Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3452 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,833,057,937.00 3,452 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 52,070 2018-11-07 2018-11-08 87821240012018 Paga me kontrate per pune sezonale 2124001 listepagese pagat tetor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-11-07 2018-11-08 88021240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 299,610 2018-11-07 2018-11-08 88621240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret tetor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 9,460 2018-11-07 2018-11-08 88821240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte tetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 108,790 2018-11-07 2018-11-08 88721240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte tetor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 40,505 2018-11-07 2018-11-08 87921240012018 Paga me kontrate per pune sezonale 2124001 listepagese pagat tetor 2018 bordi i kullimit me kontrate
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 333,430 2018-11-05 2018-11-06 86921240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,996 2018-11-05 2018-11-06 87021240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 399,540 2018-11-05 2018-11-06 87121240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek. lumas tetor 2018 vend. nr 1.1.10.2018 dt 31.10.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 71,160 2018-11-05 2018-11-06 87221240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek. kozare tetor 2018 vend. nr 1.1.10.2018 dt 31.10.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 569,620 2018-11-05 2018-11-06 87521240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek. bashkia tetor 2018 vend. nr 1.1.10.2018 dt 31.10.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 40,440 2018-11-05 2018-11-06 87321240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek. kozare tetor 2018 vend. nr 1.1.10.2018 dt 31.10.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 156,360 2018-11-05 2018-11-06 87421240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek. perondi tetor 2018 vend. nr 1.1.10.2018 dt 31.10.2018
Bashkia Kucove (0217) DENISA BESHAJ Kuēove 1,200 2018-10-24 2018-10-26 85721240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve speciale 2124001 pajisje per pmnzh fat nr 32/53468932 dt 12.10.2018
Bashkia Kucove (0217) DENISA BESHAJ Kuēove 241,200 2018-10-24 2018-10-26 85021240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje per mbrojtjen ndaj zjarrit 2124001 pajisje per pmnzh fat nr 32/53468932 dt 12.10.2018
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 378,726 2018-10-23 2018-10-24 84821240012018 Karburant dhe vaj 2124001 karburant zjarrfikse fat nr 254/65130254 dt 11.10.2018 kontr nr 1831/3 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) ZDRAVO Kuēove 642,844 2018-10-22 2018-10-24 84021240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive 2124001 rik. shehse e oborre sportive G>Karakashi e 28 Nentori dif. fat. nr 40/42360340 dt 16.10.2017 kontr nr 2565 dt 01.08.2017
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 20,000 2018-10-23 2018-10-24 85421240012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 2124001 servis printeri fat nr.35/10842489 dt 10.10.2018
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 323,096 2018-10-23 2018-10-24 85121240012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 shpenzime per vend. gjyq.Higjene Gjykat Administ.Vlore. nr 278 dt 30.11.2017
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 583,000 2018-10-23 2018-10-24 84921240012018 Karburant dhe vaj 2124001 karburant aparati fat nr 224/65130224 dt 03.10.2018 kontr nr 1831/2 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) Eurasia Kuēove 110,736 2018-10-23 2018-10-24 85621240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale zyre tonera fat nr.6705/66696705 dt 18.10.2018
Bashkia Kucove (0217) Mobitel Kuēove 40,200 2018-10-23 2018-10-24 85221240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbim interneti fat n r261/67095085 dt 30.09.2018 kontr nr 855 dt 07.03.2018
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 21,000 2018-10-23 2018-10-24 85321240012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale zyre fat nr.36/10842490 dt 09.10.2018
Bashkia Kucove (0217) EDMOND RUSTEMAJ Kuēove 12,000 2018-10-23 2018-10-24 85521240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi goma e bateri fat nr.61944215 dt 12.10.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-10-22 2018-10-23 84321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 nj. adm./ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 185,246 2018-10-22 2018-10-23 84521240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 nj. adm.perondi/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,185,816 2018-10-22 2018-10-23 84721240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) ZDRAVO Kuēove 4,229,240 2018-10-19 2018-10-23 83921240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001 rik. god. te komunit . rom egjiptian fat nr 34/26631990 dt 15.10.2018 kontr nr 3050 dt 12.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 2,996,641 2018-10-22 2018-10-23 84621240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-10-22 2018-10-23 84421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 nj. adm.kozare/ bashkia kv

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA