Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5379 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,065,572,326.00 5,379 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,807,757 2019-07-22 2019-07-23 84421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, INVALIDET E PUNES MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,882,596 2019-07-22 2019-07-23 83921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 489,415 2019-07-22 2019-07-23 84121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,333 2019-07-22 2019-07-23 85121220012019 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER VITI 2019 NDAJ ISH PUNONJESES E.BITA, VENDIM NR.52 DT 12.06.2019, VERTETIM DT 03.07.2019, URDHER NR.607 DT 22.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 232,040 2019-07-15 2019-07-17 81921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHEM EKONOMIKE QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 536,560 2019-07-16 2019-07-17 83521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 148,520 2019-07-15 2019-07-17 82021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHEM EKONOMIKE QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 726,820 2019-07-15 2019-07-17 81021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP,BULGAREC,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 84,960 2019-07-15 2019-07-17 81821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FESTA E VITHKUQIT,U.P NR.498 DT 20.06.19, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 19.06.2019,P.V VLERES.DT 24.06.2019,P.V SHP.FIT.DT 25.06.19,FAT.NR.14 DT 28.06.2019, UB 36536
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 632,440 2019-07-16 2019-07-17 83421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 124,180 2019-07-15 2019-07-17 82121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHEM EKONOMIKE QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 336,000 2019-07-15 2019-07-16 81621220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E VOSKOPOJES DHE VITHKUQIT,U.P NR.190 DT 15.03.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19,KONT.DT 03.05.19,FAT.34,35 DT 24/28.06.19 UB35946
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,266 2019-07-15 2019-07-16 81721220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FETSA E VOSKOPOJES,U.P NR.484 DT 17.06.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 19.06.19,U.P NR.494 DT 19.06.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FON.LIM. DT 19.06.19,P.V VLERES.DT 21.06.19,FAT.NR.13 DT 24.06.19, UB36535
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 26,034 2019-07-12 2019-07-15 81521220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE PER SA PAGUAR TEPER E TAKSES PER NDERTIME TE REJA , FAT.ARK.NR.472 DT 18.06.19, RAP.TEKNIK NR.4473 PROT DT 17.06.19, RELACION NR.4473 DT 21.06.19, RELACION DT 01.07.19, URDHER NR.591 DT 11.07.2019
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 362,040 2019-07-11 2019-07-12 81221220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.2,20 DT 05.10.2018,26.12.2018 F.H NR.91,138 DT 05.10.2018,26.12.2018 UB33325
Bashkia Korce (1515) PIRRO OIL Korēe 86,000 2019-07-11 2019-07-12 81321220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME TRANSPORTI TE BAZES MATERIALE PER ZGJEDHJET VENDORE NGA KZAZ NR.71 NE KQZ, P.V DT 04.07.2019, P.V EMERGJENCE DT 05.07.2019, FAT.NR.70 DT 05.07.2019, URDHER NR.587 DT 10.07.2019, UB 36508 DT 11.07.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 152,600 2019-07-11 2019-07-12 81121220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,023 2019-07-11 2019-07-12 81421220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE QERSHOR 2019, URDHER NR.586 DT 10.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BOSHNJAKU. B Korēe 6,470,891 2019-07-09 2019-07-10 80821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) QENDRA E KREATIVITETIT,U.P NR.63 DT 30.09.16,RAP.PERMB.DT 15.03.17,ANULL.PROC.DT 27.03.17,VEND.KPP 399/2017,MIR.PROC.DT 19.06.17,FORM.NJOF.FIT.DT 04.07.17,KONT.DT 28.08.17,SIT.1 DT 01.07.19,FAT.04 DT 04.07.19 UB31238
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 123,913 2019-07-08 2019-07-09 80621220012019 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE PER NX.E SHK.SE MESME IRAKLI TEROVA,VKM NR.776 DT 26.12.2018, VKB NR.96 DT 20.06.2019, KONF.NR.901/1 PROT DT 24.06.2019, URDHER NR.558 DT 08.07.2019, LISTE PAGESE,PERIUDHA 17.09.18 DERI 19.06.19
Bashkia Korce (1515) KORĒA TRANS (K.T) Korēe 220,000 2019-07-08 2019-07-09 80221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TRANSP.TE BAZES MATER.PER ZGJ.VENDORE NGA KZAZ KQV KZAZ NR.71, NR.72,SHK.NR.12297 PROT DT 25.06.19,LISTA E QENDRAVE,P.V DT 29.06.2019,P.V EMERGJENCE DT 01.07.2019,FAT.NR.28,29 DT 01.07.2019,URDH.554 DT 04.07.19
Bashkia Korce (1515) DEJA Korēe 1,599,702 2019-07-08 2019-07-09 80321220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) PLAN MBARESHT.EK.PYJ.SHERRE PANARIT,U.P NR.35 DT 13.11.18,RAP.PERMB.05.02.19,VEND.REFUZ.06.02.19,VENDIM KPP 192/2019,VEND.PER ANULL.VEND.02.05.19,NJOF.FIT.14.05.19,KONT.28.05.19,FAT.8 DT 01.07.19,BUL.20,23,26 UB36116
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 3,500,000 2019-07-08 2019-07-09 80721220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQATEN QENDRA SPORTIVE KORCE PER SHLYERJEN E DETYRIMEVE NDAJ OSHEE SIPAS VKB NR.77 DT 30.05.2019, KONF.NR.805/1 DT 10.06.2019, URDHER NR.561 DT 08.07.2019, UB 36481 DT 08.07.2019
Bashkia Korce (1515) GLAVENICA Korēe 6,417,535 2019-07-08 2019-07-09 80521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.RRUGESH NE NJESITE ADMINIST.FAZA I, U.P NR.215 DT 25.03.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 22.05.2019,KONTRATE DT 31.05.19, SIT.NR.1 DT 25.06.19,FAT.NR.107 DT 26.06.19, BUL.NR.13,21,23 UB 36158
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-07-05 2019-07-08 80421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019 PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017,KONTRATE DT 03.07.2017,URDHER NR.521 DT 26.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 9,996 2019-07-04 2019-07-05 79921220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ZYRE DHE TE PERGJITHSHME, U.P NR.290 DT 11.04.2019,FTESE OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 10.04.2019,P.V VLERES.DT 15.04.2019,FAT.NR.205432586 DT 16.04.19, F.H NR.25 DT 16.04.19,UB 36455 DT 04.07.19
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,289,794 2019-07-04 2019-07-05 79821220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI,KESTI XXXVI, XXVIII DISB.I DHE III,KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010,SHTESE KONTRATE NR.353 REP,NR.1384 REP,NR.3 DT 20.06.2014,URDHER NR.550 DT 02.07.2019
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 58,536 2019-07-04 2019-07-05 80021220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.1 DT 06.06.19, F.H NR.39 DT 06.06.19, BULETIN NR.8,15,17, UB 35841
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 100,800 2019-07-04 2019-07-05 80121220012019 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHPTYPSHKRIME (BLLOQE ADMINISTRATIVE) KONTRATE DT 29.05.2019, FAT.NR.217 DT 06.06.2019, F.H NR.40 DT 06.06.2019, URDHER NR.553 DT 04.07.2019, UB 36456 DT 04.07.2019
Bashkia Korce (1515) DATECH Korēe 444,000 2019-07-04 2019-07-05 79721220012019 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE PER PROGRAMIN E MENAXHIMIT TE TAKSAVE, U.P NR.137 DT 26.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 11.03.2019,KONTRATE DT 25.03.2019,FAT.NR.16 DT 12.06.2019,URDH.488 DT 18.06.19,UB35621

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA