Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 3544 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,261,538,349.00 3,544 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 781,013 2019-03-06 2019-03-07 13821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 158,093 2019-03-06 2019-03-07 13621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Berat 1,960 2019-03-06 2019-03-07 14221020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese fatura 145 BR dt 06.03.2019 seria 70837870 kontroll vjetor automjeti AA037NK
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 217,750 2019-03-06 2019-03-07 13721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,224,547 2019-03-06 2019-03-07 13221020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 280,020 2019-03-06 2019-03-07 13421020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 742,772 2019-03-06 2019-03-07 13321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 5,103 2019-03-06 2019-03-07 14121020012019 Te tjera shperblime per personelin 2102001 bashkia berat pagese 1900092935 dt 06.03.2019 takse vjetore automjeti
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 54,744 2019-03-06 2019-03-07 13521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 48,780 2019-03-06 2019-03-07 13921020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike raste te vecanta vkb 31 dt 20.02.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 360,372 2019-03-06 2019-03-07 14021020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike kompensim energjie
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 38,857 2019-03-04 2019-03-05 12621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 339,958 2019-03-04 2019-03-05 12521020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 33,084 2019-03-04 2019-03-05 12821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 136,228 2019-03-04 2019-03-05 12421020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) M.A.K Studio Berat 22,621 2019-03-04 2019-03-05 12121020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 33 dt 06.07.2018, ftesa per oferte 25.07.2018, proces verbali 30.07.2018, kontrata 31.07.2018 fatura 64 dt 05.12.2018 seria 60711808 kolaudim punime rikostruk. bashkise berat
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,857 2019-03-04 2019-03-05 12721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat shkurt 2019
Bashkia Berat (0202) RRAPI MYZEQARI Berat 48,000 2019-03-04 2019-03-05 11821020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 42 dt 12.06.2015, ftesa per oferte 26.05.2015,kontrata02.06.2015 fatura 4 dt 25.08.2018 seria 64380254 supervizim nd kulla e sahatit
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 270,704 2019-02-27 2019-02-28 12221020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2102001 bashkia berat pagese clirim garancie restaurim i murrit rrethues midis kulla 1dhe 2 te kalase proces verbal kolaudimi 22.11.2016,kontrata 22.06.2016,marrja ne dorezim 09.12.2016, certifikata e garancise 06.02.2019
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 7,438,855 2019-02-27 2019-02-28 11521020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instalimi i kondicionereve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 28 dt 31.05.2018,njoftim fituesi 26.09.2018, kontrata 29.10.2018 fatura 72 dt 29.12.2018 seria 57866567 sistem kondicionimi godina bashkia berat
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 7,991,001 2019-02-26 2019-02-28 11721020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 51 ft 27.07.2017,njoftimi i kontrates 07.08.2017 kontrata 06.10.2017 fatura 23 dt 13.02.2019 seria 65069324 nderim ujesjellesi qereshnik
Bashkia Berat (0202) PESE VELLEZERIT Berat 1,120,620 2019-02-27 2019-02-28 11621020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 20 dt 18.05.2018, njoftim fituesi 18.06.2018,kontrata 4947,1 dt 31.07.2018 fatura 19 dt 13.02.2019 seria 51607571 rikostuksion i palester se gjimnastikes
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 9,500,293 2019-02-27 2019-02-28 12021020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 13 dt 29.06.2018,njoftim fituesi 29.06.2018, kontrata 4736 dt 18.07.2018,fatura 06 dt 08.02.2019 seria 56977543 reabilim fasada celepias
Bashkia Berat (0202) BESTA Berat 3,477,481 2019-02-27 2019-02-28 12321020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2102001 bashkia berat pagese clirim garancie rikost.dhe rikualif.i lulishtes perendimore dhe sup i sheshit t.muzaka proces verbal kolaudimi 10.02.2016,kontrata 20.04.2015,marrja ne dorezim 11.05.2016, certifikata e garancise 26.11.2018
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 15,720 2019-02-27 2019-02-28 11921020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 30 dt 22.06.2018, ftesa per oferte 12.07.2018, kontrata 4692,1 date 13.07.2018 fatura 259714039 dt 31.01.2019 kodi i bleresit 4002 internet
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 31,000 2019-02-21 2019-02-22 11421020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 137 dt 07.12.2018 per shpetim saraci listepagesa
Bashkia Berat (0202) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Berat 238,400 2019-02-21 2019-02-22 11021020012019 Udhetim jashte shtetit 2102001 bashkia berat urdher prokurimi 54 dt 14.11.2018, dhe 54 dt 12.11.2018 ftesa per oferte dt 13.11.2018 dhe 14.11.2018 proces verbali dt 15.11.2018 fatura 7023 dhe 7060 dt 15.11.2018 seria 68694223, 686694260 udhetim jashte shtetit
Bashkia Berat (0202) LUAN XHAFKOLLARI Berat 20,000 2019-02-21 2019-02-22 11221020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 1 dt 28.01.2019 proces verbali 05.02.2019 fatura 17 dt 05.02.2019 seria 13747969 riparim kondicioner
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 406,562 2019-02-21 2019-02-22 11121020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A414448A15241,B15365 fatura janar 2019 uje
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 45,000 2019-02-21 2019-02-22 11321020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 137 dt 07.12.2018 per asllan cuka listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA