Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6108 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,877,536,437.00 6,108 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,858 2020-01-27 2020-01-28 6121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 720302,652380,752701,752244, FAT.NR.4915482, 4894630,4910738, 4903716 DT 08.01.2020, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 01.03.2019, URDH.NR.42 DT 23.01.20, PROJ. QEND.KOMUN.PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,420 2020-01-27 2020-01-28 5921220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 752754,750844,752702, FAT.NR.4897440,4903717,4910739, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDH.NR.36 DT 23.01.2020, PROJEKTI QEND.KOM.DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJ.ROME EGJIPT.
Bashkia Korce (1515) JUNIK Korēe 18,641,542 2020-01-27 2020-01-28 7421220012020 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI QENDRA POLIFUNKSIONALE DHE E SHERBIMEVE, KONT.DT 21.12.2016, AMEND.KONT.DT 19.09.2018, AKT KOLAUDIMI DT 01.11.2018, CERT.PERH.MARR.DOR. DT 04.12.2019, URDHER NR.1111 DT 13.12.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 48,791 2020-01-27 2020-01-28 5521220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 752613, 750257,750571,751954,750424,750539, FAT.NR.4899209,4916195,4916114,4916231,4916109,4902450 DT 08.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,161 2020-01-27 2020-01-28 5621220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4905295,4913195,4920501,4919160,4920125,4899417 DT 07/08.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 25,275 2020-01-27 2020-01-28 5721220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 750602,750806,750144, FAT.NR.4917405, 4903807, 4910092 DT 07/08.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 504 2020-01-27 2020-01-28 5821220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KONTRATE 673225,673266,673212, FAT.NR.4910678,4910769,4910731 DT 08.01.2020, URDHER NR.46 DT 24.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,340 2020-01-27 2020-01-28 6021220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4910740 DT 08.01.2020, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.34 DT 23.01.2020, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE MULTIFUNKSIONALE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,689 2020-01-27 2020-01-28 6221220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 672994, NR.SERIAL 4897351 DT 08.01.2020, KONT.QERAJE DT 22.08.2018, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018,22.08.2018,URDH.NR.37 DT 23.01.2020,PROJ.STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,868,183 2020-01-24 2020-01-27 5321220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2020-01-24 2020-01-27 5121220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,300 2020-01-24 2020-01-27 5421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,684,622 2020-01-24 2020-01-27 5221220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, E VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,669,271 2020-01-17 2020-01-20 4921220012020 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI, KESTI XXI, DISB.I, KONTRATE NR.977 REP 928 KOL DT 15.05.2014, AMENDAMENT DT 18.12.2014, URDHER NR.16 DT 14.01.2020
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,278,098 2020-01-17 2020-01-20 5021220012020 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI, KESTI XXXVIII DISB.I, KESTI XXX DISB.III,KONT.NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.10,SHT.KONT.NR.3 DT 20.06.14,SHT.KONT. NR.353 REP NR.225/3 KOL,SHT.KONT.NR.3 NR.1384 REP 966/3 KOL,URDHER 15
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 6,282,633 2020-01-16 2020-01-17 158821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale BASHKIA KORCE (2122001) PER PROJ.PER PERMIRES.E KUSHTEVE TE BAN.PER KOMUN.TE PAFAVOR. (REHAB.PERFOR.BANESASH EKZISTUESE) U.P NR.712 DT 19.08.19,BUL.38 DT 23.09.19,SIT.PERF.25.11.19,C.P.M.D.DT 13.12.19,KONT.27.09.19,FAT.405 16.12.19 UB37007
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 165,424 2020-01-14 2020-01-15 3621220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) DHJETOR 2019, URDHER NR.12 DT 09.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2020-01-14 2020-01-15 4321220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 96,580 2020-01-14 2020-01-15 4121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 11,700 2020-01-14 2020-01-15 4021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,220 2020-01-14 2020-01-15 4421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 33,020 2020-01-14 2020-01-15 4221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 23,400 2020-01-14 2020-01-15 4521220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,028,158 2020-01-14 2020-01-15 156721220012019. Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet BASHKIA KORCE (2122001) NDERTIM I PARKUT JAPONEZ DHE KOPSHTEVE TE KOMUNITETIT, U.P NR.27 DT 12.05.17,BULETIN NR.29 DT 24.07.17,KONT. DT 08.09.17, AMENDAMENT KONT.DT 30.03.2018,31.08.2018,SIT.NR.1 DT 25.09.2018,FAT.NR.28 DT 14.12.18, UB32450
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-01-14 2020-01-15 4621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,060 2020-01-14 2020-01-15 3921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 24,034,676 2020-01-14 2020-01-15 156821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet BASHKIA KORCE (2122001) NDERT.I PARKUT JAPONEZ DHE KOPSH.TE KOMUN.,U.P NR.27 DT 12.05.17,BUL.NR.29 DT 24.07.17,KONT. DT 08.09.17, AMEND. KONT.DT 30.03.18,31.08.18,08.04.19,SIT.PERF.DT 10.04.19,C.P.M.D 29.04.19 FAT.NR.143 DT 11.07.19,UB32450
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 26,360 2020-01-14 2020-01-15 3821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 6,600 2020-01-14 2020-01-15 3721220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.12 DT 09.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 7,042,361 2020-01-13 2020-01-14 157521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHKOLLES 9 VJECARE NUCI NACI 3 KATE SHTESE PER PALESTER, U.P NR.345 DT 26.04.2019, BULETIN NR.28 DT 15.07.2019, KONTRATE DT 29.07.2019, SIT.NR.2 DT 03.12.2019, FAT.NR.404 DT 13.12.2019 (LIK.PJESOR), UB36644

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA