Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6298 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,057,974,306.00 6,298 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 47,600 2020-05-04 2020-05-05 38621220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE Z.ERMIR PETRITI PER LLOGARI TE TERMETIT NGA SHPERBLIMI PER KESHILLTARET PERIUDHA GUSHT DERI NENTOR 2019, DEKLARATA DT 29.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 23,800 2020-05-04 2020-05-05 38721220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE Z.ERVIN ROTA, Z.MERIOL FURXHI PER LLOGARI TE TERMETIT NGA SHPERBLIMI PER KESHILLTARET PERIUDHA NENTOR 2019, DEKLARATA DT 06.12.2019,11.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BOSHNJAKU. B Korēe 7,710,413 2020-04-30 2020-05-04 39421220012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) QENDRA POLIFUNKSIONALE E SHERBIMEVE DHE KREATIVITETIT, U.P NR.63 DT 30.09.2016, BULETIN NR.27 DT 10.07.2017, KONTRATE DT 28.08.2017, SITUACION NR.6 DT 07.04.2020, FAT.NR.16 DT 07.04.2020, UB 31238
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 223,467 2020-04-30 2020-05-04 39221220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADMINISTRATIVE SHTATOR 2019, URDHER NR.241 DT 28.04.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 591,902 2020-04-30 2020-05-04 39321220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADMINISTRATIVE SHTATOR DERI NENTOR 2019, URDHER NR.242 DT 28.04.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) M.A.K Studio Korēe 868,777 2020-04-30 2020-05-04 39521220012020 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: RIKONS.I VEPRAVE UJITESE, RIKONS. I PJESSHEM I DEGES VENTROK, U.P NR.625 DT 24.07.2019, NJOFTIM FITUESI DT 26.07.2019,KONTRATE DT 30.07.2019, FAT.NR.152 DT 12.12.2019, UB 38214 DT 30.04.2020
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 322,560 2020-04-29 2020-04-30 37721220012020 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN, SUBVENCIONI PER MUAJIN MARS 2020, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018,SITUACION DT 02.04.2020,FAT.NR.28 DT 01.04.2020,UB 37690
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,023 2020-04-29 2020-04-30 39021220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADMINISTRATIVE GUSHT 2019, URDHER NR.240 DT 28.04.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 1,606,277 2020-04-29 2020-04-30 39121220012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFA.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13, U.P NR.34 DT 05.11.2018,BUL.NR.6 DT 11.02.2019,KONT.DT 27.02.19,AMEND.KONT.DT 02.09.19,SIT.PERF.DT 22.10.19,C.P.M.D.DT 23.12.19,FAT.785 16.11.19,UB35446
Bashkia Korce (1515) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Korēe 49,000 2020-04-29 2020-04-30 37921220012020 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.138 DT 02.03.2020, NJOFTIM FITUESI DT 05.03.2020, POLICE NR.1116, 1117 DT 06.03.2020, UB 38203 DT 28.04.2020
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 3,292,537 2020-04-29 2020-04-30 38921220012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13 DHE 18, U.P NR.24 DT 20.06.2018, BULETIN NR.34 DT 27.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018, SIT.PERF.DT 25.05.2019, CERT.PERK.MARR.DOR.DT 10.06.2019,FAT.766 DT 08.08.2019,UB34009
Bashkia Korce (1515) GLAVENICA Korēe 2,913,787 2020-04-29 2020-04-30 37321220012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) RIKONSTRUKSION RRUGESH NE NJESITE ADMINISTRAT.FAZA I, U.P NR.215 DT 25.03.2019,BULETIN NR.21 DT 27.05.2019,KONTRATE DT 31.05.2019,SIT.PERF.DT 02.09.2019,FAT.NR.112 DT 09.09.2019,CERT.PERK.MARR.DOR.DT 02.10.19 UB36158
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 270,044 2020-04-29 2020-04-30 38321220012020 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE, FAT.NR.78,135,140 DT 29.02.2020, URDHER NR.237 DT 27.04.2020
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 5,570,440 2020-04-29 2020-04-30 38521220012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM I PASTRIMIT TE QYTETIT PERIUDHA SHKURT 2020, U.P NR.39 DT 10.11.2017, BULETIN NR.24 DT 18.06.2018, KONTRATE DT 12.06.2018, AMENDAMENT KONTRATE DT 28.03.2019, SIT.DT 03.03.2020, FAT.NR.40 DT 04.03.2020,UB33493
Bashkia Korce (1515) DEJA Korēe 2,399,552 2020-04-29 2020-04-30 37521220012020 Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) PLAN MBARESHTIMI EKONOMIA PYJORE SHERRE PANARIT, U.P NR.35 DT 13.11.2018, BULETIN NR.20 DT 20.05.2019, KONTRATE DT 28.05.2019, FAT.NR.12 DT 05.02.2020, F.H NR.2 DT 05.02.2020, P.V DT 05.02.2020, UB 36116
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 245,091 2020-04-29 2020-04-30 38421220012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE TE DESHMOREVE SHKURT 2020, U.P NR.446 DT 28.05.2019, BULETIN NR.27 DT 08.07.2019, KONTRATE DT 12.07.2019, FAT.NR.39 DT 04.03.2020, SITUACION DT 02.03.2020, UB 36547
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 43,890 2020-04-29 2020-04-30 38021220012020 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI 25/26/27 JANAR, SHKURT 2020, U.P NR.26 DT 21.01.2020, NJOFTIM FITUESI DT 24.01.2020, KONTRATE DT 27.01.2020, FAT.NR.91022004 DT 29.02.2020, URDHER NR.233 DT 27.04.2020, P.V DT 27.04.2020, UB 38204
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 16,412 2020-04-29 2020-04-30 38221220012020 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) TELEFON SHKURT 2020, NR.KLIENTI 310001775728, 110000173716, 110000154551, 110000154545, FAT.NR.728987163, 728889940, 728898080, 728898078
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 37,041 2020-04-29 2020-04-30 37421220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, NR.KONTRATE B050727,B47865,B47824,B51236,B47920,D93320,B47901, FAT.NR.367378406, 366956693, 36695503,367396489,366956538,367376506,367383067
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 261,993 2020-04-29 2020-04-30 37621220012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE TE DESHMOREVE JANAR 2020, U.P NR.446 DT 28.05.2019, BULETIN NR.27 DT 08.07.2019, KONTRATE DT 12.07.2019, FAT.NR.30 DT 05.02.2020, SITUACION DT 03.02.2020, UB 36547
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 2,000,000 2020-04-29 2020-04-30 38821220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) KONTIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN SH.A, VKB NR.20 DT 27.02.2020, URDHER NR.148 DT 05.03.2020, KERKESE NR.114 PROT DT 20.01.2020, URDHER NR.239 DT 28.04.2020, UB 38212 DT 29.04.2020
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 15,681 2020-04-28 2020-04-29 37021220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.A627831,A023862,A628076,A626426, FAT.366956941,367022880,367375518,366867469, PROJEKTI FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 10.01.2020, URDH.230 24.04.20
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 340 2020-04-28 2020-04-29 36921220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.A120717, FAT.367370940, MAREV.BASHK.DT 02.05.18, 22.08.18, KONT.QERAJE DT 22.08.18, PROJEKTI STREHEZA EMERGJ.PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, URDH.NR.229 DT 24.04.2020
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 62,148 2020-04-28 2020-04-29 36521220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878, FAT.NR.366955700, 367396233,367386534,367383642,367372465,366956891
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 14,814 2020-04-28 2020-04-29 37121220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.A16298,A28534,A627667,A626351, FAT.367371019,367389110,367388570,367386757, PROJEKTI QENDER KOMUN.PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 10.01.2020, URDH.NR.231 DT 24.04.2020
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 83,343 2020-04-28 2020-04-29 36421220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.A028114, A028806, A028903, FAT.NR.366955475, 366954903, 366958032
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 2,380 2020-04-28 2020-04-29 36721220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.A626348, A626349,A626350,A626380,A626055,A626431,A626436, FAT.NR.366955517, 367393155,366955690, 366872973, 366868904, 366868942, 366871046, URDHER NR.226 DT 24.04.2020
Bashkia Korce (1515) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Korēe 5,980 2020-04-28 2020-04-29 36821220012020 Elektricitet BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2020, KONTRATE NR.A629850, FAT.NR.367389002, PROJEKTI QENDER KOMUN.MULTIFUNKS.FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHKEP.03.01.2019,URDH.NR.227 DT 24.04.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,319 2020-04-28 2020-04-29 37221220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4992856, 5000807,5008134,5006798,5007759,4986976
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 977 2020-04-28 2020-04-29 35921220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2020, NR.KONTRATE 673225,673266,673212,673262,673177, FAT.NR.4998248,4998339,4998301,4998267,4998328, URHDER NR.219 DT 23.04.2020

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA