Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5407 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,099,769,558.00 5,407 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 84,200 2019-06-27 2019-06-28 76121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2019 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 50,232 2019-06-27 2019-06-28 76521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE KOMPENSIM ENERGJIE MAJ 2019, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 27,080 2019-06-27 2019-06-28 74721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2019 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,336 2019-06-27 2019-06-28 76821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE KOMPENSIM ENERGJIE MAJ 2019, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,585 2019-06-27 2019-06-28 75321220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019,NR.KONTRATE 720302,652380,752701,752244,FAT.NR.4713629,4692884,4708893,4701962,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 01.03.19,URDH.NR.531 DT 27.6.19
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,288 2019-06-27 2019-06-28 76721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE KOMPENSIM ENERGJIE MAJ 2019, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 157 2019-06-27 2019-06-28 75421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019 NR.KONTRATE A120717,FAT.NR.294806132,PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.18,KONT.QERAJE DT 22.08.18,URDHER NR.537 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 28,815 2019-06-27 2019-06-28 75721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,NR.KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426,FAT.NR.295173328,295174669,295179547,294809535, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONT.DT 03.01.2019,URDH.NR.534
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 15,823 2019-06-27 2019-06-28 75221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351,FAT.NR.295175153,295168182,295179068,295170333,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 1.03.19,URDH.NR.531 27.6.19
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 27,440 2019-06-27 2019-06-28 76421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MAJ 2019 3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 945,125 2019-06-27 2019-06-28 74821220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI, U.P NR.87 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.81 DT 31.05.2019, URDH.NR.524 DT 26.06.19, UB 35646
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,254 2019-06-27 2019-06-28 75621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019,NR.KLIENTI 752910,FAT.NR.4708895, QENDER KOMUN.MULTIFUNKSIONALE,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDHER NR.532 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 5,000 2019-06-27 2019-06-28 76021220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONSTRUKSION I GODINES SE STACIONIT TE MZSH, URDH.EMERIM DT 27.12.2018, KONTRATE DT 27.12.2018, FAT.NR.54 DT 23.05.2019, UB 36420 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,380 2019-06-27 2019-06-28 75521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019,NR.KLIENTI A629850,A629848,FAT.NR.295177292,294807714,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDHER NR.533 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 54,096 2019-06-27 2019-06-28 76621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE KOMPENSIM ENERGJIE MAJ 2019, VENDIM NR.95 DT 20.06.2019, SHK.NR.901/1 DT 24.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-06-27 2019-06-28 74921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019 NR.KLIENTI 672994,FAT.NR.4695601,PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.18,KONT.QERAJE DT 22.08.18,URDHER NR.536 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 39,900 2019-06-27 2019-06-28 75021220012019 Sherbime telefonike 2122001 BASHKIA KORCE SHERBIM INTERNETI, U.P NR.1 DT 21.01.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 18.01.19, P.V VLERES.DT 23.01.19, P.V SHP.FITUESI DT 25.01.2019, KONTRATE DT 25.01.19, FAT.NR.90935622 DT 31.05.19 UB 36414 DT 27.06.19
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,176 2019-06-27 2019-06-28 75821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001)UJE MAJ 2019,NR.KLIENTI 752754,750844,752702,FAT.NR.4695689,4701963,4708894,QENDER KOMUN.DITORE PER FEMIJE PROJ.FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 03.01.2019,URDH.NR.535 DT 27.6.19
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 365,500 2019-06-26 2019-06-27 74321220012019 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PERSONAVE QE KANE KRYER LAJMERIMIN ME SHKRIM TE ZGJDHESVE PER ZGJEDHJET VENDORE V.2019, SHK.NR.469/3 DT 20.02.2019, URDHER NR.453 DT 30.05.2019, URDHER NR.513 DT 25.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,112 2019-06-26 2019-06-27 74521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NR.KONT.A673175 PERIUDHA TETOR 2018 DERI MAJ 2019, NR.KONT.A673225 PERIUDHA PRILL 2019 DERI MAJ 2019, NR.KONT.A673194 PERIUDHA SHTATOR 2017 DERI MAJ 2019, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-06-26 2019-06-27 74421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR , URDHER SEKUESTRO NR.1027 12 REGJ, 981 REGJ, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INERTI (J66926804L) Korēe 1,972,999 2019-06-26 2019-06-27 73621220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHK.9 VJEC.NAIM FRASHERI DHE SHTESE PER PALESTER,U.P NR.22 DT 18.06.2018,RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.PERF,AKT KOL.CERT.MAR.DOR.ETJ FAT.NR.50 DT 10.06.19 UB34010
Bashkia Korce (1515) INERTI (J66926804L) Korēe 3,019,609 2019-06-26 2019-06-27 74121220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHK.9 VJEC.NAIM FRASHERI DHE SHTESE PER PALESTER,U.P NR.22 DT 18.06.2018,RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.PERF,AKT KOL.CERT.MAR.DOR.ETJ FAT.NR.50 DT 10.06.19 UB34010
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 282,627 2019-06-25 2019-06-26 73721220012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAG.5 PERQIND GARANCI OBJ.SIST.NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUAL.URBAN I ZONES PERRETH QYT.SE FEMIJEVE),KONT.DT 20.12.2017,SIT.PERF.DT 08.04.2018,AKT KOL.DT 18.04.18,CERT.MARR.DOR.DT 17.05.19,URDH.500 DT20.06.19
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 3,122,847 2019-06-25 2019-06-26 73521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.2 DT 19.06.19,FAT.NR.758 DT 24.06.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 480,743 2019-06-25 2019-06-26 73821220012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAG.5 PERQIND GARANCI OBJ.RIKONS.I VEPRAVE UJITESE NE ZONEN JUGPEREND.TE FUSHES SE KORCE, KONT.DT 21.03.2017,SIT.PERF.DT 23.04.2017,AKT KOL.DT 25.05.2017,CERT.MARR.DOR.DT 05.06.19,URDHER NR.501 DT 20.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 37,715 2019-06-25 2019-06-26 73921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI A028806, FAT.NR.295166470 DT 28.05.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,590 2019-06-25 2019-06-26 74021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019, NR.KLIENTI 750144, FAT.NR.4708248 DT 05.06.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 46,365 2019-06-24 2019-06-25 73021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI B47897, B47896, B47936, B47956, B47938, B47892, B47878 FAT.NR.295170744, 295170294, 295165104, 295174289, 295166160, 295166176, 295163945 NJ.ADM.VOSKOPOJE, BULGAREC, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 38,590 2019-06-24 2019-06-25 73121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MAJ 2019, KOD KLIENTI B050727, B47865, B47824, B51236, B47920, D93320, B47901, B47904, B47905, FAT.NR.295174680, 295168694, 295166526, 295179584, B295165489, B295164732, 295177165, 295179979,295164814

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA