Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4969 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,679,070,534.00 4,969 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-05-15 2019-05-16 57521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019,QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019,URDHER NR.391 DT 14.05.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 755,140 2019-05-15 2019-05-16 57021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-05-15 2019-05-16 57121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-05-15 2019-05-16 57221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 15,660 2019-05-15 2019-05-16 57621220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MAT.PER REALIZIMIN E PIKTURAVE PER PROJEKTIN. DITA NDERKOMB.E TOKES,U.P NR.271 DT 08.04.19, FTESE OFERTE, P.V LLOG.F.LIMIT DT 05.04.19, P.V VLERES.DT 10.04.19, FAT.NR.205432551 DHE F.H NR.22 DT 11.04.2019, UB 36019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 230,420 2019-05-14 2019-05-15 56921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 14,013,552 2019-05-14 2019-05-15 56421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUG. E NJA (FSH.POROD,BULG,BIRANJ,GOSK.POSH.MOR.) U.P NR.23 DT 20.6.18,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 17.8.18,KONT.DT 04.9.18,SIT.PERF.DT 12.11.18,AKT KOL,CERT.MARR.PERK.DOR.FAT.7 DT 8.12.18 UB34013
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 2,919,546 2019-05-14 2019-05-15 56321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.3,FAT.NR.751 DT 22.02.2019, UB 34009
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 578,820 2019-05-14 2019-05-15 56721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 117,340 2019-05-14 2019-05-15 56521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 614,920 2019-05-14 2019-05-15 56621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 147,020 2019-05-14 2019-05-15 56821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 20,420 2019-05-13 2019-05-14 55121220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) FURNIZIME ME MATERIALE ZYRE DHE TE PERGJITHSHME,U.P NR.290 DT 11.04.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 10.04.19, P.V VLERES.DT 15.04.19, FAT.NR.205432586 DT 16.04.19, F.H NR.25 DT 16.04.19 UB 35988 DT 13.05.19
Bashkia Korce (1515) Lotaria Kombėtare Korēe 315,725 2019-05-13 2019-05-14 55221220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.124 DT 10.03.2015,NR.2424 DT 30.05.2017 I GJYK.SE APELIT ADM.TIRANE, AKT.MAREV.DT 25.09.17,GJ.AUDITI NR.2837 DT 14.05.18,URDHER NR.373 DT 07.05.19 UB 35987
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 7,600,000 2019-05-10 2019-05-13 54221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.1 DT 02.05.19,FAT.NR.755 DT 07.05.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-05-10 2019-05-13 54921220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN PRILL 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.45 DT 02.05.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 1,503,526 2019-05-10 2019-05-13 54821220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SIPAS LAJMERIMIT NR.10 DT 17.01.2019, NE LIDHJE ME VENDIMIN GJYQESOR NR.443 DT 18.12.2018 TE GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE, URDHER NR.378 DT 07.05.2019, URDHER NR.387 DT 10.05.2019 UB 35968 DT 10.05.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 8,400 2019-05-09 2019-05-10 54621220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.6715 DT 08.05.2019, URDHER NR.383 DT 08.05.2019 UB 35960 DT 09.05.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,694 2019-05-09 2019-05-10 54721220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MUAJI PRILL 2019, URDHER NR.380 DT 08.05.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 3,435 2019-05-08 2019-05-09 54521220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE PER SA PAGUAR ME TEPER TAKSE NDERTESE, KERKESE NR.134 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.351 DT 30.04.2019, URDHER NR.363 DT 06.05.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) AMEL - E. Z Korēe 207,600 2019-05-08 2019-05-09 54421220012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) BL.VESHJE PER SHKOLLEN SPECIALE,U.P NR.214 DT 25.03.2019,P.V LLOG.F.LIMIT DT 21.03.19,FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 27.03.19,P.V SHP.FITUESI DT 29.03.2019, 01/02/03/04.04.2019,FAT.NR.35 DHE F.H NR.24 DT 15.04.19,UB35952
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-05-08 2019-05-09 54321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 400,000 2019-05-07 2019-05-08 54121220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 PROT DT 13.03.2019, URDHER NR.361 DT 06.05.2019 UB 35947 DT 07.05.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,700 2019-05-07 2019-05-08 54021220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.6422 DT 02.05.2019, URDHER NR.364 DT 06.05.2019 UB 35944 DT 07.05.19
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 39,900 2019-05-06 2019-05-07 53821220012019 Sherbime telefonike 2122001 BASHKIA KORCE SHERBIM INTERNETI, U.P NR.1 DT 21.01.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 18.01.19, P.V VLERES.DT 23.01.19, P.V SHP.FITUESI DT 25.01.2019, KONTRATE DT 25.01.19, FAT.NR.90915020 DT 31.03.19 UB 35922 DT 06.05.19
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 70,840 2019-05-03 2019-05-06 53521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE KOMP.ENERGJIE MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.19, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 28,420 2019-05-03 2019-05-06 53421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,320 2019-05-03 2019-05-06 53221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 12,420 2019-05-03 2019-05-06 53021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR) MARS 2019 ,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 PROT DT 23.04.2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 98,760 2019-05-03 2019-05-06 53321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 6 PERQ.E FONDIT TE KUSHTEZUAR MARS 2019, VENDIM NR.68 DT 18.04.2019, SHK.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA