Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3740 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,980,239,591.00 3,740 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2019-04-23 2019-04-24 40621240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune prill 2019 bashkia vkb nr 27 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 5,152 2019-04-23 2019-04-24 41821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek komp, energj prill 2019 vkb nr 30 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 78,568 2019-04-23 2019-04-24 41121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energj nd. ek mars 2019 bashkia vkb nr 30 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,226,278 2019-04-23 2019-04-24 40721240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia prill 2019 bashkia vkb nr 27 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,404,796 2019-04-23 2019-04-24 41521240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare prill 2019 vkb nr 27 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 63,000 2019-04-23 2019-04-24 41021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek mars2019 bashkia vkb nr 28 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 40,120 2019-04-23 2019-04-24 40821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj . nd. ek mars2019 bashkia vkb nr 29 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 7,728 2019-04-23 2019-04-24 40421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kompesim energji nd.ek mars 2019 perondi vkb nr 30 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,187,706 2019-04-23 2019-04-24 41221240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia lumsa prill 2019 vkb nr 27 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,800 2019-04-23 2019-04-24 41421240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese raste e bashkisej nd. ek mars 2019 lumas vkb nr 29 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 46,368 2019-04-23 2019-04-24 41321240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energj nd. ek mars 2019 lumas vkb nr 30 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,423,200 2019-04-23 2019-04-24 40521240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune prill 2019 bashkia vkb nr 27 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,310,256 2019-04-23 2019-04-24 40321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia perondi vkb nr 27 dt 12.04.2019 konfr.pref. nr 516/1 dt 16.04.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2019-04-23 2019-04-24 42021240012019 Pagese paaftesie 2124001 pagese pension ushqimor Vita Shkurti prill 2019
Bashkia Kucove (0217) DEA-N CONSULTING STUDIO Kuēove 55,800 2019-04-17 2019-04-19 39921240012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 kolaudim "rik. rruge Enver Bregu" fat nr 184/48000743 dt 31.08.2018 kontr nr 2487 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 60,479 2019-04-17 2019-04-19 37921240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori nentor -dhjetor 2018 fat nr 22/8610323 dt 04.01.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) A - G - S - Konfeks Kuēove 190,800 2019-04-17 2019-04-18 37821240012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale 2124001 uniforma dhe veshje speciale policia bashkiake fat n r 75/67189285 dt 11.03.2019
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 240 2019-04-17 2019-04-18 39421240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203153784 dt 03.04.2019 kontr nr 32460001
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 10,054 2019-04-17 2019-04-18 39321240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203162733 dt 03.04.2019 kontr nr 32550002
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 21,764 2019-04-17 2019-04-18 39521240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203155978 dt 03.04.2019 kontr nr 12360432
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,328 2019-04-17 2019-04-18 39621240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203153781 dt 03.04.2019 kontr nr 32460004
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,064 2019-04-17 2019-04-18 39821240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203155038 dt 03.04.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 6,989 2019-04-17 2019-04-18 39221240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203157828 dt 03.04.2019 kontr nr 12360474
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 3,159 2019-04-17 2019-04-18 39721240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203155039 dt 03.04.2019 kontr nr 12360435
Bashkia Kucove (0217) OXA GROUP Kuēove 860,400 2019-04-15 2019-04-17 37521240012019 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 karburant,pjese kembimi per MNZ fat nr 103/75675303 dt 21.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AMEL - E. Z Kuēove 166,800 2019-04-15 2019-04-16 37621240012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale 2124001 uniforma dhe veshje speciale MNZ fat nr 34/47571484 dt 12.03.2019
Bashkia Kucove (0217) GEAM SH.P.K Kuēove 99,600 2019-04-15 2019-04-16 37721240012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve speciale 2124001 rimbushje bombola antizjarr MNZ fat nr 17/44985687 dt 19.03.2019
Bashkia Kucove (0217) STUDIO ADPK Kuēove 200,000 2019-04-12 2019-04-16 36921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per ekspert shpronsimesh fat nr 36/40411586 dt 11.03.2019 kontr nr 687 dt 20.02.2019
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 18,868 2019-04-15 2019-04-16 37421240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727284275/727289661/727289702/727273288/727284281/727278284 dt 31.03.2019 mnz
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 3,000 2019-04-15 2019-04-16 37321240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727289659 dt 31.03.2019 mnz

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA