,957 2019-08-05 2019-08-06 57021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,165 2019-08-05 2019-08-06 57121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 94,040 2019-07-30 2019-07-31 56621020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike qershor 2019 VKB 102 dt 24.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 1,800,000 2019-07-30 2019-07-31 56421020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje pastrimi per rruget 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 1 dt 17.01.2019, njoftim fituesi 26.03.2019 kontrata 2241 dt 25.04.2019 fatura 37 dt 29.05.2019 seria 47746187 flete hyrja 40 dt 29.05.2019 pmd 29.05.2019 blerje kontenier
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 200,284 2019-07-30 2019-07-31 56521020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike dhe kompensim energjie qershor 2019 VKB 101 dhe 103 dt 24.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 14,240 2019-07-26 2019-07-29 56221020012019 Udhetim i brendshem 2102001 bashkia berat pagese djeta sherbimi listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA