Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4969 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,679,070,534.00 4,969 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 2,594,760 2019-04-17 2019-04-18 43521220012019 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 30.01.2019, FAT.NR.35,38,53,57,68,87 DHE F.H NR.3,4,7,9,10,17 DT 18/19/28.02.2019, 01/08/21.03.2019, URDHER NR.313 DT 16.04.2019 UB 35817
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-04-17 2019-04-18 44321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.311 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,694 2019-04-17 2019-04-18 43621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.309 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,897 2019-04-17 2019-04-18 43321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI JANAR,SHKURT,MARS 2019, NR.KONT.A626348, A626349,A626350, A626409,A626063,A629848 FAT.291249712,292636358,291250042,292635286,291249509,292635767,291247159,292633348,305396842,306566787,292098822,292082036
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-04-17 2019-04-18 43921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.308 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-04-17 2019-04-18 44121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.307 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-04-17 2019-04-18 44221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.311 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-04-17 2019-04-18 44021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MARS 2019 SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.307 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FONDI SHQIPTAR I ZHVILLIMIT(FSHZH) Korēe 7,038,900 2019-04-16 2019-04-17 43221220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) PAG.NE LLOG.KONTRIBUTESH RWS III PER PROJEKTIN:RIKONS.UJESJELL.DVORAN DHE KAMENICE DHE MASA SANITARE KAMNICE,MAREV.PERF.INVESTIMI DHE FUNKS.MIREMB.DT 17.09.2018,URDH.NR.157 DT 04.03.19,URDH.NR.299 DT 15.04.19 UB35806
Bashkia Korce (1515) MISIONI EMANUEL Korēe 3,000,000 2019-04-16 2019-04-17 43121220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAG.KONTRIBUTI PER PROJEKTIN:QENDRA DITORE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DT 20.12.2018,VKQ NR.17 DT 11.12.2018,MAREV.BASHK.DT 01.03.2019,VKB NR.40 DT 05.04.2019,KONF.NR.569/1 DT 10.04.19,URDH.300 DT 15.04.19 UB35807
Bashkia Korce (1515) VASHTEMIA Korēe 387,956 2019-04-15 2019-04-16 42921220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: SIST.ASFAL.I RRUGEVE HYRESE FSH.BULGAREC,KONTRATE DT 10.11.2016,SHT.KONTRATE DT 29.12.2016,SIT.PERF.DT 05.01.2017, AKT KOL.DT 06.01.2017, CERT.MARR.DOR.DT 16.01.2019,URDH.45 28.01.19
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 21,536 2019-04-11 2019-04-12 41621220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE TE DESHMOREVE, U.P NR.19 DT 29.05.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 29.06.2018, KONTRATE DT 13.07.2018, SITUACION, FAT.NR.23 DT 05.03.2019,BUL.NR.22,27,29 UB 33737
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 22,473 2019-04-11 2019-04-12 41121220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1900134856 DT 05.04.2019, URDHER NR.281 DT 10.04.2019 UB 35758 DT 11.04.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 792,200 2019-04-11 2019-04-12 41421220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJ.TATIMOR PER MBLEDH.E TAR.SE PARKIMIT ME PAG.NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.34,35 DT 23/25.03.2019, URDHER NR.285 DT 10.04.2019 UB 35756 DT 11.04.19
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 5,507,846 2019-04-11 2019-04-12 41521220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM I PASTRIMIT TE QYTETIT, U.P NR.39 DT 10.11.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 08.06.2018, KONTRATE DT 12.06.2018, FAT.NR.39 DT 05.04.2019, BULETIN NR.46,24,25 UB 33493
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 297,617 2019-04-11 2019-04-12 41721220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE TE DESHMOREVE, U.P NR.19 DT 29.05.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 29.06.2018, KONTRATE DT 13.07.2018, SITUACION, FAT.NR.40 DT 05.04.2019,BUL.NR.22,27,29 UB 33737
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 14,862 2019-04-11 2019-04-12 41221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSE VJETORE MJETI, FAT.NR.1900134846 DT 05.04.2019, URDHER NR.282 DT 10.04.2019 UB 35757 DT 11.04.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 618,520 2019-04-10 2019-04-11 40821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 222,740 2019-04-10 2019-04-11 40621220012019. Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 136,760 2019-04-10 2019-04-11 40921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 103,840 2019-04-10 2019-04-11 40721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 11,985 2019-04-10 2019-04-11 41021220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM DEPOZITE SIGURIE PER LIRIMIN E BANESES SOCIALE, VKB NR.7 DT 31.01.2019,URDHER NR.58 DT 05.02.2019,KONTRATE NR.5361 DT 13.11.2017,KERKESE NR.47 DT 10.12.2018, URDHER NR.110 DT 22.02.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 600,620 2019-04-10 2019-04-11 40521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 8,152,857 2019-04-09 2019-04-10 40221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.3,FAT.NR.751 DT 22.02.2019, UB 34009
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 130,000 2019-04-09 2019-04-10 40421220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I QENDRES DHE INFRAS.RRUGORE DHE MONUMENTEVE TE KULTURES VOSKOPOJE, EMERIM DT 29.09.2017, KONTRATE DT 29.09.2017, FAT.NR.45 DT 11.10.2018 UB 35726
Bashkia Korce (1515) TOWER Korēe 792,000 2019-04-09 2019-04-10 40321220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE:NDERTIM I PARKUT JAPONES DHE KOP.TE KOMUNITETIT, U.P NR.30 DT 05.06.2017,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOF.FITUESI DT 31.08.17, KONTRATE DT 08.09.2017,FAT.NR.299 DT 17.12.2018, BULETIN NR.23,36,37 UB 31285
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,289,794 2019-04-08 2019-04-09 40021220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI KESTI XXXV DISB.I DHE KESTI XXVII DIB.III, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHT.KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.260 DT 05.04.2019
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,160 2019-04-08 2019-04-09 39221220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN MARS 2019, P. NR.2815/1 DT 21.05.2018, P.V PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.34 DT 01.04.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,663,726 2019-04-08 2019-04-09 39321220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI, KESTI XVIII, DISB.I, KONTRATE NR.977 REP 928 KOL DT 15.05.2014, AMENDAMENT DT 18.12.2014, URDHER NR.259 DT 05.04.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-04-08 2019-04-09 40121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES SHKURT 2019, MIRAT.PROC.RAP.PERMB.DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.263 DT 05.04.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA