Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3370 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,778,662,794.00 3,370 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 191,232 2018-12-18 2018-12-19 94321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat perondi nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 10,000 2018-12-18 2018-12-19 95921240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 100 2018-12-18 2018-12-19 96521240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te dt 12.12.2018 per shperblim lindje
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-12-18 2018-12-19 94121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat lumas nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 6,000 2018-12-18 2018-12-19 95721240012018 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 726655301 dt 30.11.2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,611 2018-12-18 2018-12-19 95021240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202812837 dt 05.12.2018 kontr nr 12360435 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 12,924 2018-12-18 2018-12-19 95221240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202815284 dt 05.12.2018 kontr nr 12360474 ap
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 37,520 2018-12-18 2018-12-19 95621240012018 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 726655306/726655350/726648642/726655422/726638101/726655418/dt 30.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 5,000 2018-12-18 2018-12-19 96021240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-12-18 2018-12-19 94221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat kozare nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 14,190 2018-12-18 2018-12-19 96221240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kkryepleqte nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,038,277 2018-12-18 2018-12-19 94421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat aparati bashkia nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 299,610 2018-12-18 2018-12-19 96321240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,230,391 2018-12-18 2018-12-19 94521240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat aparati bashkia nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 5,530 2018-12-18 2018-12-19 94721240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202784786 dt 05.11.2018 kontr nr 12360435 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,429 2018-12-18 2018-12-19 94921240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202812836 dt 05.12.2018 kontr nr 12360434 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 11,207 2018-12-18 2018-12-19 95321240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202813122 dt 05.12.2018 kontr nr 32460001 ap
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 9,862 2018-12-18 2018-12-19 95421240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202822386 dt 05.12.2018 kontr nr 32550002 ap
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 160,000 2018-12-18 2018-12-19 95821240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 50,000 2018-12-18 2018-12-19 96421240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 122,980 2018-12-18 2018-12-19 96121240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kkryepleqte nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,650 2018-12-18 2018-12-19 94821240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290814159 dt 27.11.2018 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,246 2018-12-18 2018-12-19 94621240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202784785 dt 05.11.2018 kontr nr 12360434 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 576,800 2018-12-17 2018-12-18 94021240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek bashkia nentor 2018 vend nr 1.1.22.2018/09.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 38,580 2018-12-17 2018-12-18 93821240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek kozare/gege nentor 2018 vend nr 1.1.22.2018/09.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 167,760 2018-12-17 2018-12-18 93921240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek perondi nentor 2018 vend nr 1.1.22.2018/09.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 71,160 2018-12-17 2018-12-18 93721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek. kozare vend 1.1.11.2018/09.12.2018 nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 423,040 2018-12-17 2018-12-18 93621240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek. lumas nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) A - G - S - Konfeks Kuēove 144,000 2018-12-14 2018-12-17 93421240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2124001 berje dyer garazhi pmnzh fat nr 61/67189269 dt 19.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-12-13 2018-12-14 92621240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 bordi i kullimit

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA