Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5650 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,338,999,171.00 5,650 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 6,650,000 2019-10-25 2019-10-28 124721220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I PJESSHEM I DEGES VENTROK, U.P NR.346 DT 26.04.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.07.2019, KONTRATE DT 29.07.2019,SIT.NR.1 DT 01.10.19, FAT.NR.166 DT 01.10.19, BUL.NR.18,29,31, UB 36641
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 602 2019-10-25 2019-10-28 126621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4824022, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2019, URDHER NR.937 DT 25.10.2019
Bashkia Korce (1515) STUDIO SERVICES " K - SA" Korēe 208,414 2019-10-25 2019-10-28 126321220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQ. OBJ.RIKONS.I RRUG.RURALE DHE INFORMALE (RIKONS.RRUGE FSH.BARC), U.P NR.433 DT 27.05.19,FT.OF.,P.V LLOG.F.LIMIT DT 24.05.19,P.V VLERES.DT 29.05.19,NJOF.SHORTI DT 29.05.19,P.V DT 30.05.19,FAT.27 13.08.19 UB37256
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,932,895 2019-10-25 2019-10-28 126221220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI REHAB.I ZONAVE INFORMALE LGJ.17,18 FUNDI I PARKUT RINIA, KONT.DT 18.05.17,SIT.PERF.DT 17.08.17, AKT KOL.DT 10.09.17, CERT.MARR.DOR.DT 04.10.19, URDH.NR.992 DT 23.10.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-10-25 2019-10-28 126421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 672994, FAT.NR.4810654, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE 22.08.18, MAREV.BASHK.DT 02.05.18, 22.08.18, URDHER NR.935 DT 25.10.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,422 2019-10-24 2019-10-25 125421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 673225, 673266, 373212, FAT.NR.4823960, 4824051, 4824013 DT 04.10.2019, URDHER NR.930 DT 24.10.2019, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 39,581 2019-10-24 2019-10-25 125721220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI A753087, FAT.NR.4817112 DT 04.10.2019, URDHER NR.927 DT 24.10.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 18,141 2019-10-24 2019-10-25 125221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878,FAT.NR.300194130,300339244,300336993,300196096,300202147,300203242,300343047 DT 23/24/26/30.09.19
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 38,697 2019-10-24 2019-10-25 125021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, FAT.NR.4823374, 4817100, 4830679 DT 04.10.2019
Bashkia Korce (1515) RENATO ĒUNOTI Korēe 48,000 2019-10-24 2019-10-25 125821220012019 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER AKTIN E EKSPERTIMIT, KERKESE PADI, AKT EKSPERTIMI, LETER THIRRJE DT 02.10.2019, FAT.NR.28 DT 02.10.2019, KERKESE DT 18.10.2019, URDHER NR.920 DT 23.10.2019, UB 37241 DT 24.10.2019
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 6,257,639 2019-10-24 2019-10-25 124821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHKOLLES 9 VJEC.NUCI NACI,3 KATE SHTESE PER PALESTER,U.P NR.345 DT 26.04.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOF.FITUESI DT 05.07.2019,KONT.DT 29.07.19, SIT.NR.1 DT 05.10.19,FAT.NR.167 DT 05.10.19,UB36644
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 308,980 2019-10-24 2019-10-25 124621220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PERIUDHA SHKURT DERI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES DHE AUTORIZIMEVE BASHKENGJITUR
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,140 2019-10-24 2019-10-25 124921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,751954,750552,750539,750424,FAT.NR.4812506,4829482,4829400,4829518,4807152,4815746,4829395 DT 04.10.19
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 9,490 2019-10-24 2019-10-25 125121220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) TELEFON SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 310001775728, 310001744085, FAT.NR.728239385, 728248688 DT 30.09.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,040 2019-10-24 2019-10-25 125521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE A626348, A626349, A626350,A626380,A626055,A626431, FAT.NR.300340537,300198085,300340731,299664084,299647211,299665191 DT 29/30.09.2019
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,910 2019-10-24 2019-10-25 125921220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI , FAT.NR.749KO DT 11.10.2019, URDHER NR.926 DT 24.10.2019, UB 37242 DT 24.10.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 32,262 2019-10-24 2019-10-25 126121220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE A028114,A028806, A028903, FAT.NR.300338424, 300341762, 300338044 DT 27/28/30.09.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 20,197 2019-10-24 2019-10-25 126021220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SUBVENC.E LIDHJES SE KONT.DHE VENDOSJES SE MATESAVE TE UJIT PER KATEGORITE NE NEVOJE, VKM NR.18 DT 12.01.2018, SHK.NR.304 DT 02.02.2018, NJOFTIM NR.247 DT 29.07.2019, URDHER NR.921 DT 23.10.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 170,532 2019-10-24 2019-10-25 125621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHTATOR 2019, NR.KONTRATE A028944,A028885,A28842,A28843,A28792,A028824, FAT.NR.300339441,300342341,300336797,300340762,300342496,300342545 DT 22/23/26.09.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,407 2019-10-24 2019-10-25 125321220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2019, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4818586,4826480,4833486,4832227,4833109,4812716 DT 04.10.19
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 3,877,567 2019-10-23 2019-10-24 124521220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQ.QENDRA SPORTIVE (KONTRIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN), VKB NR.152 DT 27.12.2018, KERKESE NR.100 PROT DT 03.10.2019, URDHER NR.913 DT 22.10.2019, UB 37217 DT 23.10.2019
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 29,400 2019-10-23 2019-10-24 124421220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE, KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.DITA PA MAKINA,U.P NR.778 DT 12.09.19, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 11.09.19, P.V VLERES.DT 16.09.19,FAT.NR.607 DT 23.09.2019, UB 37216 DT 23.10.2019
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 89,940 2019-10-22 2019-10-23 124321220012019. Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE SHHPENZ.KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E MOLLES U.P NR.747 770 DT 06/09.10.2019, FT OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 04.09.2019, P.V V OFI DT 12.09.2019,NJOF ANULLDT 10 09 19 P V DT 23 09 19 FAT..04 DT 23.09.19,
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 32,000 2019-10-22 2019-10-23 124221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.TRANSPORTI PROJEKTI FESTA E MOLLES,U.P NR.745 DT 06.09.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 10.09.19,U.P NR.769 DT 10.09.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 10.09.19,P.V VLERES.DT 10;12.09.19,FAT.08 DT 23.09.19, UB 37202
Bashkia Korce (1515) SCREEN AD Korēe 99,600 2019-10-22 2019-10-23 124021220012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA PAJISJE,APARATE PROJEKTI FESTIVALI I VJESHTES U.P NR.773 DT 10.09.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 10.09.19,P.V VLERES.DT 10;12.09.19,FAT.1868 DT 23.09.19,DOK.SISTEMI UB 37204
Bashkia Korce (1515) Bernard Agari Korēe 99,000 2019-10-22 2019-10-23 124121220012019 Sherbime te tjera 2122001 BASHKIA KORCE LARJE XHAMAT E .BASHKISE URDHER ZHVILLIMI PROCEDURE DT 16 09 2019 P V DT 17 09 2019 P.V DT 23.09.19,RELACION DT 24.09.2019 LIK FAT.NR 29 DT 23.09.2019 U B NR 37201 DT 22 10 2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 80,750 2019-10-21 2019-10-22 123821220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SI ANETAR TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL PER NIVELIN EKZEKUTIV URDHER NR 124 PROT DT 08 01 2019 NR 881 DT 14 10 2019 NR 880 DT 14 10 19 NR 17 DT 14 01 2019 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 25,500 2019-10-21 2019-10-22 123721220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SI ANETAR TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL PER NIVELIN EKZEKUTIV URDHER NR 124 PROT DT 08 01 2019 NR 275 DT 09 01 2019 NR 276 DT 09 04 19 NR 881 DT 14 10 2019 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 8,148,319 2019-10-21 2019-10-22 123921220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.4 DT 15.09.19,FAT.NR.776 DT 17.10.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 168,822 2019-10-21 2019-10-22 123521220012019 Shtesa page te tjera - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPERBLIM DALJE NE PENSION DHE PAGESE E LEJES VJETORE TE PAKRYER SIPAS LISTEPAGESES,URDHER NR.882 DHE 883 DT 14.10.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA