Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4969 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,679,070,534.00 4,969 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 134,660 2019-03-19 2019-03-20 31221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHKURT 2019, VENDIM NR.2 DT 06.03.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 33,136 2019-03-18 2019-03-19 29921220012019 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER VITI 2018 NDAJ ISH PUNONJESIT, URDHER NR.182 DT 11.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 74,220 2019-03-18 2019-03-19 30121220012019 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER VITI 2018 NDAJ ISH PUNONJESVE, URDHER NR.183 DT 11.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 520,800 2019-03-18 2019-03-19 30421220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.01,07 DT 22.10.2018,24.12.2018, F.H NR.101,137 DT 22.10.2018, 24.12.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 95,200 2019-03-18 2019-03-19 30021220012019 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION, URDHER NR.181 DT 11.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 57,600 2019-03-18 2019-03-19 30321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.49,50 DT 24.12.2018, F.H NR.133,134 DT 24.12.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 121,920 2019-03-18 2019-03-19 30521220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.03,13 DT 21/24.12.2018, F.H NR.132,136 DT 21/24.12.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) INERTI (J66926804L) Korēe 9,258,514 2019-03-15 2019-03-18 28521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHKOLLES 9 VJECARE NAIM FRASHERI DHE SHTESE PER PALESTER,U.P NR.22 DT 18.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018, SIT.NR.3, FAT.NR.46 DT 31.01.2019 UB34010
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 57,456 2019-03-13 2019-03-15 28821220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.06,12 DT 02.10.2018,14.12.2018 F.H NR.88,131 DT 02.10.2018,14.12.2018 UB33325
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 798,418 2019-03-13 2019-03-15 28621220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI KESTI XXXII DISB.II KONTRATE NR.777 REP. 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.167 DT 07.03.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 462,000 2019-03-13 2019-03-15 28421220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.3637 DT 11.03.2019, URDHER NR.187 DT 13.03.2019 UB 35523 DT 13.03.2019
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 144,576 2019-03-13 2019-03-15 28721220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.48, 05,04 DT 03/15.10.2018, F.H NR.89,96,95 DT 03/15.10.2018, UB33325
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 599,780 2019-03-12 2019-03-13 28221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHKURT 2019, VENDIM NR.2 DT 06.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-03-12 2019-03-13 27921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.176 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-03-12 2019-03-13 27821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.176 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-03-12 2019-03-13 27621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.174 DT 08.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2019-03-12 2019-03-13 27521220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER 2 NUMRA JESHILE PER VITIN 2019, VKM NR.599 DT 23.07.2010, FAT.NR.222582942 DT 25.02.2019, URDHER NR.180 DT 11.03.2019 UB 35510 DT 12.03.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 51,170 2019-03-12 2019-03-13 27321220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.42,13,98,100 DT 31.01.2019, URDHER NR.173 DT 08.03.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 611,880 2019-03-12 2019-03-13 28121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHKURT 2019, VENDIM NR.2 DT 06.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-03-12 2019-03-13 27721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018, KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.175 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 523,087 2019-03-12 2019-03-13 28321220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.4 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR.107 DT 22.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,694 2019-03-12 2019-03-13 28021220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJA SHKURT 2019, URDHER NR.165 DT 07.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) 6D - PLAN Korēe 143,254 2019-03-11 2019-03-12 27221220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI:RIKONS.I SHKOLLES 9 VJEC.N.FRASHERI SHTESE PER PALESTER,U.P NR.26 DT 09.07.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 07.08.18,KONTRATE DT 04.9.18,FAT.NR.72 DT 17.09.18,BUL.28,32,36 UB34014
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,035,334 2019-03-11 2019-03-12 27121220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI, XVII, XVI DISB.II, III, KONTRATE NR.977 REP 928 KOL DT 15.05.2014, AMENDAMENT DT 18.12.2014, URDHER NR.166 DT 07.03.2019
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 1,057,684 2019-01-09 2019-03-11 1621220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: RIKONS.I RRUGES VOSKOPOJE LEKAS LOTI I, KONTRATE DT 09.08.2016, SIT.PERF.DT 28.10.2016, AKT KOLAUDIMI DT 03.11.2016, CERT.MARR.DOREZIM DT 05.11.2018, URDHER NR.803 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-01-10 2019-03-11 1721220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SUBVENCIONI PER SHERBIMIN URBAN DHJETOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUB.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SIT.NR.1, FAT.NR.1 DT 03.01.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,062,196 2019-01-09 2019-03-11 1521220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, KONTRATE DT 21.03.2017, SIT.PERF.DT 21.04.2017, AKT KOLAUDIMI DT 24.05.2017, CERT.MARR.DOREZIM DT 01.11.2018, URDHER NR.808 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-01-10 2019-03-11 1821220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 50,000 2019-03-07 2019-03-08 26921220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) VENDIM GJYQI NDAJ S.SUMBULLA,VENDIM I GJYKATES ADM.TE APELIT NR.4161(86 2018 4679) DT 16.11.18,SHK.PERMB.NR.520 DT 17.12.18,GJ.AUDITI NR.42 DT 05.02.19,URDHER NR.118 DT 25.02.19, UB 35467
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 63,000 2019-03-07 2019-03-08 26021220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.2964 DT 27.02.2019, URDHER NR.161 DT 05.03.2019 UB 35461 DT 06.03.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA