Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 3815 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,505,062,813.00 3,815 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 11,600 2019-06-20 2019-06-21 43321020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese fatura 969 dt 31.12.2018 seria 61416269 shperndrja e shperbim lindje
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 10,311,969 2019-06-20 2019-06-21 43021020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesi aqershor 2019 nja otllak,roshnik, sinje, velabisht listepagesa
Bashkia Berat (0202) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Berat 144,000 2019-06-20 2019-06-21 43221020012019 Blerje dokumentacioni 2102001 bashkia berat pagese kontrata 2090,1 dt 23.05.2019 fatura 225 dt 12.06.2019 seria 68555894 flete hyrja 42 dt 12.06.2019shtypshkrime
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 3,800 2019-06-20 2019-06-21 43421020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese fatura 71 dt 31.01.2019 seria 61416024 shperndrja e shperbim lindje
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 3,997,500 2019-06-19 2019-06-20 42821020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese invalidet e punes qershor 2019
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 382,987 2019-06-17 2019-06-19 42021020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura 860 dt 08.26.2019 seria 72932499 dt 08.06.2019 flete hyrja 41 dt 10.06.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 116,098 2019-06-17 2019-06-19 41921020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 8 dt 10.04.2018 njoftim fituesi 29.05.2018 kontrata 3937 dt 30.05.2018 fatura 775 dt 22.05.2019 seria 72932113 flete hyrja 37 dt 22.05.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 150,000 2019-06-17 2019-06-18 42621020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare shp. varrimi per z.qemal bejka vkb 84 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 2,503,972 2019-06-17 2019-06-18 42721020012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 bashkia berat pagese kontrata 2241 dt 25.04.2019 fatura 38 dhe 39 dt 12.06.2019 seria 47746188dhe 47746189 sherbimi i pastrimit prill2019 dhe lik pjesor maj 2019
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 15,720 2019-06-13 2019-06-14 41521020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 30 dt 22.06.2018 ftesa per oferte 12.07.2018 proces verbali 12.07.2018 kontrata 4692,12 dt 13.07.2018 fatura 285635698 dt 30.04.2019 internet
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 220,899 2019-06-13 2019-06-14 41821020012019 Te tjera transferime korrente 2102001 bashkia berat pagese fatura 18 seria 70270325 dt 31.05.2019 dhe fatura 27 seria 70270335 date 31.05.2019 detyrim kontraktual
Bashkia Berat (0202) KALLFA Berat 217,712 2019-06-13 2019-06-14 40821020012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 2 dt 24.01.2019 ftesa per oferte 31.01.2019 proces verbali 12.02.2019 kontrata 893,1 dt 14.02.2019 fatura 738 dt 76222668 dt 06.05.2019 sherbim printimi
Bashkia Berat (0202) Xhuliano Paja Berat 1,500 2019-06-13 2019-06-14 41321020012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2102001 bashkia berat pagese urdher blerje 12 dt 24.05.2019 fatura 66 dt 27.05.2019 seria 13254530 flete hyrja 39 dt 27.05.2019 buqeta
Bashkia Berat (0202) F-L.GEGA Berat 24,000 2019-06-13 2019-06-14 41421020012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 16 dt 16.05.2019 ftesa per oferte 17.05.2019 fatura 85 dt 23.05.2019 seria 75992085 shpenzime pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 19,200 2019-06-13 2019-06-14 41721020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese fatura 35 dt 11.06.2019 seria 36232435 lidhje kontrate
Bashkia Berat (0202) InfoSoft Office Berat 99,044 2019-06-13 2019-06-14 41221020012019 Kancelari 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 1 dt 15.01.2019, ftesa per oferte 17.01.2019 proces verbali 23.01.2019 kontrata 554,1 dt 25.01.2019 fatura 279811462 dt 03.05.2019 flete hyrja 32 dt 03.05.2019 kancelari
Bashkia Berat (0202) "P I R R O" Berat 22,240 2019-06-13 2019-06-14 40621020012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2102001 bashkia berat pagese urdher blerje 8 dt 17.04.2019 fatura 113 dt 19.04.2019 seria 64785270 flete hyrja 27 dt 19.04.2019 materiale per pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 84,255 2019-06-13 2019-06-14 41121020012019 Posta dhe sherbimi korrier 2102001 bashkia berat pagese fatura 230 seria 67980498,253 seria 67980022,259seria 6798002,292 seria 67979955,236 seria6798005,313 seria 67979981,236 seria 67979904,321 seria 67979941,319 seria 67979987, 342 seria 37979910 dt 29.05.2019
Bashkia Berat (0202) "P I R R O" Berat 12,120 2019-06-13 2019-06-14 40721020012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2102001 bashkia berat urdher blerje 7 dt 16.04.2019 fatura 109 dt 17.04.2019 seria 64785266 flete hyrja 26 dt 17.04.2019 materiale per pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 94,385 2019-06-13 2019-06-14 41621020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3157001,31720002,316500013133009 faturat maj 2019 uje
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,484,800 2019-06-10 2019-06-11 39621020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihma ekonomike maj 2019 vkb 75 dt 22.05.2019
Bashkia Berat (0202) DEGA RAJONALE ENTIT KOMB. BANESAVE BERAT Berat 199,617 2019-06-10 2019-06-11 39921020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese shp per perballimin e bonusit te strehimit per marsela hoxhanj vkb 16 dt 28.01.2019 shk MFE 9446,3 dt 31.05.2019
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 130,000 2019-06-10 2019-06-11 40221020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare per erion dehari,redon dekollari vkb 81 dhe 82 dt 28.05.2019
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,500,000 2019-06-10 2019-06-11 39821020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018
Bashkia Berat (0202) HYSEN QOJLE Berat 300,000 2019-06-10 2019-06-11 40321020012019 Shpenzime gjyqesore 2102001 bashkia berat pagese vendim gjyqesor 1742 dt 25.04.2018 per almira kadena
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 40,000 2019-06-10 2019-06-11 40121020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare per bajame velcanak vkb 80 dt 28.05.2019
Bashkia Berat (0202) ALBANA ZOGANI Berat 500,000 2019-06-10 2019-06-11 40421020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese vendim gjyqesor 4554 dt 13.12.2018 per irfan myftaraj
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 278,745 2019-06-10 2019-06-11 40021020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese fatura 60 dt 05.06.2019 seria 71764644 pagese per lidhje te re te godines se Bashkise Berat
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 2,180 2019-06-06 2019-06-07 39521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese kodi i abonentit fatura 279376465 dt 01.05.2019 fatura prill 2019 telefon
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2019-06-06 2019-06-07 39321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese ndalese nga paga agim rako shkresa 112 dt 26.02.2018 e permbaruesit

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA