Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4037 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,130,913,746.00 4,037 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 286,434 2019-08-26 2019-08-28 78021240012019 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 982/65130982 dt 03.07.2019 kontr nr 1831/2 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 67,424 2019-08-26 2019-08-28 77721240012019 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 897/65130897 dt 14.06.2019 kntr nr 1831/2 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 171,702 2019-08-26 2019-08-28 77821240012019 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 984/65130984dt 08.07.2019 kntr nr 1831/3 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 52,500 2019-08-26 2019-08-28 78321240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 pjese kembimi e shpenz. tranp. fat nr 216 /67749866 dt 20.06.2019
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 488,011 2019-08-26 2019-08-28 78621240012019 Sherbime te tjera 2124001 mrmbajtje varreza publike fat nr 175/77419153 dt 31.07.2019 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) InfoSoft Office Kuēove 522,720 2019-08-26 2019-08-28 78721240012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funks, e pajisjeve te zyres fat nr 279813920 dt 31.05.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,106,801 2019-08-26 2019-08-27 80321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gusht 2019 lumas vkb nr 07dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 29,240 2019-08-26 2019-08-27 79221240012019 Te tjera transferime korrente 2124001 transferte ujsjellsit fat nr 24/70270332 dt 29.05.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,500 2019-08-26 2019-08-27 80821240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese pension ushqimor vita shkurti gusht 2019 shkres nr 87dt 12.03.2003 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 640,928 2019-08-26 2019-08-27 80621240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gusht 2019 gege vkb nr 07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,600 2019-08-26 2019-08-27 80421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek rastet korrik 2019 lumas vkb nr 09 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2019-08-26 2019-08-27 80721240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese pension ushqimor marsida kiptiu gusht 2019 shkres nr 87dt 12.03.2003 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,397,900 2019-08-26 2019-08-27 79621240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia gusht 2019 vkb n r07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2019-08-26 2019-08-27 79721240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia gusht 2019 vkb n r07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,182,695 2019-08-26 2019-08-27 79521240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia perondi gusht 2019 vkb n r07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,071,968 2019-08-26 2019-08-27 79821240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia bashkia gusht 2019 vkb n r07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 61,180 2019-08-26 2019-08-27 79921240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet bashkia gusht 2019 vkb nr 09 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 20,430 2019-08-26 2019-08-27 77621240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 67979694/67979695/67979696/67979697 dt 31.07.2019
Bashkia Kucove (0217) "BERNET" SH.P.K. Kuēove 36,459 2019-08-26 2019-08-27 77921240012019 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 111/75314675 dt 29.06.2019 kontr nr 712 dt 21.02.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,800 2019-08-26 2019-08-27 80021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet bashkia korrik 2019 vkb nr 09 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 59,933 2019-08-26 2019-08-27 79121240012019 Te tjera transferime korrente 2124001 transferte ujsjellsit fat nr 17/70270324 dt 26.04.2019
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 397,752 2019-08-26 2019-08-27 78121240012019 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varreza publike fat nr 145/73677123dt 30.06.2019 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 9,016 2019-08-26 2019-08-27 80221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek 6% korrik 2019 bashkia vkb nr 08 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 33,326 2019-08-26 2019-08-27 79321240012019 Te tjera transferime korrente 2124001 transferte ujsjellsit fat nr 29/70270337 dt 11.06.2019
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 92,579 2019-08-26 2019-08-27 79021240012019 Te tjera transferime korrente 2124001 transferte ujsjellsit fat nr 10/70270317 dt 29.03.2019
Bashkia Kucove (0217) BNT ELECTRONIC`S Kuēove 8,400 2019-08-26 2019-08-27 78821240012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale te pergj. te zyres fat nr 690/78854935dt 02.07.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,433,551 2019-08-26 2019-08-27 80521240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gusht 2019 kozare vkb nr 07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 84,000 2019-08-26 2019-08-27 79421240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 tarife permbarimore per vend. gjyqi per "higjenen" nr 138. dt 26.07.2018 fat nr 53/65970797 dt 21.05.2019 likujdim pjesor
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 59,940 2019-08-26 2019-08-27 80121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek 6% korrik 2019 bashkia vkb nr 08 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-08-26 2019-08-27 78421240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 marrje me qera objekti fat nr 17/69451668 dt 10.07.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA