Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5195 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,906,865,660.00 5,195 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,685 2019-03-27 2019-03-28 35021220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE SHKURT 2019 NR.KLIENTI 752754,750844,752702 FAT.NR.4609499,4615780,4622692 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.229 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 316,000 2019-03-27 2019-03-28 34321220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SUMBULLA ,VENDIM I GJYK.ADM.TE APELIT NR.4161 (86 2018 4679) DT 16.11.2018, SHK.PERMB.NR.520 PROT DT 17.12.2018, GJ.AUDITI NR.42 PROT DT 05.02.2019,URDHER NR.223 DT 26.03.2019 UB 35635
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,849,700 2019-03-26 2019-03-28 337821220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 820 2019-03-27 2019-03-28 35121220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE SHKURT 2019 NR.KLIENTI 752910 FAT.NR.4622693 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.231 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) ALDO GJEVORI Korēe 600,000 2019-03-27 2019-03-28 34421220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VEN.GJYQI NDAJ V.KONGOLI,VENDIM I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE DURRES NR.(82 2016 1371) 837 DT 07.10.2016,SHK.PERMB.NR.239/1 REGJ DT 30.01.2019,GJ.AUDITI NR.39 PROT DT 01.02.2019, URDHER NR.224 DT 26.03.2019 UB35636
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,742 2019-03-27 2019-03-28 34721220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KLIENTI A629848 FAT.NR.306577422 PROJEKTI :FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK. DT 03.01.2019, URDHER NR.228 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-03-26 2019-03-28 34121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES URDHER SEK.NR.1027 12 DT 04.10.2017, NR.981 REGJ DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 679,039 2019-03-27 2019-03-28 34521220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KONTRATE A28795,A28824, A28944,A028114,A28885,A028806,A028903,A28843,A28842 FAT.NR.291241103,306117911,291257063,291253888,291256215,291257339,291253071,291256482,291257407
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 421,053 2019-03-27 2019-03-28 35321220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE V.GJYQI NDAJ JOEL KONSTRUKSION, VENDIM I GJYK.ADM.TE SHKALLES SE PARE KORCE NR.828 (361) DT 18.05.2018, SHK.PERMB.NR.13333/018 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.310 DT 04.10.2018,URDHER NR.235 DT 27.03.19 UB35633
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-03-27 2019-03-28 34921220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE SHKURT 2019 NR.KLIENTI 672994 FAT.NR.4609411 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJ.PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.233 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 69,359 2019-03-27 2019-03-28 34621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KLIENTI A627831,A28290,A628076,A626426 PROJEKTI :FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.227 DT 27.03.19, FAT.NR.291239877,291252834,291256132
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 73,992 2019-03-27 2019-03-28 34221220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SHORE,VENDIM I GJYKATES ADM.TE SHK.SE PARE KO NR.1107 (426) DT 28.09.2016,GJ.AUDITI NR.41 DT 05.02.2019,SHK.PERMB.NR.12 PROT DT 17.01.2019, URDHER NR.225 DT 26.03.19,UB 35634 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 556 2019-03-27 2019-03-28 34821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI SHKURT 2019 NR.KLIENTI A120717 FAT.NR.306579789 PROJEKTI :STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK. DHE KONT.DT 22.08.2018, URDHER NR.232 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,692,588 2019-03-26 2019-03-28 33521220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 715,000 2019-03-27 2019-03-28 35221220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI, VENDIM I GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018,SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19, URDHER NR.236 DT 27.03.2019 UB 35632
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 833,000 2019-03-26 2019-03-27 34021220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.19,32 DT 23/28.02.2019, URDHER NR.208 DT 21.03.2019, UB 35620 DT 26.03.2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,588,178 2019-03-26 2019-03-27 33721220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,100,028 2019-03-26 2019-03-27 33921220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 485,475 2019-03-26 2019-03-27 33621220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 205,000 2019-03-25 2019-03-26 33421220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM OBJEKTI:RIKONS.I BULEVARDIT FAN NOLI DHE NDRICIM I UNAZES SE QYTETIT KORCE, EMERIM DT 06.03.2017, KONTRATE DT 06.03.2017, FAT.NR.47 DT 11.10.2018, UB 35609 DT 25.03.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-03-25 2019-03-26 33021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2019,MAREV.BASHKEPUNIM DHE KONTRATE DT 03.01.2019,URDHER NR.211 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 129,032 2019-03-25 2019-03-26 33221220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.203,199,148,117 DT 28.02.2019 URDHER NR.209 DT 21.03.2019
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-03-25 2019-03-26 32921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE SHKURT 2019,MAREV,BASHK.DT 22.08.2018, KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.210 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-03-25 2019-03-26 33121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2019,MAREV.BASHKEPUNIM DHE KONTRATE DT 03.01.2019,URDHER NR.211 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,645,276 2019-03-25 2019-03-26 32821220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESA E VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 23,556 2019-03-25 2019-03-26 32421220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) TELEFON SHKURT 2019 NR.KLIENTI 310001775728, 310001771285, 310001744085 FAT.NR.727107422, 727096582, 727096475
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 112,444 2019-03-25 2019-03-26 32621220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI SHKURT 2019,K.KLIENTI B47897,B47896,B47936,B47956,B47938,B47892,B47878,B50727,B47865,B47824,B51236,B47920,D93320,B47901,B47904,B47905 FAT.DT 25/26/27/28.02.2019 NJ.ADM.VOSKOPOJE,BULG.VOSKOP,VITH.MOLL.
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 25,433 2019-03-25 2019-03-26 32321220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2019, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, 750424 FAT.NR.4622050, 4615872, 4629342, 4628051
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 19,112 2019-03-25 2019-03-26 32521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2019, NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362, 640209 FAT.NR.4617344, 4625146, 4632154, 4630893, 4631775, 4611471
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 172,424 2019-03-25 2019-03-26 33321220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PARA TERTRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA