Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3740 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,980,239,591.00 3,740 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2019-06-26 2019-06-27 62221240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune qershor 2019 bashkia vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,444,091 2019-06-26 2019-06-27 63221240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare qershor 2019 vkb nr 46 dt 19.06.2019 konfr. pref. nr 790/1 dt 25.06.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-06-24 2019-06-25 59221240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 objekt me qera per zyra nd. ekonomike fat nr 11/69451661 dt 12.06.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AFK PARTNERS Kuēove 131,400 2019-06-24 2019-06-25 59321240012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale 2124001 uniforma dhe veshje speciale per MNZ fat nr 34/22112944 dt 27.05.2019
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 93,000 2019-06-24 2019-06-25 59821240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001tarife permbarimore per ekz. vend.gjyqsor nr 138 /26.07.2018 fat nr 53/65970797 dt 21.05.2019
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,609 2019-06-24 2019-06-25 59821240012019 Elektricitet 2124001 energji fat nr 295018453 dt 27.05.2019 kontr nr be1d020163086252 PMNZ
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 511,947 2019-06-24 2019-06-25 59421240012019 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varreza publike maj 2019 fat nr 116/7367094 dt 31.05.2019 kontr dt 11.05.2019
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 174,209 2019-06-24 2019-06-25 59621240012019 Karburant dhe vaj 2124001 blerje karburant fat nr 888/65130888 dt 06.06.2019kontr nr 1831/3 dt 25.05.2019
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 146,336 2019-06-24 2019-06-25 59521240012019 Karburant dhe vaj 2124001 blerje karburant fat nr 887/65130887 dt 03.06.2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,400 2019-06-24 2019-06-25 59721240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta maj 2019 365/67979938 dt 31.05.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 26,356 2019-06-21 2019-06-24 59121240012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listeapagese pagat maj 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,008,928 2019-06-14 2019-06-19 58821240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,210,050 2019-06-14 2019-06-19 58921240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 1,439,765 2019-06-14 2019-06-19 56721240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) AJZBERG Kuēove 455,279 2019-06-13 2019-06-18 57321240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 kthim garancie certifikate dt 26.12.2017 aktkolaudimi punimesh per rik. shkallet turistike dt 23.11.2016
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 422 2019-06-13 2019-06-14 56221240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217114 dt 02.06.2019 kontr nr 12360435
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,334 2019-06-13 2019-06-14 56321240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217113 dt 02.06.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 21,120 2019-06-13 2019-06-14 55821240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203215871 dt 02.06.2019 kontr nr 32550002
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 3,000 2019-06-13 2019-06-14 58721240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727604647/dt 31.05.2019 dt 02.06.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 19,666 2019-06-13 2019-06-14 58621240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727604729/727604725/727604655/727597166/727604648/727611990/dt 31.05.2019 dt 02.06.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,284 2019-06-13 2019-06-14 56121240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217816 dt 02.06.2019 kontr nr 32460004
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 23,405 2019-06-13 2019-06-14 55921240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217111 dt 02.06.2019 kontr nr 12360432
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 5,347 2019-06-13 2019-06-14 56021240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217618 dt 02.06.2019 kontr nr 12360474
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 4,416 2019-06-13 2019-06-14 55721240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203215898 dt 02.06.2019 kontr nr 32460001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 160,320 2019-06-10 2019-06-11 57121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 497,520 2019-06-10 2019-06-11 57221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 75,120 2019-06-10 2019-06-11 56921240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019 nja kozare
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 66,600 2019-06-10 2019-06-11 57021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019 nja gege
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 444,420 2019-06-10 2019-06-11 56821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019 nja lumas
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 14,190 2019-06-07 2019-06-10 55321240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte maj 2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA