Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6298 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,057,974,306.00 6,298 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2020-01-08 2020-01-09 1721220012020 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, URDH.SEKUESTRO DT 09.01.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,468 2020-01-08 2020-01-09 821220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2020-01-08 2020-01-09 221220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2020-01-08 2020-01-09 1321220012020 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 504,326 2019-12-30 2019-12-31 159821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, PAGESE E VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 243,740 2019-12-27 2019-12-30 159621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,681,804 2019-12-27 2019-12-30 159921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 5,220 2019-12-27 2019-12-30 160021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 208,164 2019-12-26 2019-12-27 159721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 1,396,680 2019-12-26 2019-12-27 152321220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - fotokopje - Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre BASHKIA KORCE (2122001) BL.PAJISJE ELEKTRONIKE (KOMPJUTER, PRINTER, SKANER, FOTOKOPJE ETJ) U.P NR.864 DT 04.10.19, BULETIN NR.45 DT 11.11.19, KONTR.DT 04.11.19, FAT.NR.385 DT 18.11.19, F.H NR.91 DT 18.11.19, P.V MARR.DOR.DT 18.11.19,UB37316
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 305,724 2019-12-26 2019-12-27 159421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 620,981 2019-12-26 2019-12-27 159221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 109,340 2019-12-26 2019-12-27 159521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 6,360 2019-12-26 2019-12-27 159321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 560,000 2019-12-26 2019-12-27 159121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 6,505,090 2019-12-26 2019-12-27 157821220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM I PASTRIMIT TE QYTETIT PERIUDHA TETOR 2019, U.P NR.39 DT 10.11.2017, BULETIN NR.24 DT 18.06.2018, KONTRATE DT 12.06.2018, AMEND.KONT.DT 28.03.2019, FAT.NR.190 DT 05.11.2019, SITUACION DT 04.11.2019, UB 33493
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 13,624 2019-12-24 2019-12-26 157721220012019 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESIT, URDHER NR.1088 DT 12.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 893,160 2019-12-24 2019-12-26 152021220012019 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, NAFTE, U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 07.11.2019, FAT.NR.773 DT 14.11.2019, F.H NR.85 DT 14.11.2019, P.V MARR.DOR.DT 14.11.2019, UB 37358
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 67,212 2019-12-24 2019-12-26 151921220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, BENZINE, U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 10.10.2019, FAT.NR.772 DT 14.11.2019, F.H NR.86 DT 14.11.2019, P.V MARR.DOR.DT 14.11.2019, UB 37118
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korēe 58,388 2019-12-23 2019-12-24 151721220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE GAZ I LENGSHEM PER NGROHJE, U.P NR.204 DT 21.03.2019, BULETIN NR.16 DT 23.04.2019, KONTRATE DT 24.04.2019, FAT.NR.141 DT 02.12.2019, F.H NR.95 DT 02.12.2019, P.V MARR.DOR.DT 02.12.2019, UB 36211
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 2,961,378 2019-12-23 2019-12-24 149921220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I VEPRAVE UJITESE, U.P NR.248 DT 02.04.2019, BULETIN NR.20 DT 20.05.2019, KONTRATE DT 20.05.2019, SIT.PERF.DT 18.06.2019, CERT.PERK.MARR.DOR.DT 06.08.2019, FAT.NR.220 DT 25.10.2019, UB 36054
Bashkia Korce (1515) Panajot Pilani Korēe 16,292 2019-12-23 2019-12-24 150721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, U.P NR.629 DT 25.07.2019, NJOFTIM FITUESI DT 29.07.2019, KONTRATE DT 31.07.2019, FAT.NR.31 DT 05.12.2019, UB 37666 DT 23.12.2019
Bashkia Korce (1515) A R G I Korēe 108,614 2019-12-23 2019-12-24 150521220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, U.P NR.382 DT 08.05.2019, NJOFTIM FITUESI, KONTRATE DT 14.05.2019, FAT.NR.41 DT 02.12.2019, UB 37663 DT 23.12.2019
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 4,796,046 2019-12-23 2019-12-24 150021220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, U.P NR.247/2 DT 04.04.19,BULETIN NR.20 DT 20.05.19,KONT.DT 16.05.19,AMEND.KONTRATE DT 20.09.2019,SIT.PERF.DT 23.10.19,CERT.PERK.MARR.DOR.DT 25.11.19,FAT.NR.225 DT 02.12.19, UB36053
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korēe 107,924 2019-12-23 2019-12-24 151821220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE GAZ I LENGSHEM PER NGROHJE, U.P NR.204 DT 21.03.2019, BULETIN NR.16 DT 23.04.2019, KONTRATE DT 24.04.2019, FAT.NR.108 DT 18.11.2019, F.H NR.90 DT 18.11.2019, P.V MARR.DOR.DT 18.11.2019, UB 36211
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 4,218,207 2019-12-23 2019-12-24 149821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I RRUG.RURALE DHE INFORMALE (RIKONS.NE BLLOKUN INFORMAL Q. QYTEZA),U.P NR.450 DT 29.05.19,BULET. NR.27 DT 08.07.19,KONT. DT 16.07.19,SIT.PERF.DT 16.09.19,C.PERK.MARR.DOR.DT 14.11.19,FAT.226 DT 02.12.19,UB36546
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 103,397 2019-12-23 2019-12-24 150321220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE DESHMOREVE PERIUDHA SHTATOR 2019, U.P NR.446 DT 28.05.19, BULETIN NR.27 DT 08.07.19, KONTRATE DT 12.07.2019,SITUACION DT 01.10.19, FAT.NR.180 DT 03.10.2019 LIK.PERF. UB 36547
Bashkia Korce (1515) G & L CONSTRUCTION Korēe 27,600 2019-12-23 2019-12-24 150421220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONS.I RRUGEVE RURALE DHE INFORMALE,RIKONS.RRUGE FSHATI BARC, U.P NR.680 DT 13.08.2019, NJOFTIM FITUESI, KONTRATE DT 20.08.2019, FAT.NR.274 DT 04.10.2019, UB 37662 DT 23.12.2019
Bashkia Korce (1515) H.C.E-17 Korēe 11,222 2019-12-23 2019-12-24 150821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONS.I VEPRAVE UJITESE, U.P NR.604 DT 18.07.2019, NJOFTIM FITUESI DT 22.07.2019, KONTRATE DT 24.07.2019, FAT.NR.114 DT 01.09.2019, UB 37667 DT 23.12.2019
Bashkia Korce (1515) A R G I Korēe 74,814 2019-12-23 2019-12-24 150621220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI RIKONS. I VEPRAVE UJITESE, U.P NR.395 DT 15.05.2019, NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2019, KONTRATE DT 20.05.2019, FAT.NR.35 DT 25.09.2019, UB 37665 DT 23.12.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA