Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3591 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,899,223,305.00 3,591 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 50,000 2018-12-18 2018-12-19 96421240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 122,980 2018-12-18 2018-12-19 96121240012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kkryepleqte nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,650 2018-12-18 2018-12-19 94821240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290814159 dt 27.11.2018 kontr nr be1d020163086252 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 2,246 2018-12-18 2018-12-19 94621240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202784785 dt 05.11.2018 kontr nr 12360434 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 576,800 2018-12-17 2018-12-18 94021240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek bashkia nentor 2018 vend nr 1.1.22.2018/09.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 38,580 2018-12-17 2018-12-18 93821240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek kozare/gege nentor 2018 vend nr 1.1.22.2018/09.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 167,760 2018-12-17 2018-12-18 93921240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek perondi nentor 2018 vend nr 1.1.22.2018/09.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 71,160 2018-12-17 2018-12-18 93721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek. kozare vend 1.1.11.2018/09.12.2018 nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 423,040 2018-12-17 2018-12-18 93621240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ek. lumas nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) A - G - S - Konfeks Kuēove 144,000 2018-12-14 2018-12-17 93421240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2124001 berje dyer garazhi pmnzh fat nr 61/67189269 dt 19.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-12-13 2018-12-14 92621240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-12-13 2018-12-14 92421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) DEGA RAJONALE ENTIT KOMB. BANESAVE BERAT Kuēove 209,125 2018-12-13 2018-12-14 72321240012018 Te tjera transferta tek individet 2124001 pagese per bonusin e strehimit shkrese Ninistria Financave nr 19665/2 dt 05.12.2018 dhe vkb nr 87 dt 24.10.2018 fatmir mehmetaj dhe myfarete agalliu
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-12-13 2018-12-14 92521240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 25,000 2018-12-06 2018-12-07 92121240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhejtor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 255,000 2018-12-06 2018-12-07 92021240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhejtor 2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 50,000 2018-12-06 2018-12-07 91921240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhejtor 2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 167,016 2018-12-05 2018-12-06 91621240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion gjimnazi dif fat nr 104/46396154 dt 31.10.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 170,771 2018-12-05 2018-12-06 91821240012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim higjene vendim gjyqi nr 138/26.07.2018/17.07.2018
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 6,283 2018-12-05 2018-12-06 91521240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr289490928 dt 26.09.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 10,784 2018-12-05 2018-12-06 91721240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 290296533 dt 26.10.2018 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 27,048 2018-12-04 2018-12-05 90521240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energj, elektr.te nd.ek. lumas tetor 2018 vkb 92/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,816 2018-12-04 2018-12-05 91321240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,259,871 2018-12-04 2018-12-05 90021240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage paaftesia bashkia kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,864 2018-12-04 2018-12-05 91021240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energji elektrike kozare 2018 shkresa nr 92/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2018-12-04 2018-12-05 89921240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage invalid pune bashkia kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 624,913 2018-12-04 2018-12-05 90821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare nentor 2018 shkresa nr 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2018-12-04 2018-12-05 91221240012018 Pagese paaftesie 2124001 pension ushqimor vita shkurti nentor 2018 shkresa nr 87/12.03.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,453,900 2018-12-04 2018-12-05 89821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepage invalid pune bashkia kv nentor 2018 vkb 89/23.11.2018 konf. prefk.nr2704/1 dt 27.11.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,919 2018-12-04 2018-12-05 91421240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 pmnzh bashkia kv

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA