Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 118,677,753.00 357 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 15,400 2018-12-06 2018-12-07 66610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise shperblim i KKT, Nentor 2018, E.Gjonaj, shkrese nr 2820/3 dt 22.11.18, listprez e anet. te KKT dt 20.11.18, listpag e bankes dt 05.12.18, bordero shperblimi dt 05.12.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 15,400 2018-11-15 2018-11-20 63110140012018 Shpenzime per honorare Min. Drejtesise shperblim i KKT, T.Gogu, shkrese nr 2705/3 dt 7.11.18, Listprezenca KKT dt 06.11.18, List.bankes 15.11.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 15,400 2018-10-22 2018-10-24 57410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise shperblim pjesemarrje ne mbledhjen e KKT. Shkrese AZHT nr.2436/3 dt.04.10.2018, Bordero shperblimi dt.11.10.2018, listpagese e bankes dt.18.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Anxhela Starja Tirane 4,290 2018-09-25 2018-09-28 55010140012018 Shpenzime per honorare Min.Drejtesise sherbim perkthimi, detyrim i prapambetur, Ditar ne 7245, Urdher Ministri 30.05.2018, ft nr 15 dt.10.02.2018 serial 11995467
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Anxhela Starja Tirane 13,000 2018-09-19 2018-09-21 54510140012018 Shpenzime per honorare Min.Drejtesise sherbim perkthimi, detyrim i prapambetur, Ditar ne 7245, Urdher Ministri 30.05.2018, ft nr 12 seri 11995464
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 54,230 2018-09-19 2018-09-21 54310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi diference 2017 Ilir Shuraja, det i prapambetur ditar nr 7245, u.ministri 6210 dt 30.5.18, permbledhese qershor 2018, listpagese dt 18.09.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Ina Kajtazi Tirane 30,070 2018-07-09 2018-07-12 42210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.27 dt.11.01.2018 serial 12455027
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Rozeta Koxhaj Tirane 445,090 2018-07-09 2018-07-12 41710140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.02 dt.27.12.2017, serial 124442702
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Valentina Jaupi Tirane 438,560 2018-07-09 2018-07-12 41910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.77 dt.14.02.2018, serial 7902985
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VALENTINA VOKRRI Tirane 46,800 2018-07-09 2018-07-12 42310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.1 dt.12.04.2018 serial 13750251
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) YLLI GORKA Tirane 264,200 2018-07-09 2018-07-12 42010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.33 dt.21.03.2018, nr.55 dt.31.03.2018, serial 11793727,11793745
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Silvana Dervishi Tirane 413,360 2018-07-09 2018-07-12 41810140012017 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.30,31 dt.28,29.12.2017, serial 11777782, 11777784
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA BERBERI Tirane 182,380 2018-07-09 2018-07-12 42110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.301 dt.27.12.2017 serial 12386936, nr.38 dt.27.03.2018 serial 12386978
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VJOLLCA META Tirane 599,610 2018-07-09 2018-07-12 42410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.17 dt.05.07.2018 serial 13909570
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ARTA QENDRO Tirane 431,400 2018-07-06 2018-07-10 40810140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.1 dt.07.02.2018 serial 13936001
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Mirela Prifti Tirane 623,770 2018-07-06 2018-07-10 41510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.25 dt.09.02.2018 serial 13669275
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 1,063,530 2018-07-06 2018-07-10 41210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.14 dt.20.12.2017 serial 9361165
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MIRA ZGJANI Tirane 76,150 2018-07-06 2018-07-10 41410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature dt.29.12.2017, serial 9222561,9222560,9222559,9222558
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 15,470 2018-07-06 2018-07-10 40310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.9 dt.12.06.2018 serial 13935809
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAJMONDA GJENCAJ Tirane 71,510 2018-07-06 2018-07-10 41610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.8 dt.23.01.2018 serial 13781611
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arlinda Hoxhaj Tirane 100,470 2018-07-06 2018-07-10 40710140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.2 dt.11.01.2018 serial 11835834
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arjeta Dibra Tirane 160,100 2018-07-06 2018-07-10 40610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.1 dt.04.01.2018 serial 12561501
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 185,370 2018-07-06 2018-07-10 39910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.6 dt.28.12.2017 serial 11352056
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALEKSANDRA GJONI / TIRANE Tirane 99,915 2018-07-06 2018-07-10 40110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.74 dt.11.01.2018 serial 13768633
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 23,660 2018-07-06 2018-07-10 40510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.186 dt.11.01.2018 serial 7538499
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA DYLA Tirane 194,568 2018-07-06 2018-07-10 39810140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.28 dt.09.01.2018 serial 10175828
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 906,690 2018-07-06 2018-07-10 40210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.2 dt.11.01.2018 serial 11835834
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Gentiana Hasko Tirane 102,497 2018-07-06 2018-07-10 41010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.25 dt.29.12.2017 serial 11321780
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MANIELA SOTA Tirane 229,960 2018-07-06 2018-07-10 41310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.42 dt.30.12.2017 serial 13821145
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Entela Naqellari Tirane 208,050 2018-07-06 2018-07-10 40910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.36 dt.11.06.2018 serial 12073294
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Idlir Shkurti Tirane 32,030 2018-07-06 2018-07-10 41110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.14 dt.20.12.2017 serial 9361165
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 502,050 2018-07-06 2018-07-10 40010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.13 dt.15.12.2017 serial 8531213
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,979,038 2018-06-28 2018-06-29 38510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Nentor 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 27.06.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,872,941 2018-06-28 2018-06-29 38610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Dhjetor 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 27.06.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 8338
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,847,245 2018-06-28 2018-06-29 38410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Tetor 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 27.06.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,071,561 2018-06-20 2018-06-25 37310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Shtator 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 19.6.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,168,716 2018-06-20 2018-06-25 37210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Gusht 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 19.6.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,958,791 2018-06-20 2018-06-25 37110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Korrik 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 19.6.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,696,668 2018-06-12 2018-06-18 33310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Prill 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 8.6.18, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,804,949 2018-06-12 2018-06-18 33410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, maj 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 8.6.18, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave