Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4037 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,130,913,746.00 4,037 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 34,784 2019-10-02 2019-10-03 91021240012019 Te tjera transferime korrente 2124001 transferte ujsjellsit si agjent tatimor fat nr 44/81548953 dt 16.09.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 9,016 2019-10-02 2019-10-03 90021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energji te ndih. ek rastet gusht 2019 vkb nr 20 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 649,912 2019-10-02 2019-10-03 90421240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gege shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 66,680 2019-10-02 2019-10-03 89721240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek. rastet bashkia gusht 2019 vkb nr 19 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,800 2019-10-02 2019-10-03 89821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek. rastet bashkia gusht 2019 vkb nr 19 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) Viola Green Kuēove 1,530,000 2019-10-02 2019-10-03 91221240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastrimi bashkia fat nr 148/62867466 dt 30.06.2019 kontr nr 619 dt 13.02.2019.fat nr 25/8610326 dt 10.05.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,600 2019-10-02 2019-10-03 90221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd . ek. rastet e bashkise/lumas gusht 2019 vkb nr 19 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) Viola Green Kuēove 154,975 2019-10-02 2019-10-03 91121240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacio pastrimi bashkia fat nr 142/32867460 dt 31.05.2019 kontr nr 619 dt 13.02.2019.fat nr 25/8610326 dt 10.05.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,500 2019-10-02 2019-10-03 90621240012019 Pagese paaftesie 2124001pension ushqimor vita shkurti shtator 2019 shkrese permb. nr 87 dt 12.03.2003 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 334,506 2019-10-02 2019-10-03 91321240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat PMNZH shtator 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 59,940 2019-10-02 2019-10-03 89921240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese ndih. ek rastet gusht 2019 vkb nr 18 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 77,143 2019-10-02 2019-10-03 90921240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori dif .fat nr 25/8610326 dt 10.05.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,384,700 2019-10-02 2019-10-03 89421240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 50,000 2019-10-02 2019-10-03 90821240012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 shpenz. ekg. vend. gjyqs. nr 138 dt 26.07.2018 fat permbarimore nr 53/65970797 dt 21.05.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,229,748 2019-10-02 2019-10-03 89321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 perondi
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,184,598 2019-10-02 2019-10-03 90121240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia lumas shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2019-10-02 2019-10-03 90521240012019 Pagese paaftesie 2124001pension ushqimor marsida kiptiu shtator 2019 shkrese permb. nr 87 dt 12.03.2003 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 558,480 2019-10-02 2019-10-03 90721240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sherbim pastrimi nj.adm perondi fat nr 67/71283303 dt 31.01.2019 kontr dt 15.04.2014
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,481,096 2019-10-02 2019-10-03 90321240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagesepaaftesia kozare shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 19,800 2019-10-02 2019-10-03 89521240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,106,417 2019-10-02 2019-10-03 89621240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 108,154 2019-10-01 2019-10-02 88221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 sektori bujqesise
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 26,249 2019-10-01 2019-10-02 87721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 njesite administrative
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 134,991 2019-10-01 2019-10-02 88321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 sektori bujqesise
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 188,574 2019-10-01 2019-10-02 89121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 sektori nd. ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 174,143 2019-10-01 2019-10-02 88621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 297,331 2019-10-01 2019-10-02 88821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 39,950 2019-10-01 2019-10-02 88721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 481,527 2019-10-01 2019-10-02 87621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 njesite administrative
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,416,787 2019-10-01 2019-10-02 87421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 aparati bashkia kv

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA