Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3516 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,864,802,470.00 3,516 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 8,222,026 2019-02-21 2019-02-25 19921240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikim urban lagja 11 janari shtese kontrate nr 3662 dt 13.11.2017 fat nr 86/25184486 dt 02.02.2018
Bashkia Kucove (0217) FLED Kuēove 6,026,292 2019-02-22 2019-02-25 20321240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikonstruksion rruge Enver Bregu - Tapi fat nr 51/61108351 dt 01.06.2018 kontr nr 297 dt24.01.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 164,400 2019-02-21 2019-02-25 20021240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendim gjyqi per Ermal Marra nr 1157(86-2018-1306) dt 21.03.2018
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 27,435 2019-02-21 2019-02-22 20221240012019 Elektricitet 2124001 energji pmnzh janar 2019 fat nr 305626651 dt 29.01.2019 kontr nr be1d020163086252
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 100 2019-02-21 2019-02-22 20121240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te bkt dt 13.02.2019
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,448,765 2019-02-18 2019-02-21 18521240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikim urban lagja 11 janari dif. fat nr 77/25184477 dt 21.11.2017 kontr nr 3662 dt 13.11.2017
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 140,512 2019-02-18 2019-02-21 18421240012019 Karburant dhe vaj 2124001 karburant fat nr 47/65130477 dt 16.01.2019 kontr nr 1831/2 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 860 2019-02-18 2019-02-20 18321240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 64/61416018 dhe 10/61980261 dt 31.01.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 860 2019-02-18 2019-02-19 18321240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta fat nr 64/61416018 dhe 10/61980261 dt 31.01.2019
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 600,000 2019-02-13 2019-02-15 17721240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim dif . fat nr 44/49263730 dt 31.03.2018 me vend. gjyqsor nr 138 dt 17.07.2018 dhe dt 26.07.2018 per higjena shpk bashkise
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 525,120 2019-02-13 2019-02-15 17421240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim dif . fat nr 42/49263728 dt 28.02.2018 me vend. gjyqsor nr 138 dt 17.07.2018 dhe dt 26.07.2018 per higjena shpk bashkise
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 68,700 2019-02-14 2019-02-15 17921240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek janar 2019 kozare vend nr 1.1.1.2019 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 86,388 2019-02-13 2019-02-15 17121240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim dif . fat nr 43/49263729 dt 28.02.2018 me vend. gjyqsor nr 138 dt 17.07.2018 dhe dt 26.07.2018 per higjena shpk bashkise
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 410,970 2019-02-13 2019-02-15 17621240012019 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif fat nr 21/8610322 dt 05.11.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 577,860 2019-02-13 2019-02-15 17221240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim dif . fat nr 45/49263731 dt 31.03.2018 me vend. gjyqsor nr 138 dt 17.07.2018 dhe dt 26.07.2018 per higjena shpk bashkise
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 18,760 2019-02-13 2019-02-15 16921240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 726936578/726950264/726961795/726936589/726936585/7267936627/31.01.2019
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 1,524,020 2019-02-13 2019-02-15 17521240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim dif . fat nr 41/49263727 dt 28.02.2018 me vend. gjyqsor nr 138 dt 17.07.2018 dhe dt 26.07.2018 per higjena shpk bashkise
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 163,260 2019-02-14 2019-02-15 18121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek janar 2019 perondi vend nr 1.1.1.2019 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 41,580 2019-02-14 2019-02-15 18021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek janar 2019 gege vend nr 1.1.1.2019 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 590,900 2019-02-14 2019-02-15 18221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek janar 2019 bashkia vend nr 1.1.1.2019 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 71,959 2019-02-13 2019-02-15 17021240012019 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif fat nr 20/8610321 dt 06.09.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 558,480 2019-02-13 2019-02-15 17321240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim dif . fat nr 39/49263725 dt 31.01.2018 me vend. gjyqsor nr 138 dt 17.07.2018 dhe dt 26.07.2018 per higjena shpk bashkise
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 427,440 2019-02-13 2019-02-15 17821240012019 Ndihme ekonomike 2124011 nd. ekonomike janar 2019 lumas vend. nr1.1.1.2019 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) DHJONIS Kuēove 237,500 2019-02-11 2019-02-13 16221240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2124001 rikonstruksion kopshti nr 01 fat nr 15/29900540 dt 30.09.2018 kontr nr 3040 dt 11.09.2018
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 240 2019-02-12 2019-02-13 16421240012019 Uje 2124001 uji fat nr 202875563 dt 01.02.2019 kontr nr 32460004
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 297,118 2019-02-12 2019-02-13 16421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 564,500 2019-02-11 2019-02-13 15921240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vend. gjyqs. nr 12511/7105/3747/dt 23.10.2018 per eqerem saliaj
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 646,500 2019-02-11 2019-02-13 16121240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor perparim doko vend. nr 1819/17.01.2019 dhe nr 691 dt 12.07.2018
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 605,290 2019-02-11 2019-02-13 16021240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor fatjon plaku vend. nr 12679/7920/3115 dt 29.04.2016/ vend.nr 1280 dt 28.03.2018 likujd. pjeserisht urdh .ekz. nr 491/12 dt 01.02.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 41,718 2019-02-12 2019-02-13 16321240012019 Te tjera shperblime per personelin 2124001 listepagese dalje ne pension pleqerie enver pirra

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA