Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3353 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,675,035,944.00 3,353 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 81,610 2018-10-03 2018-10-04 64121110012018 Uje Bashkia Fier 2111001,uje, kontrata 8900067,fat 11323002,11285604,11248224
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 12,899,402 2018-10-03 2018-10-04 63721110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 5882 prot dt 20.06.2018, Urdh.Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 730/8 prot dt 19.01.2015,sit.pėrfund.,akt kolaudim dt 24.06.2016, akt marrje dorėz dt 13.07.2016, ēertif.garancie pun. dt 31.7.2018
Bashkia Fier (0909) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUAJTSHME Fier 8,400 2018-09-27 2018-09-28 63421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,tarifė rregjistrimi,Urdh.Kryet 537 nr 8830 prot dt 25.09.2018,fat 16319 dt 25.09.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 8,340 2018-09-27 2018-09-28 63521110012018 Uje Bashkia Fier 2111001,pagesė uji, kontr. 8208031, fat 11321741 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 175,756 2018-09-27 2018-09-28 63621110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,dhėnie ndihmė pėr djegje nga zjarri,Urdh Kryet. 7554 dt 14.08.2018,VKB 51 dt 30.05.2018, mirat pref.848/3 dt 26.06.2018,dok.tė ndryshme, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 4,055,100 2018-09-26 2018-09-27 63321110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pagesė invalidi njėsia administrative Dėrmenas,Portėz,Mbrostar,Libofshė,Topojė,Levan,Cakran, Frakull,Qender
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,212,072 2018-09-26 2018-09-27 63121110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pagesė paaftėsie Bashkia Fier
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,688,350 2018-09-26 2018-09-27 609121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pastrim,grumbullim dhe transp mbetje, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 7,relacion i superv 30.7.2018 ,fat 39 seri 44158490 dt 1.8.2018,
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 28,255,702 2018-09-26 2018-09-27 63021110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pagesė paaftėsie njėsia administrative Dėrmenas,Portėz,Mbrostar,Libofshė,Topojė,Levan,Cakran, Frakull,Qender
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,512,200 2018-09-26 2018-09-27 63221110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pagesė invalidi Bashkia Fier
Bashkia Fier (0909) N94 Fier 499,493 2018-09-25 2018-09-26 62721110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) PESE VELLEZERIT Fier 499,729 2018-09-24 2018-09-25 62821110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,688,350 2018-09-21 2018-09-25 PT60921110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 7,relacion i superv 30.6.2018 ,fat 39 seri 44158490 dt 01.08.2018
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 663,244 2018-09-24 2018-09-25 62921110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) G. P. G. COMPANY Fier 16,730,000 2018-09-20 2018-09-21 61721110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te urave Bashkia Fier 2111001 te prapamb up 7 29.9.2011,njk 29.9.2011,pv 5 7.12.2011,njf 15.12.2011,kontrate 1562/6 10.1.2012,amend shtese 30.12.2014,sipas aktmar,sit per ,akt-kol.ēert e md ,fd 40 12.9.2014,10246540,fd 1 2.11.2015,10246901
Bashkia Fier (0909) JULJAN MAHMUTAJ Fier 27,000 2018-09-20 2018-09-21 62121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shėrbim hotelerie forcat ushtarake te Kosoves,Urdhėr 10877 dt 28.12.2017,fat 1 seri 57427501 dt 03.12.2017
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 762,600 2018-09-20 2018-09-21 62521110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001,blerje dokumentacioni,kėrkesė 3317 dt 6.4.2018,kėrk.shtyp.33171 dt 14.4.2018,kontr 3317/2 dt 26..2018,fat 299 seri 62526384 dt 3.7.2018,fh 30 dt 3.7.2018,pv marrje dor dt 3.7.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 509,215 2018-09-20 2018-09-21 62421110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 12 seri 54294562 dt 31.08.2018,fh 35 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 323,544 2018-09-19 2018-09-20 61621110012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim Bashkia Fier 2111001,up 19 dt 5.4.18,nj.k dt 5.4.18,r.p 3298/5 dt 30.5.18,njf 3298/7 dt 30.5.2018,kontr 3298/8 dt 13.6.2018,fat 58659152,58659153,58659154,58659154,fh 24,25,26,27 dt 22.6.18,pv m.d dt 22.6.18
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 8,520 2018-09-19 2018-09-20 62321110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar, fat 16486456,61423530,26970607,58056102,61423520,50295113,61423513,26967345,61423545

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA