Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5085 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,804,757,584.00 5,085 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 11,200 2019-02-08 2019-02-11 11821220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.1785, 1788 DT 05.02.19, URDHER NR.64 DT 07.02.2019, UB 35296 DT 08.02.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 9,058 2019-02-08 2019-02-11 13821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2018, NR.KLIENTI A629850, A629848, FAT.NR.304473353, 304104547, PROJEKTI : FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 02.03.2016, URDHER NR.73 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-02-08 2019-02-11 13021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.69 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-02-08 2019-02-11 13521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018 NR..KLIENTI 672994, FAT.NR.4551951 DT 05.01.2019, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.71 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-02-08 2019-02-11 12921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK. DHE KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.68 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 52,020 2019-02-08 2019-02-11 13221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 257,466 2019-02-08 2019-02-11 12621220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018, FAT.NR.231 DT 31.12.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 42,462 2019-02-08 2019-02-11 13921220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI DHJETOR 2018, NR.KLIENTI A627831, A28290, A626426, A628076, FAT.NR.304474803, 304474838, 303897540, 304474308, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDH.74
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-02-08 2019-02-11 12821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER PERDORIM ZYRA PLEQESIE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.77 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 34,373 2019-02-08 2019-02-11 12721220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.08.2018, FAT.NR.231 DT 31.12.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33860
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,556,933 2019-02-08 2019-02-11 11921220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018, FAT.NR.182 DT 31.10.2018, BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,594,336 2019-02-08 2019-02-11 12521220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018, FAT.NR.230,231 DT 31.12.2018, BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 50,490 2019-02-08 2019-02-11 13421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,420 2019-02-08 2019-02-11 14021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, FAT.NR.4552039, 4558325, 4565240, PROJEKTI:FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.74 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 36,710 2019-02-08 2019-02-11 12421220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.08.2018, FAT.NR.205 DT 30.11.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33860
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 146,280 2019-02-06 2019-02-07 10621220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA TETOR 2018 - JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,190 2019-02-05 2019-02-06 10421220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHERBIMI URBAN SUBVENCION PER MUAJIN JANAR 2019, P.V NR.2815/11 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJEKTIT FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.12 DT 01.02.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 564,074 2019-02-01 2019-02-04 9721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 127,795 2019-02-01 2019-02-04 9121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 83,415 2019-02-01 2019-02-04 8921220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA