Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5195 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,906,865,660.00 5,195 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 7,600,000 2019-05-10 2019-05-13 54221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.1 DT 02.05.19,FAT.NR.755 DT 07.05.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-05-10 2019-05-13 54921220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN PRILL 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.45 DT 02.05.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 1,503,526 2019-05-10 2019-05-13 54821220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SIPAS LAJMERIMIT NR.10 DT 17.01.2019, NE LIDHJE ME VENDIMIN GJYQESOR NR.443 DT 18.12.2018 TE GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE, URDHER NR.378 DT 07.05.2019, URDHER NR.387 DT 10.05.2019 UB 35968 DT 10.05.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 8,400 2019-05-09 2019-05-10 54621220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.6715 DT 08.05.2019, URDHER NR.383 DT 08.05.2019 UB 35960 DT 09.05.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,694 2019-05-09 2019-05-10 54721220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MUAJI PRILL 2019, URDHER NR.380 DT 08.05.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 3,435 2019-05-08 2019-05-09 54521220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE PER SA PAGUAR ME TEPER TAKSE NDERTESE, KERKESE NR.134 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.351 DT 30.04.2019, URDHER NR.363 DT 06.05.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) AMEL - E. Z Korēe 207,600 2019-05-08 2019-05-09 54421220012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) BL.VESHJE PER SHKOLLEN SPECIALE,U.P NR.214 DT 25.03.2019,P.V LLOG.F.LIMIT DT 21.03.19,FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 27.03.19,P.V SHP.FITUESI DT 29.03.2019, 01/02/03/04.04.2019,FAT.NR.35 DHE F.H NR.24 DT 15.04.19,UB35952
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-05-08 2019-05-09 54321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 400,000 2019-05-07 2019-05-08 54121220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 PROT DT 13.03.2019, URDHER NR.361 DT 06.05.2019 UB 35947 DT 07.05.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,700 2019-05-07 2019-05-08 54021220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.6422 DT 02.05.2019, URDHER NR.364 DT 06.05.2019 UB 35944 DT 07.05.19
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 39,900 2019-05-06 2019-05-07 53821220012019 Sherbime telefonike 2122001 BASHKIA KORCE SHERBIM INTERNETI, U.P NR.1 DT 21.01.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 18.01.19, P.V VLERES.DT 23.01.19, P.V SHP.FITUESI DT 25.01.2019, KONTRATE DT 25.01.19, FAT.NR.90915020 DT 31.03.19 UB 35922 DT 06.05.19
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 70,840 2019-05-03 2019-05-06 53521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KOMP.ENERGJIE MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.19, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,420 2019-05-03 2019-05-06 53421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,320 2019-05-03 2019-05-06 53221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,420 2019-05-03 2019-05-06 53021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 98,760 2019-05-03 2019-05-06 53321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 54,096 2019-05-03 2019-05-06 52721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019 (KOMP.ENERGJIE), VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 48,944 2019-05-03 2019-05-06 53121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMP.ENERGJIE) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 32,200 2019-05-03 2019-05-06 52621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHEM EKONOMIKE MARS 2019 (KOMP.ENERGJIE), VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,288 2019-05-03 2019-05-06 52921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (KOMPENSIM ENERGJIE) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 746,560 2019-05-03 2019-05-06 52821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019 ,VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHKRESE NR.625/1 PROT DT 03.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 7,522,773 2019-05-03 2019-05-06 53621220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUG. E NJA (FSH.POROD,BULG,BIRANJ,GOSK.POSH.MOR.) U.P NR.23 DT 20.6.18,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 17.8.18,KONT.DT 04.9.18,SIT.PERF.DT 12.11.18,AKT KOL,CERT.MARR.PERK.DOR.FAT.7 DT 8.12.18 UB34013
Bashkia Korce (1515) KONSTRUKSION - 93 SHPK Korēe 50,507,798 2019-05-03 2019-05-06 53721220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) NDERTIM I KOMP.MULTIFUNKS.SPORTIV DHE KULTUROR,U.P NR.13 DT 18.03.16,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 15.07.16,KONT.DT 21.07.16,SIT.PERF.DT 05.12.18,FAT.NR.3 DT 05.01.19,CER.MARR.DOR.AKT KOL.DT 04.01.19,P.VERBALE UB 28423
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 50,927 2019-05-02 2019-05-03 51021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,937 2019-05-02 2019-05-03 51221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 605,738 2019-05-02 2019-05-03 51621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,437,297 2019-05-02 2019-05-03 51921220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 532,640 2019-05-02 2019-05-03 51121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-05-02 2019-05-03 50921220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 525,718 2019-05-02 2019-05-03 51321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA