Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3452 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,833,057,937.00 3,452 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 6,283 2018-12-05 2018-12-06 91521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr289490928 dt 26.09.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,784 2018-12-05 2018-12-06 91721240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290296533 dt 26.10.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 27,048 2018-12-04 2018-12-05 90521240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energj, elektr.te nd.ek. lumas tetor 2018 vkb 92/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,816 2018-12-04 2018-12-05 91321240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,259,871 2018-12-04 2018-12-05 90021240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage paaftesia bashkia kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,864 2018-12-04 2018-12-05 91021240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energji elektrike kozare 2018 shkresa nr 92/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2018-12-04 2018-12-05 89921240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage invalid pune bashkia kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 624,913 2018-12-04 2018-12-05 90821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare nentor 2018 shkresa nr 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2018-12-04 2018-12-05 91221240012018 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor vita shkurti nentor 2018 shkresa nr 87/12.03.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,453,900 2018-12-04 2018-12-05 89821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage invalid pune bashkia kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,919 2018-12-04 2018-12-05 91421240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 74,700 2018-12-04 2018-12-05 90121240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepage nd.ek. 6% bashkia kv tetor 2018 vkb 90/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 50,400 2018-12-04 2018-12-05 90221240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepage nd.ek bashkia kv tetor 2018 vkb 91/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,229,035 2018-12-04 2018-12-05 89621240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage paaftesia perondi kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,078,133 2018-12-04 2018-12-05 90421240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia lumas nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 10,304 2018-12-04 2018-12-05 90921240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energji elektrike kozare 2018 shkresa nr 92/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 5,400 2018-12-04 2018-12-05 90621240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek. lumas tetor 2018 vkb 91/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2018-12-04 2018-12-05 91121240012018 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor marsida kiptiu nentor 2018 shkresa nr 87/12.03.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 14,168 2018-12-04 2018-12-05 89721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagekomp. energj. te nd. ek perondi kv tetor 2018 vkb 92/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,444,091 2018-12-04 2018-12-05 90721240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare nentor 2018 shkresa nr 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 75,992 2018-12-04 2018-12-05 90321240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagesekomp.energj elektr te nd.ek bashkia kv shtator 2018 vkb 90/32.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) AVDULI Kuēove 8,525,427 2018-11-19 2018-11-20 89521240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001rikonstruksion banesa sociale fat nr 68/53300531 dt 14.11.2018 kontr nr 1807 dt 23.05.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 13,727,228 2018-11-12 2018-11-13 89421240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolla 5 tetori gjimnazi kucove fat nr 104/46396154 dt 31.10.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-11-07 2018-11-12 88221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. lumas
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-11-07 2018-11-12 88321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. kozare
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,225,236 2018-11-07 2018-11-08 88521240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 aparati bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-11-07 2018-11-08 87721240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-11-07 2018-11-08 87621240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,050,451 2018-11-07 2018-11-08 88421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 aparati bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 189,495 2018-11-07 2018-11-08 88121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. perondi

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA