Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4037 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,130,913,746.00 4,037 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 216,004 2019-08-08 2019-08-09 70021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gjendja civile korrik 2019
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,001,515 2019-07-22 2019-07-30 68021240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolle 5 tetori 30% i bashkisefat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 9,885,164 2019-07-22 2019-07-30 68121240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolle 5 tetori 30% i bashkisefat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) Viola Green Kuēove 2,500,000 2019-07-24 2019-07-30 69821240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 likujdim fat nr 142/32867460 dt 31.05.2019 kontr nr 619 dt 13.02.2019 sherbim pastrimi
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 190 2019-07-22 2019-07-25 67921240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolle fat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) Dorian Zazani Kuēove 50,000 2019-07-24 2019-07-25 69921240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 vendim gjykate nr.91 dt.14.02.2019 Hysen Hajdarishpenzime gjyqesore
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 90,000 2019-07-24 2019-07-25 69721240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim vendim gjyqesor nr 138 dt 17.07.2018/26.07.2018 fat n r 65970797 dt 21.05.2019
Bashkia Kucove (0217) Dorian Zazani Kuēove 50,000 2019-07-24 2019-07-25 69621240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 vendim gjykate nr.91 dt.14.02.2019 Hysen Hajdarishpenzime gjyqesore
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 59,940 2019-07-23 2019-07-24 68721240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek 6% bashkia qershor 2019 vkb nr 56 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2019-07-23 2019-07-24 69321240012019 Pagese paaftesie 2124001 pensio ushqimor marsida kiptiu korrik 2019 vkb nr 87 dt 12.03.2003 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 57,660 2019-07-23 2019-07-24 68521240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet bashkia qershor 2019 vkb nr 57 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 634,928 2019-07-23 2019-07-24 69221240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gege korrik 2019 vkb nr 55 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,384,700 2019-07-23 2019-07-24 68221240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia korrik 2019 vkb nr 55 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,242,011 2019-07-23 2019-07-24 69521240012019 Pagese paaftesie 2124001 paaftesia perondi korrik 2019 vkb nr 55 dt 18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,084,296 2019-07-23 2019-07-24 68921240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia lumas korrik 2019 vkb nr 55 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,142,908 2019-07-23 2019-07-24 68421240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia bashkia korrik 2019 vkb nr 55 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,445,516 2019-07-23 2019-07-24 69121240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare korrik 2019 vkb nr 55 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 7,728 2019-07-23 2019-07-24 68821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek kompesim energj. bashkia qershor 2019 vkb nr 58 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,800 2019-07-23 2019-07-24 68621240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet bashkia qershor 2019 vkb nr 57 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,800 2019-07-23 2019-07-24 69021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese paaftesia lumas korrik 2019 vkb nr 57 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2019-07-23 2019-07-24 68321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia korrik 2019 vkb nr 55 dt18.07.2019 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,500 2019-07-23 2019-07-24 69421240012019 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor vita shkurti korrik 2019 vkb nr 87 dt 12.03.2003 konfirm prefk, nr 901/1 dt 19.07.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 131,400 2019-07-23 2019-07-24 69621240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 rregjistrim pasurie fat nr 982 dt 22.07.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 26,249 2019-07-18 2019-07-19 67821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 7,375 2019-07-17 2019-07-19 67721240012019 Elektricitet 2124001 eneegji fat nr 296298125 dt 27.06.2019 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) ALFRED PIRJA Kuēove 125,000 2019-07-16 2019-07-19 67521240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 transport materiale zgjedhore kzaz-kqv-kzaz fat nr 01/13578302 dt 30.06.2019
Bashkia Kucove (0217) ALFRED PIRJA Kuēove 78,000 2019-07-16 2019-07-19 67621240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 transport materiale zgjedhore kzaz-kqv-kzaz fat nr 02/13578303 dt 03.07.2019
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 3,000 2019-07-10 2019-07-11 66021240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727764785dt 30.06.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 156,780 2019-07-10 2019-07-11 65821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike perondi qershor 2019 vend 1.1.6.2019 dt 02.07.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 70,920 2019-07-10 2019-07-11 65621240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike kozare qershor 2019 vend 1.1.6.2019 dt 02.07.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA