Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3591 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,899,223,305.00 3,591 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 28,200 2019-01-28 2019-01-30 6921240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembim,i fat nr 170/67749820 dt 07.12.2018
Bashkia Kucove (0217) LEONARD MATA Kuēove 42,750 2019-01-28 2019-01-30 7921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 materiale te tjera zyre fat nr 064/12989063 dt 19.12.2018
Bashkia Kucove (0217) ANBIM Kuēove 31,200 2019-01-28 2019-01-30 7021240012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2124001 materiale pastrimi fat nr 390/62885390 dt 07.12.2018
Bashkia Kucove (0217) Esmeralda Demaj Kuēove 23,000 2019-01-28 2019-01-30 6821240012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2124001 materiale per pastrim fat nr 09/8671163 dt 04.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 50,000 2019-01-28 2019-01-29 7721240012019 Te tjera transferta tek individet 2124001 listepagese shperbilm rast semundje janar 2018 bledar tushe
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 700 2019-01-28 2019-01-29 7621240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 959/61416259 dt 31.12.2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 4,834 2019-01-24 2019-01-25 6521240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202841303 dt 03.01.2019 kontr nr 32550002
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,910 2019-01-24 2019-01-25 6721240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202846570 dt 03.01.2019 kontr nr 32460004
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 6,259 2019-01-24 2019-01-25 6621240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202849511 dt 03.01.2019 kontr nr 12360474
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 1,000,000 2019-01-21 2019-01-25 4921240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor fatjon plaku vend. nr 12679/7920/3115 dt 29.04.2016/ vend.nr 1280 dt 28.03.2018
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 20,328 2019-01-24 2019-01-25 6321240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 304172007 dt 28.12.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 300,790 2019-01-24 2019-01-25 6221240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendim gjyqsor p/mevlan domi vend nr 498(86-2018-558)dt12.02.2018 fat. per tarife permb. nr 16 dt 03.04.2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,954 2019-01-24 2019-01-25 6421240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202846568 dt 03.01.2019 kontr nr 32460001
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 2,000 2019-01-21 2019-01-23 6221240012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per zyrat fat nr 66744743/ dt 19.11.2018 dhe fat nr /63458862 dt 10.05.2018 dif . fat
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 17,203 2019-01-21 2019-01-22 5221240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202849497 dt 03.01.2019 kontr nr 12360432
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 36,550 2019-01-21 2019-01-22 5721240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 61417762/61417772/61417771/61417761/31.10.2018
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 19,731 2019-01-21 2019-01-22 5021240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 726775023/726793455/726829415/726829377/726775030/726705080/31.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 37,845 2019-01-21 2019-01-22 5821240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 58059605/58059616/58059604/58059617/29.12.2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,152 2019-01-21 2019-01-22 5321240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202848733 dt 03.01.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,334 2019-01-21 2019-01-22 5421240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202847637 dt 03.01.2019 kontr nr 12360435
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 3,225 2019-01-21 2019-01-22 5121240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 726829375/31.12.2018
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 2,640 2019-01-21 2019-01-22 5521240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 503/68522538 dt 09.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 770 2019-01-21 2019-01-22 5921240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 6146389 dt 30.10.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 22,175 2019-01-21 2019-01-22 6121240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 61417794/61417793/61417780/61417779/dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 700 2019-01-21 2019-01-22 6021240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 6146319/879 dt 27.11..2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 329,571 2019-01-18 2019-01-21 4521240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 118,250 2019-01-18 2019-01-21 4621240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 14,190 2019-01-18 2019-01-21 4721240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 85,680 2019-01-18 2019-01-21 4421240012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2124001 listepagese per shpronsimin nga rruga "naftetari" dhe kristaq lacka e qemal stafa V.K.M nr 456 dt 26.07.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 38,580 2019-01-17 2019-01-18 4121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike dhjetor 2018 gege/kozare vend.1.1.12.2018 dt 26.12.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA