Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5195 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,906,865,660.00 5,195 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,791 2019-04-25 2019-04-26 48321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, KOD KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426 FAT.NR.292629450,292643030,292635398,292098267, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019,URDHER NR.338 DT 24.04.19
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 364,918 2019-04-25 2019-04-26 50621220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.38 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 DT 16.04.2019, URDHER NR.342 DT 25.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 702,346 2019-04-25 2019-04-26 48221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHKURT 2019 U.P NR.41 DT 22.12.2017, RAP.PERMB.MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 05.02.2019, FAT.NR.31 DT 28.02.2019, BUL.NR.52,5 UB 35291
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,953 2019-04-25 2019-04-26 48421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019,NR.KLIENTI 752754,750844,752702, FAT.NR.4638232,4644511,4651430, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJE, KONT.QERAJE DT 03.01.2019,URDHER NR.337 DT 24.04.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,320 2019-04-25 2019-04-26 50321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,349 2019-04-25 2019-04-26 50021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, NR.KLIENTI A629850, FAT.NR.292628199,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK. DT 03.01.2019, URDHER NR.339 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) METRO EURO Korēe 22,560 2019-04-25 2019-04-26 49221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E TURANIT,U.P NR.193 DT 18.03.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.03.2019,P.V DT 15.03.2019, FAT.NR.3 DT 25.03.2019 UB 35891 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) FINDFOUR Korēe 90,000 2019-04-25 2019-04-26 49821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) BANKET PER AKTIVITETIN E MARKATES SE SHIJES, U.P NR.269 DT 05.04.19,ANULL.PROC.DT 09.04.19,U.P NR.272 DT 09.04.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 09.04.19,P.V VLERS. DT 11.04.19,FAT.NR.10 DT 14.04.19,UB 35888
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,164 2019-04-24 2019-04-25 47821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 590000, 632620,598717, 610488, 600362,640209 FAT.NR.4646076, 4653888, 4660890,4659629,4660511,4640202
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,094,478 2019-04-24 2019-04-25 47621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES , PARA TETRAPLEGJIKET PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 200,000 2019-04-24 2019-04-25 47221220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMBARIMORE NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 DT 13.03.2019, URDHER NR.330 DT 23.04.2019 UB 35535
Bashkia Korce (1515) Enkeljana Spaillari Korēe 159,000 2019-04-24 2019-04-25 46721220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E GRUAS, U.P NR.141 DT 28.02.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.02.19,P.V VLERES.DT 04.03.19, P.V SHP.FITUESI DT 05/06.03.2019,FAT.NR.36 DT 08.03.19,F.H 11 UB35781
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-04-24 2019-04-25 47121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MARS 2019 PER ZYRAT E PLEQESISE NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM RPOC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017,URDHER NR.328 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,300 2019-04-24 2019-04-25 47321220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDAJ E.BACALLI, V.GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.796 (315) 29.06.2016, V.I GJYK.ADM.TE APELIT NR.541 86 2019 595 DT 21.02.2019, GJ.AUDITI NR.3166 DT 17.04.19, URDHER NR.331 DT 23.04.19 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-04-24 2019-04-25 47721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 20,000 2019-04-24 2019-04-25 46621220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER VESHTIRESI EKONOMIKE, URDHER NR.301 DT 15.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,710 2019-04-24 2019-04-25 47021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, KOD KLIENTI A16298,A28534,A4706,A626351 FAT.NR.292633201,292636875,292636795,292634770 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,612,253 2019-04-24 2019-04-25 47421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 102,914 2019-04-24 2019-04-25 47921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019,KOD KLIENTI B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878,B50727,B47865,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 117,015 2019-04-24 2019-04-25 46521220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI RIKONS.I LULISHTES PARA QEND.PER RUAJTJEN DHE PROMOV.E KULTURES,KONT.DT 08.07.2016,SIT.DT 09.10.16, AKT KOL.DT 15.11.16, CERT.MARRJE DOREZ.DT 15.02.2019,URDHER NR.312 DT 16.04.19
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 503,255 2019-04-24 2019-04-25 47521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) Edlira Kucaj Korēe 45,500 2019-04-24 2019-04-25 46821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER DELEGACIONIN, URDHER NR.106 DT 21.02.2019, PROCES VERBAL. FAT.NR.5 DT 22.02.2019 VKM NR.258 DT 03.06.1999, UB 35870 DT 24.04.2019
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 196,368 2019-04-23 2019-04-24 46021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE), LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 84,812 2019-04-23 2019-04-24 45921220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KANCELARI DHE LETER, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 20.02.2019,KONTRATE DT 25.02.2019,FAT.NR.228968580 DHE F.H NR.5 DT 26.02.2019,BUL.NR.5,8,9 UB 35443
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,245,138 2019-04-23 2019-04-24 45221220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA JANAR SHKURT 2019, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONT.SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.3 DT 11.03.2019, URDHER NR.319 DT 18.04.2019, UB 35851 DT 23.04.19
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 363,750 2019-04-23 2019-04-24 45621220012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 06.03.2019,KONTRATE DT 15.03.2019,FAT.NR.279808824 DHE F.H NR.20 DT 27.03.2019,BUL.NR.5,10,12 UB 35580
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,932,496 2019-04-23 2019-04-24 46221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 90,000 2019-04-23 2019-04-24 45821220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KANCELARI DHE LETER, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 20.02.2019,KONTRATE DT 25.02.2019,FAT.NR.228968580 DHE F.H NR.5 DT 26.02.2019,BUL.NR.5,8,9 UB 35443
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 39,900 2019-04-23 2019-04-24 46421220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.1 DT 21.01.2019, FTESE PER OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT 18.01.19,P.V VLRES.DHE SHP.FITUESI DT 23/25.03.2019,KONT.DT 25.01.2019, FAT.NR.90906283 DT 28.02.2019 UB 35849 DT 23.04.2019
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 100,000 2019-04-23 2019-04-24 45721220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KANCELARI DHE LETER, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 20.02.2019,KONTRATE DT 25.02.2019,FAT.NR.228968580 DHE F.H NR.5 DT 26.02.2019,BUL.NR.5,8,9 UB 35443

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA