Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5195 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,906,865,660.00 5,195 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,195 2019-06-03 2019-06-05 65021220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-06-03 2019-06-05 65721220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,937 2019-06-03 2019-06-05 65521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-06-03 2019-06-05 64421220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,397,808 2019-06-03 2019-06-05 65321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 90,195 2019-06-03 2019-06-05 64521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 533,020 2019-06-03 2019-06-05 64621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-06-03 2019-06-05 65921220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHKP.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 268,800 2019-06-03 2019-06-05 66121220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E KAMNEICES,FESTA E CIFLIGUT, U.P NR.190 DT 15.03.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19, KONT.DT 03.05.19,FAT.31 DT 03.05.19 UB35946
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-06-03 2019-06-05 65621220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) Panajot Pilani Korēe 9,840 2019-05-30 2019-05-31 64221220012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime BASHKIA KORCE (2122001) HARTIM VNM PER OBJ.RINDERTIM I SHK.9 VJEC.VOSKOPOJE,U.P NR.317 DT 08.04.19, ANULL.PROC.DT 23.04.19,U.P NR.317/1 DT 24.04.19,FTESE OFERTE,P.V FONDI LIMIT DT 23.04.19,P.V VLERES.DT 26.4.19,FAT.NR.6, F.H NR.30 DT 6.5.19
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 30,000 2019-05-29 2019-05-30 64021220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E KAMENICES, U.P NR.349 DT 26.04.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 25.04.2019, P.V VLERES.DT 02.05.2019, FAT.NR.40 DT 06.05.2019, UB 36111
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 11,747 2019-05-29 2019-05-30 63921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, MAREV.BASHK.DT 02/22.08.2018, KONT.DT 22.08.2018,URDHER NR.439 DT 27.05.19, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, LISTE PAGESE, UB 36112 DT 29.05.19
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 159,475 2019-05-29 2019-05-30 64121220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE A.DINE PERIUDHA 04.09.2017 DERI 30.04.2019, S.PEPA PERIUDHA 10.09.2018 DERI 30.04.2019, URDHER NR.449 DT 29.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,950,202 2019-05-28 2019-05-29 63821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I GODINES SE ST.TE MZSH,U.P NR.32 DT 26.10.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJ.FITUESI DT 20.11.18,KONT.DT 04.12.18,BUL.NR.44,47,50,SIT.PERF.SIT.PREV.FONDI REZ.TAB.PUN.AKT KOL.ETJ,FAT.NR.58 DT 14.05.19,UB34758
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 1,102,645 2019-05-28 2019-05-29 63421220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.61 DT 30.04.2019, URDH.NR.443 DT 27.05.19, UB 35646
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 773 2019-05-28 2019-05-29 63521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, NR.KONTRATE A120717,FAT.NR.292089316, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.441 DT 27.05.19, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 386 2019-05-28 2019-05-29 63621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 672994,FAT.NR.4638144, KONT.QERAJE DT 22.08.18, MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.2018, URDHER NR.440 DT 27.05.19, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 1,751,125 2019-05-28 2019-05-29 63721220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VL.SE MBLEDHUR SI TAR.VENDORE NGA SUB.QE USHTROJNE AKTIV.NE ZONEN E ZHVILL.TE BIZNESIT,MAREV.BASHK.DT 27.02.12,VKM NR.918 DT 04.10.13,VENDIM NR.133 DT 14.11.18,URDHER.NR.442 DT 27.05.19, UB 36104
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 6,238,872 2019-05-28 2019-05-29 63321220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM I PASTRIMIT TE QYTETIT, U.P NR.39 DT 10.11.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 08.06.2018, KONTRATE DT 12.06.2018, FAT.NR.64DT 17.05.2019, BULETIN NR.46,24,25 UB 33493
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 39,900 2019-05-27 2019-05-28 63221220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI PRILL 2019, U.P NR.1 DT 21.01.2019,FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 18.01.2019,P.V VLERES.DT 23.01.19, P.V SHPALLJE FITUESI DT 25.01.19,KONT.DT 25.01.19,FAT.NR.90925817 DT 30.04.19 UB 36089
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-05-27 2019-05-28 62921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019, NR.KLIENTI 672994, FAT.NR.4666868, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.423 DT 22.05.2019
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,102,261 2019-05-27 2019-05-28 63121220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA , MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.9 DT 30.04.2019, URDHER NR.432 DT 24.05.2019 UB 36090 DT 27.05.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 340 2019-05-27 2019-05-28 63021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KONTRATE A120717, FAT.NR.293587043 PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.424 DT 22.05.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 23,220 2019-05-24 2019-05-27 62221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHK.NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 29,624 2019-05-24 2019-05-27 62621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE,( KOMPENSIM ENERGJIE ) MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHK.NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 46,906 2019-05-24 2019-05-27 61321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI PRILL 2019, NR.KONTARTE B050727,B47865, B47824,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905, FAT.NR.293975327,293979876,293970076,293969988,293972106,293978608,293980474,293969297,293975771
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 18,620 2019-05-24 2019-05-27 61821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHKRESE NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 91,660 2019-05-24 2019-05-27 62121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI PRILL 2019, VENDIM NR.71 DT 20.05.2019, SHK.NR.730/1 PROT DT 21.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,830,877 2019-05-24 2019-05-27 62021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI MAJ 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA