Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3370 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,778,662,794.00 3,370 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 405,000 2018-12-27 2018-12-28 100121240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese shperblim fund viti nd. ekonomike bashkia kucove vkm nr 754 dt 19.12.2018
Bashkia Kucove (0217) AVDULI Kuēove 554,727 2018-12-27 2018-12-28 99421240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001 rik. godine per banesa sociale fat nr 66/5330539 dt 21.12.2018 kontr nr 1807 dt 23.05.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 50,000 2018-12-27 2018-12-28 99221240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori korrik 2018 fat nr 19/8610320 dt 09.08.2018 kontr nr2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 528,000 2018-12-27 2018-12-28 99821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese shperblim fund viti paaftesia lumas vkm nr 754 dt 19.12.2018
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 925,151 2018-12-27 2018-12-28 98921240012018 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 352/65130352 dt 06.11.2018 kontr nr 1831/3 dt 25.05.2018 per ujitjen
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 1,119,700 2018-12-27 2018-12-28 99321240012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim vend. gjyqi higjena nr 138/17.07.2018 dhe 26.07.2018 fatnr 38/ 49263724 dt 31.01.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 264,000 2018-12-27 2018-12-28 100521240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek lumas vkm nr 754 dt 19.12.2018
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 325,366 2018-12-27 2018-12-28 98621240012018 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varreza fat nr 203/67244286dt 31.10.2018 kontr dt 11.05.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 54,840 2018-12-27 2018-12-28 98821240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi gome fat nr 162/67749812 dt 25.10.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 100,000 2018-12-24 2018-12-27 98421240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 20,000 2018-12-24 2018-12-26 98521240012018 Grant per femije te lindur 2124001 listepagese shperblim lindje dhjetor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 47,340 2018-12-21 2018-12-24 98121240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek rastet e bashkise vkb nr 99 /14.12.2018 konfr pref. nr2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 29,624 2018-12-20 2018-12-21 97521240012018 Ndihme ekonomike 2124001listepagese komp.energj nd.ek nentor lumas 2018 vkb nr 100/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 62,640 2018-12-20 2018-12-21 97121240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndihme ekonomike 6% bashkia nentor 2018 vkb nr 98/14.12.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,390,946 2018-12-20 2018-12-21 97021240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia bashkia dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 14,168 2018-12-20 2018-12-21 96721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp.energj. nd. ek perondi dhjetor 2018 vkb nr 100/14.12.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 77,280 2018-12-20 2018-12-21 97321240012018 Ndihme ekonomike 2124001listepagese kompes.energj nd. ek nentor 2018 vkb nr 100/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2018-12-20 2018-12-21 96921240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 10,304 2018-12-20 2018-12-21 97921240012018 Ndihme ekonomike 2124001listepagese komp.energj. nd.ek. dhjetor 2018 vkb nr100/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,180,425 2018-12-20 2018-12-21 96621240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia perondi dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2018-12-20 2018-12-21 97221240012018 Pagese paaftesie 2124001pension ushqimor vita shkurti dhjetor 2018 vkb nr 87/12.03.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,864 2018-12-20 2018-12-21 98021240012018 Ndihme ekonomike 2124001listepagese komp. energj . gege /kozare nentor 2018 vkb nr 100/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,411,100 2018-12-20 2018-12-21 96821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,444,091 2018-12-20 2018-12-21 97721240012018 Pagese paaftesie 2124001listepagese paaftesia kozare dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 614,373 2018-12-20 2018-12-21 97821240012018 Pagese paaftesie 2124001listepagese paaftesia gege dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,800 2018-12-20 2018-12-21 98221240012018 Ndihme ekonomike 2124001listepagese nd.ek. raste te bashkise lumas nentor 2018 vkb nr 99/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2018-12-20 2018-12-21 97621240012018 Pagese paaftesie 2124001pension ushqimor marsida kiptiu dhjetor 2018 vkb nr 87/12.03.2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,101,200 2018-12-20 2018-12-21 97421240012018 Pagese paaftesie 2124001listepagese paaftesia lumas dhjetor 2018 vkb nr 97/14.12..2018 konf. prefk.nr 2785/1 dt 17.12.2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 33,874 2018-12-18 2018-12-19 95121240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202812915 dt 05.12.2018 kontr nr 12360435 ap
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 4,863 2018-12-18 2018-12-19 95521240012018 Uje 2124001 uji fat nr 202813125 dt 05.12.2018 kontr nr 32460004 ap

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA