Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 2947 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,537,897,893.00 2,947 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 4,050,500 2018-05-21 2018-05-22 33521020012018 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike maj 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,200 2018-05-21 2018-05-22 33621020012018 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike maj 2018
Bashkia Berat (0202) HYSEN QOJLE Berat 330,000 2018-05-18 2018-05-21 33421020012018 Shpenzime gjyqesore Bashkia Berat 2102001,shpenzime gjyqesore per Serie malasi vgjyqesor nr 540 dt 14.04.2016 shkrese nr 490 dt 27.04.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 251,490 2018-05-18 2018-05-21 33321020012018 Shpenzime gjyqesore Bashkia Berat 2102001,shpenzime gjyqesore per Eriselda paveli vgjyqesor nr 708 dt 19.05.2015,relacion dt 04.05.2018
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 76,894 2018-05-16 2018-05-17 32821020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Berat 2102001,situacion punimesh objekt infrastruktures ujitjes e kullimit bilce ,kontrate e dt 24.07.2017 likujdim fat nr 4 dt 03.10.2017
Bashkia Berat (0202) PESE VELLEZERIT Berat 465,855 2018-05-16 2018-05-17 327 21020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Berat 2102001,kontrata dt 06.05.2016 fat nr 4 dt 03.10.2017 situacion per objektin e infrastruktures se ujitjes e kullimi bilce,p verbal marjes dorezim 10.10.2017
Bashkia Berat (0202) XH & MILER Berat 18,124 2018-05-16 2018-05-17 33321020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,kolaudim punimesh rikonstr fasadave te qyteti ,fat nr 3 dt 23.04.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 50,250 2018-05-16 2018-05-17 33021020012018 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per eksperte ,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 13,413 2018-05-16 2018-05-17 33221020012018 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,sherbimi interneti, fat nr 611,613 dt 30.04.2018
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 3,716,728 2018-05-16 2018-05-17 32621020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001,likujdim situacion objk rikonstruksion Bashkise Re ,fat nr 30 dt 08.12.2017 ,kontr 31.03.2016 certifikate marjes dorezim dt 30.01.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 4,250 2018-05-16 2018-05-17 33121020012018 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per eksperte ,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) HE&SK 11 Berat 153,843 2018-05-16 2018-05-17 327 21020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001,supervizim punimeve objektin, rikonstruksion fasadave te qytetit, fat nr 7 dt 20.04.2018
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 3,704,647 2018-05-15 2018-05-16 32521020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Berat 2102001,Kontrate nr 3081 dt 04.07.2017 Rikonstruksion i fasadave ne hyrje te qytetit Berat,fat nr 14 dt 23.03.2018 fat nr 6 dt 12.01.2018 ,situacion 3
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 212,880 2018-05-10 2018-05-15 31321020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,sherbimi mirmbajtjes varezave ,fat 804 dt 06.05.2018
Bashkia Berat (0202) "SHENDELLI" Berat 4,821,081 2018-05-14 2018-05-15 32421020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,kontrate nr 4067 dt 19.09.2017 Rikonstruksion rrugeve te brendshme dhe KUZ fshati Morave,fat nr 24 dt 30.04.2018 seri 44392339 ,situacion nr 2
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,900,000 2018-05-14 2018-05-15 32321020012018 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001, pagese e detyrimit financiar per FK Tomori VKB nr 98 date 15.12.2017
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 1,846,491 2018-05-10 2018-05-11 31721020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Berat 2102001,clirim garancie 5%,kontrate e dt 24.03.2015,akt kolaudimi 21.10.2015 ,marja ne dorezim dt 23.11.2015, certifikate garancie dt 09.05.2018 per objektin Rehabilitim i fasadave pergjate bulevardit republika
Bashkia Berat (0202) TOTILA Berat 161,661 2018-05-10 2018-05-11 31021020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Berat 2102001,clirim garancie 5%,kontrate dt 26.05.2015 proces verbal kolaudimi 25.06.2015,marja dorezim 25.06.2015 ,cerfifikate garancie dt 07.05.2018 per objektin riparime ne ruget e fshatrave mbreshtan,te komunes sinje
Bashkia Berat (0202) TOTILA Berat 8,253 2018-05-10 2018-05-11 31521020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Berat 2102001,situacion per objektin rikonstruksion ujesjellsi Prokopi Paftal ,diference fat nr 48 dt 04.09.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 65,000 2018-05-10 2018-05-11 3161020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, ndihme financiare per Burbuqe ago ,vkb 43 dt 26.04.2018
Bashkia Berat (0202) TOTILA Berat 152,381 2018-05-09 2018-05-10 31121020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Berat 2102001,clirim garancie 5%,kontrate e dt 25.05.2015 ,akt kolaudimi dt 15.06.2015,dt certifikata e garancise dt 07.05.2018 objekti riparime per ruget e komunes Sinje
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,852,720 2018-05-09 2018-05-10 31221020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike prill 2018, liste pagese
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 60,000 2018-05-08 2018-05-09 30021020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, bonus strehimi per Elisabeta mushameti
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 445,329 2018-05-08 2018-05-09 29821020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001,bonus strehimi per PMiraka,R vrioni,Ll Stefa,G Gjata,M Koroveshi,R Gega,B Mbrakulli ,Sh filaj,E Mbersi ,shkrese MF 7256 dt 13.04.2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 183,481 2018-05-08 2018-05-09 29921020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, bonus strehimi per arjola toska,adolf krenar,shkelqim filaj, leonard kodheli shkrese MF 7256 dt 13.04.2018
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 32,892 2018-05-08 2018-05-09 30521020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, bonus strehimi per Adrian dardha,shkrese MF 7256 dt 13.04.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 445,329 2018-05-08 2018-05-09 30221020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001,bonus strehimi per PMiraka,R vrioni,Ll Stefa,G Gjata,M Koroveshi,R Gega,B Mbrakulli ,Sh filaj,E Mbersi ,shkrese MF 7256 dt 13.04.2018
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 32,892 2018-05-08 2018-05-09 30121020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, bonus strehimi per Adrian dardha,shkrese MF 7256 dt 13.04.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 231,840 2018-05-08 2018-05-09 30621020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike mars 2018,kompesim energjie
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 61,920 2018-05-08 2018-05-09 30721020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike mars 2018,raste te vecanta

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA