Transaksion Thesari 2019- Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) (Mbi 4,327 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 3,376,506,336.00 4,327 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SCREEN AD Tirane 24,000 2023-01-20 2023-01-23 106010150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare up nr 120 dt 20.12.2022 pv date 20.12.2022 fat nr 585/2022 dt 21.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BELLA NAPOLI Tirane 50,400 2023-01-20 2023-01-23 105410150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare urdher nr 226 dt 12.12.2022 fat nr 183/2022 dt 12.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) PORTEL Tirane 22,000 2023-01-20 2023-01-23 104710150012022 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme riparimi portes pv nr 18 dt 12.12.2022 fat nr 50/2022 dt 12.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Enkelejda Kolli Tirane 54,000 2023-01-20 2023-01-23 103510150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare pv nr 19 dt 19.12.2022 fat nr 719/2022 fh nr 105 dt 19.02.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) EURO OFFICE Tirane 105,000 2023-01-20 2023-01-23 103610150012022 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme blerje tonera pv nr 131 dt 05.12.2022 fat nr 12727/2022 fh nr 102 dt 05.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) COLOMBO Tirane 476,400 2023-01-20 2023-01-23 102910150012022 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme riparim printera up nr 11 dt 18.05.2022 ftese oferte dt 18.05.22 pv rend dt 20.05.2022 fat nr 365/2022 dt 15.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Kristina Shkurta Tirane 82,128 2023-01-20 2023-01-23 104110150012022 Udhetim jashte shtetit Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme bileta avioni pv nr 119 dt 12.12.2022 fat nr 54/2022 dt 12.12.22
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALBCONTROL Tirane 1,680 2023-01-20 2023-01-23 104610150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare program nr 61 dt 02.09.2022 fat nr 165/2022 dt 31.10.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) LIZARD Tirane 35,280 2023-01-20 2023-01-23 103310150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare up nr 41 dt 15.04.2022 pv nr 41/1 dt 15.04.22 fat nr 400/2022 fh nr 38 dt 27.04.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) EUROCAR Rentals Tirane 280,344 2023-01-20 2023-01-23 104810150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme automjete me qera up nr 109 dt 01.12.2022 pv date 01.12.2022 fat nr 2600/2022 dt 16.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 26,200 2023-01-20 2023-01-23 104210150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare program nr 55 dt 21.07.2022 fat nr 1674/2022 dt 21.10.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 54,000 2023-01-20 2023-01-23 104410150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare program nr 55 dt 21.07.2022 fat nr 1278/2022 dt 05.08.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ALBCONTROL Tirane 1,600 2023-01-20 2023-01-23 104510150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare program nr 55 dt 21.07.2022 fat nr 131/2022 dt 05.08.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Tea Dakaj Tirane 56,000 2023-01-20 2023-01-23 103010150012022 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme rroba pune pv nr 10 dt 22.11.2022 fat nr 2212/2022 fh nr 90 dt 22.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Kreshnik Marku Tirane 65,000 2023-01-20 2023-01-23 104010150012022 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme design faqes web up nr 111 dt 02.12.2022 pv date 02.12.2022 fat nr 8/2022 dt 02.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ELVIRA PRENÇE Tirane 8,000 2023-01-20 2023-01-23 103810150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme buqete me lule up nr 110 dt 05.09.2022 pv dt 05.09.2022 fat nr 1462/2022 dt 15.09.2022 fh nr 69 dt 22.09.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) LIZARD Tirane 295,620 2023-01-20 2023-01-23 103410150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare up nr 112 dt 24.09.2022 pv nr 112/1 dt 24.09.22 fat nr 1180/2022 dt 09.11.2022 fh nr 99 dt 20.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BUKURIJE DAJA Tirane 28,200 2023-01-20 2023-01-23 103910150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme blerje flamuj up nr 113 dt 05.11.2022 pv nr 1 dt 05.11.2022 fat nr 331/2022 dt 26.11.2022 fh nr 106 dt 19.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,601 2023-01-20 2023-01-23 99510150012022 Sherbime telefonike Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme telefon autorizim nr 601 dt 22.11.2021 fat nr 4210531/2022 date 05.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) "P I R R O" Tirane 22,400 2023-01-20 2023-01-23 103710150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare up nr 114 dt 04.11.2022 pv dt 22.11.2022 fat nr 384/2022 dt 16.11.2022 fh nr 97 dt 22.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 23,000 2023-01-20 2023-01-23 104310150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare program nr 61 dt 02.09.2022 fat nr 1675/2022 dt 21.10.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 134,926 2023-01-19 2023-01-20 105010150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme djeta ne kuader projekti urdher nr 227 dt 12.12.2022 liste pagese nr 15 date 28.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 195,675 2023-01-19 2023-01-20 105110150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme djeta ne kuader projekti urdher nr 228 dt 12.12.2022 liste pagese nr 14 date 28.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) CONCORD - TRAVEL TOURS Tirane 21,460 2023-01-19 2023-01-20 105610150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme bileta udhetimi urdher nr 233 dt 15.12.2022 fat nr 1320/2022 dt 12.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) GECI Tirane 267,552 2023-01-19 2023-01-20 105210150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare (qera salle) urdher nr 226 dt 12.12.2022 fat nr 2687/2022 dt 23.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 31,783 2023-01-19 2023-01-20 105510150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme djeta ne kuader projekti urdher nr 233 dt 15.12.2022 liste pagese nr 16 date 28.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) NATYRA Tirane 121,500 2023-01-19 2023-01-20 105310150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme kancelari ne kuader projekti urdher nr 226 dt 12.12.2022 fat nr 12/2022 fh nr 1/2022 dt 05.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) GECI Tirane 91,800 2023-01-19 2023-01-20 105710150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare program (qera salle) urdher nr 234 dt 15.12.2022 fat nr 2856/2022 dt 09.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) MINISTRIA E FINANCAVE Tirane 10,756,002 2023-01-16 2023-01-17 105910150012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme 1015001 TVSH Transfert Fondit Kombetar NF Exch IPA 2015 shkres Mf 2254 dt 07.02.2022 shkres 23031/1 dt 28.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 321,900 2023-01-10 2023-01-13 106210150012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme mbeshtetje financiare VKM nr 898 dt 29.12.2022 liste pagese
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 108,455 2022-12-22 2023-01-13 102510150012022 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme paga punonjes urdher nr 238 dt 19.12.2022 liste pagese
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 121,800 2023-01-10 2023-01-13 106310150012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme mbeshtetje financiare VKM nr 898 dt 29.12.2022 liste pagese
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 522,000 2023-01-10 2023-01-13 106110150012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme mbeshtetje financiare VKM nr 898 dt 29.12.2022 liste pagese
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,000,500 2023-01-10 2023-01-13 106010150012022 Shpenzime për mbështetje financiare të menjëhershme të punonjësve për zbutjen e impaktit të krizës. Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme mbeshtetje financiare VKM nr 898 dt 29.12.2022 liste pagese
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SCREEN AD Tirane 89,000 2023-01-10 2023-01-11 99310150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare up nr 106 dt 05.11.2022 pv date 05.11.2022 fat nr 106/2022 dt 07.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) ADRION Tirane 89,847 2023-01-10 2023-01-11 101910150012022 Libra dhe publikime profesionale Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme libra pv nr 116 dt 03.11.2022 fat nr 2862/2022 fh nr 85 dt 03.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) SCREEN AD Tirane 66,000 2023-01-10 2023-01-11 101710150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare up nr 107 dt 22.11.2022 pv date 22.11.2022 fat nr 513/2022 dt 23.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) Enkelejda Kolli Tirane 3,000 2023-01-10 2023-01-11 100310150012022 Shpenzime per pritje e percjellje Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme pritje zyrtare pv nr 8 dt 25.11.20222 fat nr 674/2022 fh nr 100 dt 25.11.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 237,720 2023-01-10 2023-01-11 102310150012022 Posta dhe sherbimi korrier Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme poste fat nr 5435/2022 date 06.12.2022
Aparati i Ministrise për Evropën dhe Punët e Jashtme (3535)/ish Aparati Ministrise se Puneve te Jashtme (3535) FLY TRAVEL 2010 Tirane 91,300 2023-01-10 2023-01-11 102610150012022 Udhetim jashte shtetit Min.per Evropen dhe Punet e Jashtme bileta avioni pv nr 50 dt 08.09.2022 fat nr 1026/2022 dt 08.09.2022
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave