Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5507 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,218,720,374.00 5,507 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 649,740 2019-10-02 2019-10-03 116621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 468,540 2019-10-02 2019-10-03 117021220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 534,407 2019-10-02 2019-10-03 116321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,268 2019-10-02 2019-10-03 116721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-10-02 2019-10-03 117421220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BERBI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 18 REGJ DT 10.11.2015, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-10-02 2019-10-03 117621220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, 1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2019-10-02 2019-10-03 116121220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-10-02 2019-10-03 117521220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 91,800 2019-10-01 2019-10-02 115721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.725,835 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 51,000 2019-10-01 2019-10-02 115421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.726,834 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 56,100 2019-10-01 2019-10-02 115621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.726,834 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 42,500 2019-10-01 2019-10-02 115521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.726,834 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-10-01 2019-10-02 115921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ GUSHT 2019, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.DT 21.06.2017,KONTRATE DT 01.07.2019,URDHER NR.833 DT 26.09.2019,.LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 17,605 2019-10-01 2019-10-02 115821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.725,835 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE, UB 37005
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 11,747 2019-10-01 2019-10-02 115321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018,22.08.2018, KONT.QERAJE DT 22.08.2018,URDHER NR.730,836 DT 29.08.19,26.09.19,LISTE PAG.UB37006
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 2,688,481 2019-09-27 2019-09-30 114421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FIT.DT 17.08.18,KONT.DT 04.09.18,SIT.PERF,AKT KOL.ETJ,FAT.NR.766 DT 08.08.19,UB 34009
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 976,629 2019-09-27 2019-09-30 114621220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI GUSHT 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.157 DT 31.08.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 321,966 2019-09-27 2019-09-30 114721220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI GUSHT 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.158 DT 31.08.2019, URDH.NR.838 DT 26.09.19, UB 36230
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 61,588 2019-09-27 2019-09-30 115221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2019 MARKATA E SHIJES, NR.KONTRATE A012572, FAT.NR.298580329 DT 28.08.2019, URDHER NR.841 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 54,024 2019-09-27 2019-09-30 114921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2019 MARKATA E SHUJES, NR.KLIENTI A753087, FAT.NR.4788304 DT 04.09.2019, URDHER NR.842 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2019-09-27 2019-09-30 115121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI GUSHT 2019 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE, NR.KONTRATE A626348,A626349,A626350,A626380, FAT.NR.298591239, 299072321,298591564, 298581310 DT 30/31.08.2019, URDHER NR.840 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 54,800 2019-09-27 2019-09-30 114521220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIME POSTARE, FAT.NR.740, 805 DT 31.08.2019, URDHER NR.837 DT 26.09.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-09-27 2019-09-30 115021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2019 BLLOKU I BANESAVE SOCIALE, NR.KLIENTI A673225, FAT.NR.4795137 DT 04.09.2019, URDHER NR.839 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 39,900 2019-09-27 2019-09-30 114821220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI, U.P NR.1 DT 21.01.2019, FTESE PER OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT 18.01.19,P.V VLRES.DHE SHP.FITUESI DT 23/25.03.2019,KONT.DT 25.01.2019, FAT.NR.90965117 DT 31.08.2019 UB 36995 DT 27.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 6,400 2019-09-26 2019-09-27 113321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE, ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, KOD KLIENTI A627831,A28290, A628076, A626426, FAT.NR.298584491,299077427,298588161,298580966 DT 28/30/31.08.19,PROJEKTI FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,KONT.QERAJE DT 03.01.19,URDH.NR.828
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,191 2019-09-26 2019-09-27 113821220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE, UJE MUAJI GUSHT 2019, NR.KLIENTI 750302,652380,752701,752244, FAT.NR.4799937,4779126,4795197,4788200 DT 04.09.19, PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.824 DT 26.09.2019
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 16,458 2019-09-26 2019-09-27 112721220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) TELEFON MUAJI GUSHT 2019, NR.KLIENTI 310001775728, 110000154551, 110000154545, FAT.NR.728053131, 727996679, 727996677 DT 31.08.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,744 2019-09-26 2019-09-27 113521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE, ENERGJI MUAJI GUSHT 2019, NR.KONTRATE A16298,A28534,A4706,A626351, FAT.NR.299075911,298586248,298586582,298592183 DT 23/30/31.08.2019,PROJEKTI QEND.KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019, URDH.NR.824
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,309 2019-09-26 2019-09-27 112821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI GUSHT 2019, NR.KLIENTI 750144, FAT.NR.4794551 DT 04.09.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,666 2019-09-26 2019-09-27 114021220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE, UJE MUAJI GUSHT 2019, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 FAT.NR.4781934,4788201,4795198 DT 04.09.2019, PROJEKTI FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONT.QERAJE DT 03.01.2019,URDHER NR.827 DT 26.09.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA