Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6013 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,782,244,171.00 6,013 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 14,400 2019-11-19 2019-11-20 138521220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.1007 DT 15.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 43,364 2019-11-18 2019-11-19 137521220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE TETOR 2019, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,751954,750552,750424,750539 FAT.NR.4841341,4858317,4858236,4858353,4858231,4844580 DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) 6D - PLAN Korēe 662,230 2019-11-18 2019-11-19 138021220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE MBIKQYRJE: SIST.ASFAL.NE RRUGET E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18 U.P NR.26 DT 09.07.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 07.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018,,BUL.NR.28,32,36 FAT NR 12 DT 31.05.2019 U B 34012
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 6,757 2019-11-18 2019-11-19 137321220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) TELEFON TETOR 2019, NR.KLIENTI 310001775728 LIK FAT.NR.728394335 DT 31.10.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,724 2019-11-18 2019-11-19 138121220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE TETOR 2019, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4847421,4855317,4862411,4861069,4862034,4841551 DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 190,004 2019-11-18 2019-11-19 137421220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR 2019, NR.KONTRATE A028944,A028824, A028842, A028843, A028792 FAT.NR.301414643,301410550,301412920,301604923,301413615, DT 26/23/26/26/22.10.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 33,088 2019-11-18 2019-11-19 137721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR 2019, NR.KONTRATE B 47897 B 47896 B 47936 B 47956 B 47938 B 47892 B 47878 FAT 301611213, 301414209, 301415340, 301610796, 301603765, 30162530, 30140833 DT 31/24/26/31/31/31/24 10 2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 23,304 2019-11-18 2019-11-19 137621220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE TETOR 2019, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602 FAT NR 4852213, 4845934, 4859525 DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 24,500 2019-11-18 2019-11-19 137921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM OBJEKTI SISTEMIME MALORE EMERIM DT 05.12.2018, KONTRATE DT 06.12.2018, FAT.NR.65 DT 14.10.2019, U B 37 436 DT 18.11.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 52,926 2019-11-18 2019-11-19 137821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR 2019, NR.KONTRATE A028114,A028806, A028903, FAT.NR.301415810 301410858, 301413096 DT 28/29/27.10.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,979,803 2019-11-15 2019-11-18 137121220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAG.KONTRIBUTI NDAJ UKKO PER V.2019,KONT.DT 04.02.2010,VKB NR.152 DT 27.12.18,URDH.NR.6 DT 08.01.19,VEND.NR.137 DT 26.09.19,KONF.NR.1302/4 09.10.19,VEND.NR.145 DT 31.10.19,SHK.NR.10264 DT 05.11.19,VEND.5,URDH.NR.1004
Bashkia Korce (1515) BOSHNJAKU. B Korēe 4,171,852 2019-11-15 2019-11-18 137221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) QENDRA E KREATIVITETIT,U.P NR.63 DT 30.09.16,RAP.PERMB.DT 15.03.17,ANULL.PROC.DT 27.03.17,VEND.KPP 399/2017,MIR.PROC.DT 19.06.17,FORM.NJOF.FIT.DT 04.07.17,KONT.DT 28.08.17,SIT.4 DT 01.11.19,FAT.05 DT 04.11.19 UB31238
Bashkia Korce (1515) M.A.K Studio Korēe 37,106 2019-11-14 2019-11-15 136821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SISTEMIME MALORE, U.P NR.792 DT 18.09.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 17.09.2019, P.V VLERES.DT 20.09.19, NJOF.HEDH.SHORTI 20.09.19,P.V SHP.FIT.DT 25.09.19, FAT.139 DT 17.10.19, UB 37413
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 74,720 2019-11-14 2019-11-15 137021220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA VJETORE MJETI, FAT.NR.1900482886, 1900492908 DT 05/11.11.2019, URDH.NR.1000 DT 14.11.19, GJOBA TVMP PAGUAR ME MANDAT ARK.NR.120 dt 11.11.19, UB 37409 DT 14.11.19
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 16,000 2019-11-13 2019-11-14 136721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SIST.NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUAL.URBAN I ZONES PERRETH QYTEZES SE FEMIJEVE) EMERIM DT 09.04.2018, KONTRATE DT 09.04.2018, FAT.NR.58 DT 11.10.2019, UB 37398 DT 13.11.2019
Bashkia Korce (1515) Drejtoria Vendore e ASHK-sė Korēė Korēe 32,400 2019-11-13 2019-11-14 136521220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.14742,14743,14746,14748 DT 05.11.2019, URDHER NR.991 DT 11.11.2019, UB 37395 DT 13.11.2019
Bashkia Korce (1515) EUROSIG SHA Korēe 28,485 2019-11-13 2019-11-14 136621220012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.886 DT 14.10.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 11.10.2019, P.V VLERES.DT 16.10.2019, POLICE NR.580 DT 17.10.2019, UB 37394 DT 13.11.2019
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 16,020 2019-11-12 2019-11-13 135921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 25,200 2019-11-12 2019-11-13 135421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) VARAKU E Korēe 1,485,633 2019-11-12 2019-11-13 135821220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI NDERTIM SHKOLLE E RE FSHATI KAMENICE,KONTRATE DT 05.09.2016, SHT.KONTRATE DT 28.06.2017, SIT.PERFUNDIMTAR DT 11.09.2017, AKT KOL.DT 10.10.2017, CERT.PERH.MARR.DOR.DT 10.10.19,URDH.977
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-11-12 2019-11-13 135321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 14,548 2019-11-12 2019-11-13 135721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, KONF.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 24,560 2019-11-12 2019-11-13 136021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 731,236 2019-11-12 2019-11-13 135621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, KONF.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 27,360 2019-11-12 2019-11-13 135521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 19,160 2019-11-12 2019-11-13 136121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 259,432 2019-11-12 2019-11-13 136321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 3,600 2019-11-12 2019-11-13 135221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 90,920 2019-11-12 2019-11-13 136221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 514,240 2019-11-11 2019-11-12 135121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA