Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4969 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,679,070,534.00 4,969 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 177,436 2019-02-14 2019-02-15 16821220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.123 DT 09.11.2018, KONF.NR.1398/1 PROT DT 15.11.2018, URDHER NR.89 DT 13.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 116,454 2019-02-14 2019-02-15 16721220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.123 DT 09.11.2018, KONF.NR.1398/1 PROT DT 15.11.2018, URDHER NR.89 DT 13.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 68,000 2019-02-13 2019-02-14 16321220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRJE NE PANAIRIN: SHQIPERIA PUNON TOKEN,URDHER NR.84 DT 12.02.19, URDHER NR.578 DT 24.09.2018, FTESE PER NEGOCIATA DT 25.09.2018, RAPORT DT 28.09.2018, KONTRATE DT 28.09.18, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16521220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) Ergys Qelemeni Korēe 75,600 2019-02-13 2019-02-14 16021220012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE AUTOMJETI U.P NR.83 DT 19.12.2018, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 18.12.2018, P.V VLERESIMI DT 21.12.2018, FAT.NR.75 DT 31.12.2018 UB 35356 DT 13.02.2019
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 50,400 2019-02-13 2019-02-14 16121220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E PAK U.P NR.76 DT 16.11.18, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.11.2018, P.V VLERESIMI DT 20.11.2018, FAT.NR.837 DT 04.12.2018 UB 35355 DT 13.02.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16421220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16621220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 1,400 2019-02-13 2019-02-14 16221220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.2062 DT 11.02.2019, URDHER NR.83 DT 12.02.2019 UB 35354 DT 13.02.2019
Bashkia Korce (1515) HEST Korēe 914,196 2019-02-13 2019-02-14 15921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji BASHKIA KORCE (2122001) BL.PROZHEKTORE DHE MAT.ELEKTRIKE PER ZONEN SPORTIVE U.P NR.49 DT 25.09.18, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT 24.09.18,P.V VLERES.27.09.18,P.V SHP.FIT.DT 27.09.18, 1/2/3/4/5/9.10.2018,FAT.764 DHE F.H 93 DT 10.10.2018
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 953,880 2019-02-13 2019-02-14 15821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - instalimi i sistemit te kompjuterave BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE SERVER DHE LICENCA SOFTWARE PER SIST.E MENAXH.FINANC.FAIS U.P NR.37 DT 04.09.18,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 03.09.18,P.V VLERES.DT 07.09.18,P.V SHP.FIT.DT 11/12/13.09.18,FAT.395 F.H.76 DT 17.09.18
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 142,910 2019-02-12 2019-02-13 15221220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.1320, 1332 DT 31.12.2018, URDHER NR.79 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korēe 42,436 2019-02-12 2019-02-13 15421220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018,FAT.NR.603 DT 31.12.2018, UB 35338 DT 12.02.2019
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 252,000 2019-02-12 2019-02-13 15621220012019 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA KORCE (2122001) VAJ, FILTRA U.P NR.12 DT 18.04.2018, FTESE PER OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 17.04.2018, P.V VLERESIMI DT 20.04.2018, P.V SHP.FITUESI DT 24/26.04.2018, FAT.NR.536 DT 28.12.2018, UB 35339 DT 12.02.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 547,400 2019-02-12 2019-02-13 15121220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.4 DT 23.01.2019, URDHER NR.78 DT 11.02.2019, UB 35337 DT 12.02.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 33,000 2019-02-11 2019-02-12 14921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIM NE KANALET UJITESE SEKONDARE TE REZERVUARIT GJANC, EMERIM DT 08.06.2018, KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.51 DT 09.11.2018, UB 35317 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) HE&SK 11 Korēe 564,000 2019-02-11 2019-02-12 14821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: SKEMA UJITESE E KANAL.TE GJANCIT,11 KANALE SEKOND.DHE VEPRA ARTI,U.P NR.10 DT 13.02.2017,RAP.PERMB.MIRATIM PROCED.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.03.2017,KONT.DT 02.05.2017,FAT.NR.41 DT 23.10.18 UB30478
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 860,526 2019-02-11 2019-02-12 15021220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.233,212,211 DT 22/24/31.12.2018, URDHER NR.76 DT 07.02.2019, UB 35310 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,923 2019-02-11 2019-02-12 11621220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMBLEDHES,MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.261596398 DT 26.11.2018, F.H NR.122 DT 26.11.2018, BULETIN NR.4,11,12 UB 32758
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 292,532 2019-02-08 2019-02-11 12021220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018, FAT.NR.183 DT 31.10.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,556,933 2019-02-08 2019-02-11 12221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018, FAT.NR.204 DT 30.11.2018, BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,274 2019-02-08 2019-02-11 14221220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 750302, 652380, 752701, 752244, FAT.NR.4569961, 4549235, 4565239, 4558324, PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.75 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 34,576 2019-02-08 2019-02-11 14121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2018, KOD KLIENTI A16298, A28534, A4706, A626351 FAT.NR.304473039, 304465729, 304460265, 304473678, PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.75
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 34,000 2019-02-08 2019-02-11 14621220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONS.I VEPRAVE UJITESE NE ZONEN JUG PERENDIMORE TE FUSHES SE KORCES, EMERIM DT 22.05.2017, KONTRATE DT 22.05.2017, FAT.NR.44 DT 10.10.2018, UB 35306 DT 08.02.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 76,000 2019-02-08 2019-02-11 14721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES BASHKIA KORCE, EMERIM DT 22.05.2017, KONTRATE DT 22.05.2017, FAT.NR.50 DT 09.11.2018, UB 35307 DT 08.02.2019
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 1,900,000 2019-02-08 2019-02-11 14321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SISTEMIM ASF.NE RRUGET E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P NR.21,24 DT 18/20.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.2,FAT.NR.150 DT 03.12.2018, UB 34009
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 2,848,971 2019-02-08 2019-02-11 14421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E NJA (FSHATRAT PORODINE,BULG.BIRANJ,GOSK.POSHTE,MORAVE) U.P NR.23 DT 20.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018, SIT.NR.1, FAT.NR.5 DT 09.10.2018
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 292,532 2019-02-08 2019-02-11 12321220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018, FAT.NR.205 DT 30.11.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) INERTI (J66926804L) Korēe 96,751 2019-02-08 2019-02-11 14521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHKOLLES 9 VJECARE NAIM FRASHERI DHE SHTESE PER PALESTER,U.P NR.22 DT 18.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018, SIT.NR.2, FAT.NR.35 DT 11.11.2018 (DIFER)
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 54,570 2019-02-08 2019-02-11 13321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA