Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 1991 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,505,643,746.00 1,991 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 2,800,000 2017-03-16 2017-03-17 18121020012017 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001,pagese e detyrimit financiar sipas VKB nr 115.dt.22.12.2016
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 45,360 2017-03-16 2017-03-17 19521020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagesa per kryetaret e fshatrave Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 18,280 2017-03-16 2017-03-17 18421020012017 Udhetim i brendshem Bashkia Berat 2102001,pageseper dieta
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 3,725 2017-03-16 2017-03-17 17721020012017 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per transportin e mesueseve Dhjetor 2016-Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 145,000 2017-03-16 2017-03-17 18221020012017 Udhetim i brendshem Bashkia Berat 2102001,pageseper dieta
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 203,021 2017-03-15 2017-03-16 167221020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.10.11.2016.situacion shkurt 2017.fature nr 134.dt.03.03.2017 mirembajtje varrezave
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 594,175 2017-03-15 2017-03-16 166221020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr 4942.dt.26.08.2016,up.nr 582.dt.01.09.2016.fature nr 28.dt.28.02.2017,situacion nr 6.Shkurt 2017 sherbime te pastrimit
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 29,581,158 2017-03-15 2017-03-16 173221020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.31.03.2016.u.prok. nr 1.dt.22.01.2016.situacion nr4 .fature nr 30.dt.27.12.2016 Rikonstruksion i Bashkise
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 900 2017-03-13 2017-03-15 16421020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim kerkesa nr 2170 date 10.03.2017 tarife rregjistrim pronash
Bashkia Berat (0202) POLIKRON NDONI Berat 1,000 2017-03-10 2017-03-13 15721020012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Berat 2102001,likujdim urdher prokurimi 159 dt 14.12.2016 proces verbali dt 14.12.2016 fatura nr 20 dt 14.12.2016 flete hyrja 108 dt 14.12.2016 shpenzime materiale
Bashkia Berat (0202) ARBEN PALLA Berat 12,600 2017-03-07 2017-03-10 14321020012017 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre bashkia berat 2102001 urdher prokurimi 152 dt 09.12.2016 proces verbali15.12.2016 fatura 7 dt 15.12.2016 flete hyrja 110 dt 15.12.2016 orendi zyre
Bashkia Berat (0202) ILIRJAN MECAJ Berat 90,000 2017-03-07 2017-03-10 15021020012017 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre bashkia berat likujdim urdher prokurimi 16 166 dt 20.12.2016 proces verbali 201.12.2016 fatura 16 16 dt 30.12.2016 flete hyrja 122 123 dt 30.12.2016 pajisje zyre
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 909,457 2017-03-09 2017-03-10 16521020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertimin e mureve rrethuese bashkia berat kontrata 22.06.2016 likujim fat 27 dt 07.12.2016 restaurim i murrit rrethues kulla i dhe 2
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 200 2017-03-09 2017-03-10 16221020012017 Shpenzime te tjera transporti bashkia berat likujdim fatura 215549471 date 09.03.2017 takse vjetore automjeti
Bashkia Berat (0202) PAJO - OIL Berat 323,320 2017-03-07 2017-03-10 14521020012017 Karburant dhe vaj bashkia berat 2102001 likujdim kontrata 2278 dt 17.03.2016 fatur 16-17 dt 27.02.2017 flete hyrja21 dt 27.02.2017 karburant
Bashkia Berat (0202) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Berat 1,960 2017-03-09 2017-03-10 16321020012017 Shpenzime te tjera transporti bashkia berat likujdim fatura 119 br date 09.03.2017 seria 44105817 kontrall teknik automjete
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 5,704,368 2017-03-09 2017-03-10 16021020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve bashkia berat kontrata 12.08.2016 likujim fat 03 dt 20.12.2016 rikostruksio rruga stadiumi i vjeter -stadiumi i ri
Bashkia Berat (0202) Tech Invest Berat 38,400 2017-03-07 2017-03-10 13921020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat likujdim urdher prokurimi 155 dt 09.12.2016 proces verbali15.12.2016 fatura 382 dt 15.12.2016 flete hyrja 112 dt 15.12.2016 orendi zyre
Bashkia Berat (0202) T&T BETON Berat 12,592,996 2017-03-09 2017-03-10 16421020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve bashkia berat 2102001 kontrata 13.12.2016 likujdim fatura 08 dt 06.03.2017 rikostruksion i rrugeve dhe ndricimit rrugor l 30 vjetor
Bashkia Berat (0202) NATASHA DERVISHI Berat 14,430 2017-03-07 2017-03-09 15821020012017 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Sherbime te tjera bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 23 dt 07.02.2017 proces verbali 08.02.2017 fatura 6 dt 08.02.2017 flete hyrja 14 dt 08.02.2017 kancelari dokumentacion
Bashkia Berat (0202) NATASHA DERVISHI Berat 96,020 2017-03-07 2017-03-09 15621020012017 Blerje dokumentacioni - Kancelari bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 77 dt 23.05.2016 proces verbali 06.06.2016 fatura26 dt 06.06.2016flete hyrja 47 dt 06.06.2016 kancelari dokumentacion
Bashkia Berat (0202) BILBIL MUHAMETANJI Berat 1,400 2017-03-07 2017-03-09 15421020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 160 dt 16.12.2016 proces verbali16.12.2016 fatura 31 dt 16.12.2016 flete hyrja 113 dt 16.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ILIRJAN MECAJ Berat 100,000 2017-03-07 2017-03-09 15121020012017 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre bashkia berat likujdim urdher prokurimi 17 dt 31.01.2017 proces verbali 31.01.2017 fatura 18 dt 31.01.2017 flete hyrja 9 dt 31.01.2017 pajisje zyre
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 3,740,251 2017-03-07 2017-03-09 14221020012017 Sherbime te tjera bashkia berat 2102001 likujdim kontrata 27.04.2016 fatura 190 dt 02.03.2017 sherbim pastrimi
Bashkia Berat (0202) ERVIN LUZI Berat 90,000 2017-03-07 2017-03-08 14721020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 153 dt 09.12.2016 proces-verbali 14.12.2016 fatura 5 dt 15.12.2016 flete hyrja 111 dt 15.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) PETREF DOBRONIKU Berat 19,800 2017-03-07 2017-03-08 15921020012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 10 dt 23.01.2017 proces-verbali 23.01.2017 fatura 7 dt 23.01.2017 flete hyrja 2 dt 23.01.2017 mirrembajtje
Bashkia Berat (0202) REFAT PAJA Berat 2,000 2017-03-07 2017-03-08 15321020012017 Shpenzime per pritje e percjellje bashkia berat likujdim urdher-prokurimi 156 dt 09.12.2016 proces-verbali 16.12.2016 fatura 7 dt 16.12.2016 flete hyrja 114 dt 16.12.2016 shpenzime operative
Bashkia Berat (0202) Nina Bojaxhi Berat 4,400 2017-03-07 2017-03-08 15521020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 135 dt 24.11.2016 proces-verbali 24.11.2016 fatura 7 dt 24.11.2016 flete hyrja 102 dt 24.11.2016 materiale zyra
Bashkia Berat (0202) ARDIAN GJISHTI Berat 1,800 2017-03-07 2017-03-08 14821020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 168 dt 30.12.2016 proces verbali 30.12.2016 fatura 029 dt 30.12.2016 flete hyrja 121 dt 30.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 48,000 2017-03-07 2017-03-08 14421020012017 Shpenzime per pritje e percjellje bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 167 dt 12.12.2016 proces-verbali 21.12.2016 fatura 25 dt 30.12.2016 flete hyrja 124 dt 30.12.2016 materiale pritje percjellje

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA