Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5650 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


    Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
  • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
  • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
  • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
  • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
  • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
  • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
  • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
  • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
  • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,338,999,171.00 5,650 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 753,012 2019-09-18 2019-09-19 109321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 119,780 2019-09-18 2019-09-19 109221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 267,372 2019-09-18 2019-09-19 109121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 572,120 2019-09-17 2019-09-18 108521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 659,572 2019-09-17 2019-09-18 108421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) Drejtoria Vendore e ASHK-sė Korēė Korēe 7,000 2019-09-17 2019-09-18 108621220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.12145 DT 12.09.2019, URDHER NR.781 DT 16.09.2019, UB 36906 DT 17.09.2019
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 2,721,066 2019-09-16 2019-09-17 107321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMAT UJITESE , U.P NR.249 DT 02.04.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.06.2019, KONTRATE DT 18.06.2019, SIT.NR.1 DT 19.08.19, FAT.NR.216 DT 19.08.2019, BUL.NR.14,24,25,37, UB36362
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 321,966 2019-09-13 2019-09-16 107221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI KORRIK 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.137 DT 31.07.2019, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 976,629 2019-09-13 2019-09-16 107121220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI KORRIK 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.136 DT 31.07.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 204,060 2019-09-12 2019-09-13 106321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.29 DT 13.08.19, F.H NR.63 DT 13.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 685,044 2019-09-12 2019-09-13 106821220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM RPOCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019,KONTRATE DT 23.05.2019, FAT.NR.579 DT 13.08.2019, F.H NR.60 DT 13.08.2019, BULETIN NR.51,5 UB 36107
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 134,400 2019-09-12 2019-09-13 106121220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E DARDHES,U.P NR.190 DT 15.03.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19,KONTRATE DT 03.05.2019,FAT.NR.40 DT 16.08.2019 UB35946
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 39,000 2019-09-12 2019-09-13 106621220012019. Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHHPENZ.TRANSPORTI NE KUADER TE PROJ.FESTA E DARDHES, U.P NR.655 DT 02.08.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 01.08.2019, P.V VLERESIMI DT 06.08.2019, FAT.NR.06 DT 16.08.2019, UB 36879 DT 12.09.2019
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 29,000 2019-09-12 2019-09-13 106721220012019. Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHHPENZ.TRANSPORTI NE KUADER TE PROJ.FESTA E RAKISE,U.P NR.653 DT 01.08.19,ANULL.PROCED.DT 05.08.19,U.P NR.668 DT 05.08.19,FT.OFERTE,P.V LLOG.F. LIMIT DT 05.08.19,P.V VLERES.DT 07.08.19, FAT.NR.05 DT 15.08.19 UB36880
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 168,000 2019-09-12 2019-09-13 106021220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E RAKISE,U.P NR.190 DT 15.03.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19,KONTRATE DT 03.05.2019,FAT.NR.39 DT 15.08.2019 UB35946
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 30,600 2019-09-12 2019-09-13 107021220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.33 DT 13.08.19, F.H NR.62 DT 13.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,279 2019-09-12 2019-09-13 106521220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E RAKISE, U.P NR.652 DT 01.08.2019,FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 31.07.2019, P.V VLERESIMI DT 05.08.2019, FAT.NR.16 DT 15.08.2019, UB 36868 DT 12.09.2019
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 68,628 2019-09-12 2019-09-13 106421220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.34 DT 14.08.19, F.H NR.64 DT 14.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 73,000 2019-09-12 2019-09-13 106221220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.05 DT 13.08.19, F.H NR.61 DT 13.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 71,999 2019-09-12 2019-09-13 106921220012019. Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHHPENZ.KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E DARDHES, U.P NR.656 DT 02.08.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 01.08.2019, P.V VLERESIMI DT 06.08.2019, FAT.NR.343 DT 16.08.2019, UB 36874 DT 12.09.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,987,774 2019-09-11 2019-09-12 105921220012019 Sherbimet bankare - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI KESTI IV, TRANSHI II, PEE KREDINE E FINANCUAR NGA CEB, PROJEKTI NDERTIM I BANESAVE ME QELLIM SOCIAL,MAREV.DT 13.02.2008, SHK.NR.16851 DT 05.12.2014, NR.14939 DT 08.08.2019, URDHER NR.772 DT 10.09.19
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 791,039 2019-09-11 2019-09-12 105421220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXIV, DISB.II, KONTRATE NR.777 REP,432/2 KOL DT 31.03.2010,SHT.KONTRATE NR.353 REP, NR.2 NR.1384 REP, NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.737 DT 03.09.2019
Bashkia Korce (1515) SCREEN AD Korēe 1,311,600 2019-09-11 2019-09-12 105621220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA SKENE PER PROJEKTIN FESTA E BIRRES,U.P NR.602 DT 17.07.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.08.2019,KONTRATE DT 13.08.2019, FAT.NR.1839 DT 19.08.2019, BUL.NR.29,33 UB 36737
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 8,247,785 2019-09-11 2019-09-12 105321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN I RRUGEVE NE LAGJET E QYTETIT, U.P NR.246 DT 02.04.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 03.06.2019, SIT.NR.1 DT 29.08.2019, FAT.NR.217 DT 10.09.2019, BUL.NR.14,23,25 UB 36283
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 672,000 2019-09-11 2019-09-12 105521220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E BIRRES,U.P NR.190 DT 15.03.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19,KONTRATE DT 03.05.2019,FAT.NR.38 DT 14.08.2019 UB35946
Bashkia Korce (1515) CURRI- Sh.p.k Korēe 6,711,319 2019-09-11 2019-09-12 105221220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI RIKONS.I TEATRIT A.Z.CAJUPI, KONTRATE DT 01.12.2015, SIT.PERF.DT 03.07.2017, AKT KOLAUDIMI DT 17.07.2017, CERT.MARR.DOREZIM DT 08.07.2019, URDHER NR.692 DT 14.08.2019
Bashkia Korce (1515) FONDACIONI " SEMA" Korēe 538,085 2019-09-11 2019-09-12 105121220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE PER TAKSEN E KALIMIT TE PRONESISE, MANDAT PAGESE, SHK.NR.1529 PROT DT 14.06.2019, URDHER NR.723 DT 29.08.2019, URDHER NR.756 DT 09.09.2019, UB 36858 DT 11.09.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 9,250 2019-09-11 2019-09-12 105021220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE NDAJ S.BEDULLA PER SA PAGUAR ME TEPER TAKSA, FAT.ARKETIMI,MANDAT PAGESE,KERKESE NR.6220 DT 12.07.2019, URDHER NR.723 DT 29.08.19, URDHER NR.757 DT 09.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 42,857 2019-09-09 2019-09-10 104921220012019 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESVE PERIUDHA 2019, VENDIM NR.56 DT 26.07.19, URDHER NR.682 DT 13.08.19, URDHER NR.750 DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,160 2019-09-06 2019-09-09 104821220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN GUSHT 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION,FAT.NR.89 DT 01.09.2019 UB 35172

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA