Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 2947 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,537,897,893.00 2,947 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 183,481 2018-05-08 2018-05-09 30321020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, bonus strehimi per arjola toska,adolf krenar,shkelqim filaj, leonard kodheli shkrese MF 7256 dt 13.04.2018
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 79,168 2018-05-08 2018-05-09 30921020012018 Uje Bashkia Berat 2102001,kontrate nr 3133009 dt 03.05.2018 per rep zjarrfikes
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 60,000 2018-05-08 2018-05-09 30421020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001, bonus strehimi per Elisabeta mushameti
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 10,687 2018-05-07 2018-05-08 29021020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese keshilltare prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 10,687 2018-05-07 2018-05-08 28821020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese keshilltare prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 114,481 2018-05-07 2018-05-08 29521020012018 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagese telefoni mars 2018
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 48,450 2018-05-07 2018-05-08 29421020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese kryetareve te fshatrave prill 2018, liste pagese prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 42,748 2018-05-07 2018-05-08 28921020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese keshilltare prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 167,464 2018-05-07 2018-05-08 29221020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese e kkryetareve te fshatrave ,prill 2018 liste pagese
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 74,809 2018-05-07 2018-05-08 28721020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese keshilltare prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 119,340 2018-05-07 2018-05-08 28521020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike 6% mars 2018
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 17,500 2018-05-07 2018-05-08 29621020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,ndalese nga paga muaji prill 2018 per Agim Rako
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 19,125 2018-05-07 2018-05-08 29321020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese kryetareve te fshatrave prill 2018, liste pagese prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,000,000 2018-05-07 2018-05-08 29721020012018 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001, pagese e detyrimit financiar per FK Tomori
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 160,305 2018-05-07 2018-05-08 28621020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese keshilltare prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 32,061 2018-05-07 2018-05-08 29121020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese keshilltare prill 2018,liste pagesa
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 594,175 2018-05-03 2018-05-04 27321020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,kontrate nr 3957 dt 12.09.2017 sherbimi pastrimit nj administrative otllak,sinje,roshnik.velabisht ,fat nr 19 dt 30.04.2018
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 3,921,515 2018-05-03 2018-05-04 28421020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001 ,kontr 2004 dt 28.04.2017 fat nr 17 dt 03.05.2018 sherbimim pastrimit
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 844,510 2018-05-02 2018-05-03 27921020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 259,750 2018-05-02 2018-05-03 28121020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 91,829 2018-05-02 2018-05-03 26921020012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 325,377 2018-05-02 2018-05-03 27021020012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,273,522 2018-05-02 2018-05-03 27421020012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 38,856 2018-05-02 2018-05-03 27121020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,299,370 2018-05-02 2018-05-03 27721020012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 123,007 2018-05-02 2018-05-03 27621020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 570,143 2018-05-02 2018-05-03 28321020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 110,270 2018-05-02 2018-05-03 28021020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,856 2018-05-02 2018-05-03 27221020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 52,196 2018-05-02 2018-05-03 27521020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga prill 2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA