Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 3814 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,320,679,461.00 3,814 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) KONSTRUKSION - 93 SHPK Korēe 52,123,821 2018-06-21 2018-06-22 54221220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) NDERTIM I KOMPLEKSIT MULTIFUNKSIONAL SPORTIV DHE KULTUROR, U.P NR.13 DT 18.03.2016,MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES DT 15.07.2016, KONTRATE DT 21.07.2016, SIT.NR.13 DT 06.06.2018, FAT.NR.40 DT 13.06.2018 U B 28423
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 725,400 2018-06-21 2018-06-22 53521220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME BLLOQE ADMINISTRATIVE KONTRATE DT 20.04.2018, FAT.NR.201 NR 202 DT 14.05.2018, F.H NR.32 NR 33 DT 14.05.2018 URDHER NR.337 DT 11.06.2018 U B 33543 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 10,799 2018-06-21 2018-06-22 53821220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E FEMIJEVE JETIME URDHER PROKURIMI NR18 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FAT NR 174 DT 18.05.18 FL HY NR 34 DT 18.05.2018 U B NR 33546 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 45,162 2018-06-21 2018-06-22 54121220012018 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SUBVENCIONI PER LIDHJEN E KONTRATAVE E VENDOSJES SE MATESAVE TE UJIT PER FAMILJET NE NEVOJE;URDHER TITULLARI NR.374 DT.20.06.2018;VKM NR.18 DT.02.02.2018;SHKRESE NR.304 DT.02.02.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 143,999 2018-06-21 2018-06-22 54021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MARRJE ME QERA PER FONI,EKRAN,NDRICIM PER PROJEKTE U.P NR.22 DT 08.05.2018;FOFERTE DT.08.05.2018, P.V DT 08;10.05.2018,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.05.2018,FAT.NR.175 DT 14.05.2018 UB 33550;DOK.SISTEMI
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 342,469 2018-06-21 2018-06-22 53321220012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE TE DESHMOREVE, U.P NR.31 DT 15.06.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 07.07.2017,KONTRATE DT 14.07.2017, FAT.NR.47 DT 04.06.2018, UB 31049
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,593,056 2018-06-21 2018-06-22 53221220012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI PRILL 2018, U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018,FAT.NR.40 DT 30.04.2018,BULETIN NR.52 29.12.2017,NR.5 05.02.2018, UB 32520
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,965,491 2018-06-21 2018-06-22 53421220012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM I PASTRIMIT TE QYTETIT, U.P NR.12 DT 20.03.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.03.2018, BULETIN NR.13, 14 DT 04/10.04.2018,KONTRATE DT 28.03.2018,FAT.NR.48 DT 04.06.2018, UB 32812
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 15,000 2018-06-21 2018-06-22 53921220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER AKTIVITETTIN DITA E JETIMEVE URDHER PROKURIMI NR 20 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FATURA NR 269 DT 17.05.2018 U B NR 33548 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) ELVIN HOXHA Korēe 11,900 2018-06-21 2018-06-22 53721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE NGA LISTPAGESAT E MUAJIT MAJ 2018 PER Y.MUSAKA, VENDIM NR.41-2013-2664 (724) DT 14.06.2013, SHKRESE PERMB.NR.1531 PROT DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 120,000 2018-06-21 2018-06-22 53621220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) BLLOQE ADMINISTRATIVE PER NEVOJAT E BASHKISE KORCE URDHERI DT 25.04.2018 PROCESVERBAL DT 26.04.2018 FATURA NR 121 NR 122 03.05.2018 FL HYRJE NR 28 NR 29 DT 03.05.2018 U B NR 33545 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 9,660 2018-06-19 2018-06-20 52521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2018, VENDIM NR.4 DT 07.05.2018 SHKRESA NR 117 PROT DT 07.05.2018SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 629,300 2018-06-19 2018-06-20 52721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 147,560 2018-06-19 2018-06-20 53121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 652,600 2018-06-19 2018-06-20 52821220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 197,940 2018-06-19 2018-06-20 52621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 90,580 2018-06-19 2018-06-20 52921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 478,300 2018-06-19 2018-06-20 53021220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2018, VENDIM NR.5 DT 07.06.2018 SHKRESE NR 164 PROT DT 07.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 244,200 2018-06-18 2018-06-19 52121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.354 DT 14.06.2018, UB 33503 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-06-18 2018-06-19 52021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.352 DT 14.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES, UB 33502 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-06-18 2018-06-19 51921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM EPRDORIMI SI ZYRA TE PLEQESISE DHE POSTES NJ. ADM. MOLLAJ Z.POSTOL BELLO MAJ 2018,KONTR. DT 03.07.2017,URDHER NR.351 NR.3755 PROT. DT 14.06.2018 DHE 648 DT 03.10.2017,P.V DT 31.05.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 280,000 2018-06-18 2018-06-19 52321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE V.GJYQI NR.1802 DT 20.10.2015,NR.806 DT 22.04.2015,SHERB .PERMB. NR.497-15 REGJ,497/1-15 REGJ. DT 24.01.2017,URDHER NR.345 DT 11.06.2018,GJURME AUDITI DT 14.05.2018,U.B 33506 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) Euglent Osmanaj Korēe 51,850 2018-06-18 2018-06-19 52221220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.117 (86-2018-130) DT 23.01.2018 NDAJ K.MURRIZI DHE SHPENZ.GJYQ, SHKRESE PERMBARIMORE NR.363 DOSJE DT 27.02.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.355 DT 14.06.2018, UB 33504 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-06-13 2018-06-14 51221220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ, 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI DT 09.02.2018, URDHER NR.343 DT 11.06.2018, UB 33467 DT 13.06.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 350,600 2018-06-13 2018-06-14 51721220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIMI GJYQESOR NR.1942 DT 10.11.2015, NR.734 DT 14.04.2015, NR.307 DT 03.11.2015 NDAJ A.KOCIBELLI, H.KODRASI, E.LUMI, SHK.PERMB.NR.556-15 REGJ, NR.554-15 REGJ, NR.555-15 REGJ,GJ.AUDITI NR.2831,URDHER NR.345
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 802,825 2018-06-13 2018-06-14 51121220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXI DISB.I, KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.333 DT 05.06.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 277,816 2018-06-13 2018-06-14 51321220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE NGA EKZEKUTIMI I VENDIMIT NR.437 DT 07.02.2018 PER PADITESIN D.KONDI, FAT.NR.319 DT 04.06.2018, GJ.AUDITI NR.2829 DT 14.05.2018, URDHER NR.338 DT 11.06.2018, UB 33473 DT 13.06.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 721,588 2018-06-13 2018-06-14 51521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.2 DT 11.01.2017,NR.1837 DT 23.10.2015,NR.2103 DT 07.12.2015 NDAJ V.DINKALLARI,E.FEJZO,A.ZAIMAJ, SHK.PERMB.NR.583-16 REGJ,581-16 REGJ,NR.682-17 REGJ, GJ.AUDITI NR.2831 DT 11.06.18,URDHER NR.345
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 772,916 2018-06-13 2018-06-14 51421220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.KONDI, VENDIM I GJ.ADM.SE SHK.SE PARE KORCE NR.71-42 DT 29.01.2016, SHK.PERMB.NR.134/1 DT 28.03.2018,GJ.AUDITI NR.2829 PROT DT 14.05.2018,URDHER NR.344 DT 11.06.2018, UB 33469 DT 13.06.18
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 855,701 2018-06-13 2018-06-14 51621220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1899 DT 02.11.2015, NR.1873 DT 28.10.2015, NR.1920 DT 05.11.2015 NDAJ L.BODE, E.BODE, DH.TIRA, SHK.PERMB.NR.1292 PROT,1369 PROT,1420 PROT, GJ.AUDITI NR.2831 DT 14.05.2018,URDHER NR.345 11.06.18

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA