Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,600,000 2020-05-19 2020-05-20 27221020012020 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 Bashkia Berat pagese detyrim financiar per FK Tomori VKB 66 dt 26.12.2019
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 3,120,000 2020-05-15 2020-05-18 27021020012020 Ndihme ekonomike 2102001 Bashkia Berat pagese ndihme ekonomike sipas VKM nr 13 dt 22.04.2020 shkrese e Dr.Raj.te Sherb Social Nr 259 dt 07.05.2020 marreveshje nr 1595 dt 26.03.2020
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 212,879 2020-05-14 2020-05-18 26921020012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 Bashkia Berat pagese kontrata 5612,1 dt 08.11.2019 situacioni prill 2020 dt 05.05.2020 ft nr 199 seri 88831659 dt 05.05.2020 relacion dt 05.05.2020 sherbim mirrembajtje varreza publike dhe te deshmoreve
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 5,411,336 2020-05-14 2020-05-18 26821020012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 Bashkia Berat pagese urdher prokurimi 1 dt 17.01.2019 njoftim fituesi 26.03.2019 kontrata 2241 dt 25.04.2019 fatura nr 8 dt 07.04.2020 seri 83300808 situacioni 12, relacion dt 06.04.2020 sherbim pastrimi
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 148,440 2020-05-12 2020-05-13 26721020012020 Ndihme ekonomike 2102001 Bashkia Berat pagese ndihme ekonomike 6%, kompensim energjie prill 2020 vendim nr 254 dt 27.03.2020 kreu IV pika 2 shkresa nr 251 dt 05.05.2020 nga Dr.Raj.SH.Soc listpagesa bashkelidhur
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 2,141,820 2020-05-12 2020-05-13 26621020012020 Ndihme ekonomike 2102001 Bashkia Berat pagese ndihme ekonomike prill 2020 vendimi nr 254 dt 27.03.2020 kreu IV pika 2 shkresa 251 dt 05.05.2020 Dr.Raj.Sh.Soc listpagesa bashkelidhur
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 3,127,192 2020-05-11 2020-05-12 24021020012020 Ndihme ekonomike 2102001 Bashkia Berat pagese ndihme ekonomike prill 2020 vendimi nr 254 dt 27.03.2020 kreu IV pika 2, vendimi nr 1.1.4.2020 date 24.04.2020 listpagesa bashkelidhur
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 104,458 2020-05-07 2020-05-08 26521020012020 Uje 2102001 Bashkia Berat pagese faturat e ujit prill 2020
Bashkia Berat (0202) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Berat 5,000 2020-05-07 2020-05-08 26421020012020 Pagese paaftesie 2102001 Bashkia Berat pagese urdher ekzekutimi nr 5911 dt 14.07.2015 te gjykates tirane pagese per znj mirela fadil patrioti
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 50,987 2020-05-06 2020-05-07 25121020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,489,585 2020-05-06 2020-05-07 24721020012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 220,802 2020-05-06 2020-05-07 25421020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,265,570 2020-05-06 2020-05-07 24921020012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 134,877 2020-05-06 2020-05-07 25721020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 52,473 2020-05-06 2020-05-07 25221020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 287,087 2020-05-06 2020-05-07 24321020012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 137,255 2020-05-06 2020-05-07 24221020012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 38,957 2020-05-06 2020-05-07 24421020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 806,298 2020-05-06 2020-05-07 25021020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,377 2020-05-06 2020-05-07 24621020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 358,153 2020-05-06 2020-05-07 25521020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,957 2020-05-06 2020-05-07 24521020012020 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2020-05-06 2020-05-07 26321020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese ndalese punonjesi agim rako shk 112 dt 26.02.2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 45,014 2020-05-06 2020-05-07 25321020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 84,692 2020-05-06 2020-05-07 24821020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 229,932 2020-05-06 2020-05-07 25621020012020 Shtese page per funksionin 2102001 Bashkia Berat pagese pagat prill 2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 3,127,192 2020-05-05 2020-05-06 24021020012020 Ndihme ekonomike 2102001 Bashkia Berat pagese ndihme ekonomike prill 2020 vendimi 1.1.4 2020 date 24.04.2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 128,420 2020-05-05 2020-05-06 24121020012020 Ndihme ekonomike 2102001 Bashkia Berat pgese ndihme ekonomike raste te vecanta VKB 21 dt 23.04.2020 listepagesa
Bashkia Berat (0202) KAJO SHPK Berat 3,544,205 2020-04-27 2020-05-04 23121020012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2102001 Bashkia Berat blerje materiale ushqimore dhe joushqimore per emergjencat e COVID 19 flete hyrje 21 dt 09.04.2020 pr verbal 09.04.2020 kontrata 1651/4 dt 08.04.2020 ft nr 200385053 dt 09.04.2020
Bashkia Berat (0202) KAJO SHPK Berat 3,544,205 2020-04-29 2020-05-04 23921020012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2102001 Bashkia Berat urdh. prok. 22 dt 01.04.2020 njoftim fituesi 06.04.2020 kont. 1651,4 dt 08.04.2020 fat 200385234 dt 17.04.2020 flete hyrja 23 dt 17.04.2020 pmd 17.04.2020 materiale ushqimore dhe joushqimore per emergjenc covid 19

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA