Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 2266 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,760,214,861.00 2,266 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 205,820 2017-08-01 2017-08-02 57021020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,764,201 2017-08-01 2017-08-02 57221020012017 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike korrik 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 1,117,836 2017-08-01 2017-08-02 56721020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 132,195 2017-08-01 2017-08-02 56221020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,115,203 2017-08-01 2017-08-02 57621020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake Bashkia Berat 2102001paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,377,054 2017-08-01 2017-08-02 56621020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 369,087 2017-08-01 2017-08-02 56321020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 105,680 2017-08-01 2017-08-02 56921020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 101,256 2017-08-01 2017-08-02 57721020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 914,501 2017-08-01 2017-08-02 56821020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) BITRI Berat 5,000 2017-08-01 2017-08-02 57421020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001 shpenzime operative per zgjedhjet shkrese kzq nr 4138 dt 16.06.2017 likujdim fat nr 17 dt 05.07.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 35,760 2017-08-01 2017-08-02 57921020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 4,500 2017-08-01 2017-08-02 56121020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,tarife sherbimi,kerkesa 6785 dt 27.07.2017
Bashkia Berat (0202) ALBANA ZOGANI Berat 500,000 2017-08-01 2017-08-02 55621020012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Berat 2102001,Shpenzim gjyqesor S Melengu vgj nr 29 dt 19.01.2015 relacion dt 26.07.2017
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 13,413 2017-08-01 2017-08-02 55721020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001kontrate nr 2690 dt 08.06.2017 sherbim interneti dhe mbeshtetje teknike
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 38,856 2017-08-01 2017-08-02 56521020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 38,500 2017-08-01 2017-08-02 57321020012017 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike korrik 2017
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 24,739 2017-08-01 2017-08-02 55821020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,per transportin e nxenesve fat nr 552,553,554 dt 30.06.2017
Bashkia Berat (0202) TOMORI Berat 50,000 2017-07-27 2017-08-01 54421020012017 Shpenzime per pritje e percjellje Bashkia Berat 2102001,UP nr 61 dt 06.07.2017 fat nr 467 dt 08.07.2017 pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 13,506 2017-07-28 2017-08-01 55521020012017 Shtesa page te tjera Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese KQZ 5046, 5224 dt 24.07.2017 akordim fondi
Bashkia Berat (0202) AGIM ARAPI Berat 119,880 2017-07-28 2017-08-01 54621020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,p verbal emergjence dt 17.07.2017 fat nr 42 dt 15.07.2017 seri 47752592
Bashkia Berat (0202) ARMANDO GEGA Berat 113,904 2017-07-27 2017-08-01 54521020012017 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin Bashkia Berat 2102001UP nr 63 dt 06.07.2017 pv fat nr 58,59 dt 23.07.2017 shpenzime per aktivitete,Pagese per transportin e materialeve zgjedhore shkres kzaz 64 dt 17.07.2017
Bashkia Berat (0202) Bledjana Ēifliku Berat 89,000 2017-07-27 2017-08-01 54721020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001UP 75 dt 18.07.2017 fat nr 35 dt 19.07.2017 materiale zyre te pergj
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 5,100 2017-07-28 2017-07-31 55421020012017 Shtesa page te tjera Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shk kqz 5046 dt 12.07.2017
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 5,100 2017-07-28 2017-07-31 55021020012017 Shtese page per gradat ushtarake Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese kqz 5046 dt 12.07.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 5,100 2017-07-28 2017-07-31 55121020012017 Shtesa page te tjera Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese KQZ 5046, 5224 dt 24.07.2017 akordim fondi
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 172,362 2017-07-28 2017-07-31 54921020012017 Shtesa page te tjera Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese KQZ 5046, 5224 dt 24.07.2017 akordim fondi
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 5,100 2017-07-28 2017-07-31 55321020012017 Shtesa page te tjera Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese KQZ 5046, 5224 dt 24.07.2017 akordim fondi
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 396,054 2017-07-28 2017-07-31 54821020012017 Shtesa page te tjera Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese KQZ 5046, 5224 dt 24.07.2017 akordim fondi
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 139,731 2017-07-28 2017-07-31 55221020012017 Shtese page per gradat ushtarake Bashkia Berat 2102001,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese KQZ 5046, 5224 dt 24.07.2017 akordim fondi

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA