Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3452 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,833,057,937.00 3,452 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 4 2018-10-08 2018-10-09 80421240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te dt 21.09.2018 llogarie perfituesit e mbyllur
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 48,960 2018-10-08 2018-10-09 80321240012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2124001 listeapgese per likujdim te shpronsimit te rruges K. Lacka/Q. Stafa e Naftetari VKM nr 456 dt 26.07.2018 per Mihal Celaj
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 60,102 2018-10-08 2018-10-09 79721240012018 Paga me kontrate per pune sezonale 2124001 lstepagese pagat shtator 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 318,408 2018-10-08 2018-10-09 80021240012018 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varrez publike fat nr 149/57248082 dt 31.07.2018 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-10-08 2018-10-09 79521240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 79,920 2018-10-08 2018-10-09 79621240012018 Paga me kontrate per pune sezonale 2124001 listepagese pagat shtator 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-10-08 2018-10-09 79921240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-10-08 2018-10-09 79821240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 policia pyjore
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 333,379 2018-10-08 2018-10-09 80121240012018 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varrez publike fat nr 159/57248092dt 31.08.2018 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 16,744 2018-10-03 2018-10-04 77921240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kmp. enegj. te nd. ek.gusht 2018 perondi/ bashkia kv vkb nr 72 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2018-10-03 2018-10-04 79421240012018 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor vita shkurti shtator 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 77,280 2018-10-03 2018-10-04 78521240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kompesim enegj . elekt te nd. ekonomike gusht 2018 bashkia kv vkb nr 72 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,864 2018-10-03 2018-10-04 79221240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kmp. enegj. te nd. ek.gusht 2018 gege/ bashkia kv vkb nr 72 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,055,535 2018-10-03 2018-10-04 77821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia shtator 2018 perondi/ bashkia kv vkb nr 69/24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 615,718 2018-10-03 2018-10-04 79021240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gege/ kozare shtator 2018 bashkia kv vkb nr 69 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 64,440 2018-10-03 2018-10-04 78321240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ekonomike 6% gusht 2018 bashkia kv vkb nr 70 dt 24.09.2018 konf. pref. 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,121,859 2018-10-03 2018-10-04 78621240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese kom.paaftesie dhe paaftesia lumas/ gusht 2018 bashkia kv vkb nr 69/ 24.09.2018 konf. pref. nr2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 25,760 2018-10-03 2018-10-04 78721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kompesim energj. te nd. ek.bashkise /lumas gusht 2018 vkb nr 72 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 114,840 2018-10-03 2018-10-04 78421240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ekonomike rastet e bashkise gusht 2018 bashkia kv vkb nr 70 dt 24.09.2018 konf. pref. 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,391,800 2018-10-03 2018-10-04 78021240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune shtator 2018 bashkia kv vkb nr 69/24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 11,592 2018-10-03 2018-10-04 79121240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kmp. enegj. te nd. ek.gusht 2018 kozare/ bashkia kv vkb nr 72 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2018-10-03 2018-10-04 79321240012018 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor marsida kiptiu shtator 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 5,981,914 2018-10-03 2018-10-04 78221240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia bashkia kv shtator 2018 vkb nr 69 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 9,000 2018-10-03 2018-10-04 78821240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek. rastet e bashkise /lumas gusht 2018 vkb nr 71 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,410,766 2018-10-03 2018-10-04 78921240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare shtator 2018 bashkia kv vkb nr 69 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2018-10-03 2018-10-04 78121240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune/bashkia kv shtator 2018 vkb nr 69 dt 24.09.2018 konf. pref. nr 2411/1 dt 26.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 355,540 2018-10-02 2018-10-03 77721240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 PMNZSH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,262 2018-10-02 2018-10-03 77621240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 PMNZSH
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 16,680 2018-09-27 2018-09-28 76921240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funks. e pajisjev te zyres tonera
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 31,300 2018-09-27 2018-09-28 77421240012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2124001 materiale per kompjutera fat nr 34/10842488 dt 07.08.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA