Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5379 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,065,572,326.00 5,379 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 16,820 2019-04-25 2019-04-26 50521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 602 2019-04-25 2019-04-26 50121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4651431 DT 04.04.2019, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE GJIPTIANE,MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.340 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,105 2019-04-24 2019-04-26 48021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 750144, 750806 FAT.NR.4650786, 4644603
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,030 2019-04-24 2019-04-26 46921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019 NR.KLIENTI 720302,652380,752701,752244, FAT.NR.4656161,4635430,4651429,4644510 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 01.03.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,791 2019-04-25 2019-04-26 48321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, KOD KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426 FAT.NR.292629450,292643030,292635398,292098267, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJE,KONT.QERAJE DT 01.03.2019,URDHER NR.338 DT 24.04.19
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 364,918 2019-04-25 2019-04-26 50621220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.38 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 DT 16.04.2019, URDHER NR.342 DT 25.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 702,346 2019-04-25 2019-04-26 48221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHKURT 2019 U.P NR.41 DT 22.12.2017, RAP.PERMB.MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 05.02.2019, FAT.NR.31 DT 28.02.2019, BUL.NR.52,5 UB 35291
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,953 2019-04-25 2019-04-26 48421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019,NR.KLIENTI 752754,750844,752702, FAT.NR.4638232,4644511,4651430, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJE, KONT.QERAJE DT 03.01.2019,URDHER NR.337 DT 24.04.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,320 2019-04-25 2019-04-26 50321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019,3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR,VENDIM NR.68 DT 18.04.2019,KONF.NR.609/1 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 8,349 2019-04-25 2019-04-26 50021220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MARS 2019, NR.KLIENTI A629850, FAT.NR.292628199,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK. DT 03.01.2019, URDHER NR.339 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) METRO EURO Korēe 22,560 2019-04-25 2019-04-26 49221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E TURANIT,U.P NR.193 DT 18.03.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.03.2019,P.V DT 15.03.2019, FAT.NR.3 DT 25.03.2019 UB 35891 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) FINDFOUR Korēe 90,000 2019-04-25 2019-04-26 49821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) BANKET PER AKTIVITETIN E MARKATES SE SHIJES, U.P NR.269 DT 05.04.19,ANULL.PROC.DT 09.04.19,U.P NR.272 DT 09.04.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 09.04.19,P.V VLERS. DT 11.04.19,FAT.NR.10 DT 14.04.19,UB 35888
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,164 2019-04-24 2019-04-25 47821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 590000, 632620,598717, 610488, 600362,640209 FAT.NR.4646076, 4653888, 4660890,4659629,4660511,4640202
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,094,478 2019-04-24 2019-04-25 47621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES , PARA TETRAPLEGJIKET PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 200,000 2019-04-24 2019-04-25 47221220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMBARIMORE NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 DT 13.03.2019, URDHER NR.330 DT 23.04.2019 UB 35535
Bashkia Korce (1515) Enkeljana Spaillari Korēe 159,000 2019-04-24 2019-04-25 46721220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E GRUAS, U.P NR.141 DT 28.02.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.02.19,P.V VLERES.DT 04.03.19, P.V SHP.FITUESI DT 05/06.03.2019,FAT.NR.36 DT 08.03.19,F.H 11 UB35781
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-04-24 2019-04-25 47121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MARS 2019 PER ZYRAT E PLEQESISE NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM RPOC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017,URDHER NR.328 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,300 2019-04-24 2019-04-25 47321220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDAJ E.BACALLI, V.GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.796 (315) 29.06.2016, V.I GJYK.ADM.TE APELIT NR.541 86 2019 595 DT 21.02.2019, GJ.AUDITI NR.3166 DT 17.04.19, URDHER NR.331 DT 23.04.19 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-04-24 2019-04-25 47721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 20,000 2019-04-24 2019-04-25 46621220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER VESHTIRESI EKONOMIKE, URDHER NR.301 DT 15.04.2019, LISTE PAGESE

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA