Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 3544 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,261,538,349.00 3,544 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 4,085,100 2019-03-20 2019-03-21 17321020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese invalidet e punes mars 2019
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 5,358,658 2019-03-20 2019-03-21 18021020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2102001 bashkia berat pagese urdher prikurimi 12 dt 27.04.2018 njoftim fituesi 25.06.2018 kontrata 4735,1 dt 18.07.2018 fatura 26 dt 04.03.2019 seria 65069327 rikostr reparti i pediatrise
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2019-03-20 2019-03-21 16721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese shk resa e permbaruesit 112 dt 26.02.2018 ndalese punonjesit agim rako
Bashkia Berat (0202) LEONARD MATA Berat 18,900 2019-03-20 2019-03-21 17221020012019 Shpenzime per pritje e percjellje 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 60 dt 27.11.2018 ftesa per oferte 03.12.2018 proces verbali 03.12.2018 fatura 59 dt 04.12.2018 seria 12989058 flete hyrja 79 dt 04.12.2018 shp. pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 22,804 2019-03-20 2019-03-21 17521020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare bkb 121 dt 25.10.2018 listepagesa
Bashkia Berat (0202) ARBEN PANDILI Berat 53,400 2019-03-20 2019-03-21 16821020012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve speciale 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 48 dt 22.10.2018 ftesa per oferte 03.12.2018 fatura 49 dt 05.12.2018 seria 61666554 flete hyrja 82 dt 05.12.2018 materiale
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 84,158 2019-03-20 2019-03-21 17921020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3131003,3157001,31720002,3165000,13133009 fatura shkurt 2019 uje
Bashkia Berat (0202) INFOSOFT BUSINESS SOLUTIONS Berat 128,000 2019-03-20 2019-03-21 17621020012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 100 dt 24.10.2017 ftesa per oferte 22.11.2017 kontrata 5981 dt 28.12.2017 fatura 223721512,223721542 dt 29.12.2018 mirrembajtej sistemi TAIS
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 72,000 2019-03-20 2019-03-21 17421020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 10 dt 28.01.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 89,364 2019-03-19 2019-03-20 16521020012019 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese telefon kodi i abonentir 550550 fatura 279271315 dt 01.02.2019
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 1,400 2019-03-19 2019-03-20 16621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese telefon kodi i abonentir 550550 fatura 279271315 dt 01.02.2019
Bashkia Berat (0202) M.A.K Studio Berat 71,059 2019-03-13 2019-03-15 16021020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 34 dt 06.07.2018 ftesa per oferte 25.07.2019 kontrata 30.07.2018 fatura 63 dt 05.12.2018 seria 60711807 kolaudi objekti rikostruksion stadiumi tomorri
Bashkia Berat (0202) "DRICONS" Berat 21,600 2019-03-13 2019-03-15 15921020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 578 dt 16.05.2016 ftesa per oferte 18.05.2016 proves verbali 27.05.2016 kontrata 03.06.2016 fatura 341 dt 14.02.2019 seria 74139751 supervizor objekti rikost ura e perroit axhensi
Bashkia Berat (0202) REAN 95 Berat 11,910 2019-03-13 2019-03-15 15821020012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 58 dt 22.11.2018 ftesa per oferte 07.12.2018 proves verbali 27.12.2018 kontrata 11.12.2018 fatura 69 dt 22.12.2018 seria 48431302 raport VMN ujesjellesi mbreshtan
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 160,305 2019-03-12 2019-03-13 14821020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret dhjetor 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 42,748 2019-03-08 2019-03-12 15121020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltret dhjetor 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,370,540 2019-03-11 2019-03-12 15721020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihma ekonomike shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 21,374 2019-03-08 2019-03-12 15021020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltret dhjetor 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 21,374 2019-03-08 2019-03-12 15321020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltret dhjetor 2018
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,800,000 2019-03-08 2019-03-12 14521020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 19,125 2019-03-08 2019-03-11 15521020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave nentor 2018
Bashkia Berat (0202) PESE VELLEZERIT Berat 18,226,122 2019-03-08 2019-03-11 14721020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 6 dt 14.02.2017 njoftim fituesi 27.03.2017 kontrata 24.04.2017 akt kolaudimi 06.08.2018 marrja ne dorezim 17.09.2018 fatura 22 dt 04.03.2019 seria 510607574 rikostruksion stadium tomori
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 169,150 2019-03-08 2019-03-11 15421020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave nentor 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 10,687 2019-03-08 2019-03-11 15221020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltret dhjetor 2018
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 48,450 2019-03-08 2019-03-11 15621020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave nentor 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 74,809 2019-03-08 2019-03-11 14921020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltret dhjetor 2018
Bashkia Berat (0202) HYSEN QOJLE Berat 461,000 2019-03-07 2019-03-08 14421020022019 Shpenzime gjyqesore 2102001 bashkia berat pagese vendimi gjyqesor nr 1742 dt 25.04.2018 per almira kadena
Bashkia Berat (0202) ALBANA ZOGANI Berat 260,973 2019-03-07 2019-03-08 14321020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese vendimi gjyqesor nr 729 dt 10.04.2018 per shezai azizi
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,373,293 2019-03-06 2019-03-07 13021020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 83,994 2019-03-06 2019-03-07 13121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA