Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3740 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,980,239,591.00 3,740 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 309,597 2019-04-12 2019-04-15 37021240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret mars 2019
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 18,000 2019-04-10 2019-04-11 36821240012019 Uje 2124001 kontrate uji fat nr 01/73716301 dt 09.04.2019
Bashkia Kucove (0217) "BERNET" SH.P.K. Kuēove 47,394 2019-04-09 2019-04-10 35921240012019 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 49/61816549 dt 29.03.2019 kontr nr 712 dt 21.02.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 52,560 2019-04-09 2019-04-10 36621240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike mars 2019 gege vend. nr 1.1.3.2019 dt 01.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,050 2019-04-09 2019-04-10 35621240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta lumas fat nr 137/67980344 dt 29.02.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 539,820 2019-04-09 2019-04-10 36821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike mars 2019 bashkia vend. nr 1.1.3.2019 dt 01.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 113,520 2019-04-09 2019-04-10 36121240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte mars 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 126,120 2019-04-09 2019-04-10 36721240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike mars 2019 perondi vend. nr 1.1.3.2019 dt 01.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 65,160 2019-04-09 2019-04-10 36521240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike mars 2019 kozare vend. nr 1.1.3.2019 dt 01.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,050 2019-04-09 2019-04-10 35721240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta lumas fat nr 209/67980475 dt 29.03.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 9,460 2019-04-09 2019-04-10 36021240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte mars 2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 19,085 2019-04-09 2019-04-10 35821240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta basjhkia fat nr 42/61417844/58/67980161/57/67980160/43/61417845 dt 29.03.2019
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 147,644 2019-04-09 2019-04-10 35521240012019 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 629/651306292 dt 04.03.2019 kontr nr 1831/2 dt 25.05.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 452,100 2019-04-09 2019-04-10 36421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike mars 2019 lumas vend. nr 1.1.3.2019 dt 01.04.2019
Bashkia Kucove (0217) ZDRAVO Kuēove 9,616,660 2019-03-28 2019-03-29 32821240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001 rik. objekteve kom. rom e egjiptian fat nr 41/26631097 dt 20.11.2018 kontr nr 3050 dt 12.09.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 256,000 2019-03-28 2019-03-29 32921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime zyres rregj. pasurise kv per marrje dok. per shpronsime per rrugen kucove-kozare-dragot fat nr 462 dt 27.03.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 147,600 2019-03-25 2019-03-28 30221240012019 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 krburant pjese kembimi fat nr 174/67749824 dt 06.02.2019
Bashkia Kucove (0217) G & L Kuēove 18,000 2019-03-25 2019-03-28 32721240012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2124001 kolaudim rik. banesave te komunitetit rom fat nr 198/60374851 dt 06.12.2019 kontr nr 4005 dt 26.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 34,680 2019-03-25 2019-03-28 32621240012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2124001 listepagese per shpronsimin e e rruges naftetari,kristaq lackae qemal stafa vkm nr 456 dt 26.07.2019
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 144,808 2019-03-25 2019-03-28 30321240012019 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 532/65130532 dt 13.02.2019 kontr nr 1831/2 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) InfoSoft Office Kuēove 65,604 2019-03-25 2019-03-28 30421240012019 Kancelari 2124001 kancelari fat nr 228967830 dt 20.02.2019 kontr nr 687/2 dt 20.02.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,226,030 2019-03-25 2019-03-28 30721240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia bashkia mars 2019 perondi vkb nr 22 dt 20.03.2019 konf.pref. nr 409/1 dt 21.03.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,800 2019-03-25 2019-03-28 31821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese NE rastete bashkise, Lumas shkurt 2019 vkb nr 24 dt 20.03.2019 konf.pref. nr 409/1 dt 21.03.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 249,000 2019-03-25 2019-03-28 30621240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 pjese kembimi shpenzime transporti fat nr 182/67749832 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,390,200 2019-03-25 2019-03-28 30921240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia mars 2019 perondi vkb nr 22 dt 20.03.2019 konf.pref. nr 409/1 dt 21.03.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 490 2019-03-25 2019-03-28 32521240012019 Pagese paaftesie 2124001 komision per paaftesia gege vkb nr 13 dt 27.02.2019 konfirm, pref. nr 338/1dt 05.03.2019*
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 40,200 2019-03-25 2019-03-28 30521240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 177/67749827 dt 13.02.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 78,568 2019-03-25 2019-03-28 31521240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energjie NE bashkia shkurt 2019 vkb nr 25 dt 20.03.2019 konf.pref. nr 409/1 dt 21.03.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 7,728 2019-03-25 2019-03-27 30821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese NE kompes.energj bashkia shkurt 2019 perondi vkb nr 22 dt 20.03.2019 konf.pref. nr 409/1 dt 21.03.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 9,016 2019-03-25 2019-03-27 32121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energj.NE Kozre shkurt 2019 vkb nr 25 dt 20.03.2019 konf.pref. nr 409/1 dt 21.03.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA