Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3674 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,323,392,696.00 3,674 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-07-04 2019-07-05 41821110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 49,350 2019-07-04 2019-07-05 41921110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-07-04 2019-07-05 42121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,542 2019-07-04 2019-07-05 42221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 13,162,476 2019-07-04 2019-07-05 41521110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) Info Business Solutions Fier 160,000 2019-07-04 2019-07-05 41121110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721469dt.22.10.2018 relacion 30.04.2019 det.prapamb.
Bashkia Fier (0909) Info Business Solutions Fier 160,000 2019-07-04 2019-07-05 41321110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721552dt.24.12.2018 relacion 30.04.2019 det.prapamb.
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 336,977 2019-07-04 2019-07-05 41421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 154,217 2019-07-04 2019-07-05 42321110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,400,012 2019-07-04 2019-07-05 41621110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 631,986 2019-07-04 2019-07-05 41721110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 73,979 2019-07-04 2019-07-05 42621110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga ne reforme Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 758,153 2019-07-04 2019-07-05 42021110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) NJESIA E ZBATIMIT TE PROJEKTIT Fier 21,000 2019-07-04 2019-07-05 42421110012019 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese ne page Qershor 2019 per A.Avdulaj,K.Ahmeti,S.Hasani sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 149,719 2019-07-04 2019-07-05 40921110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.768 seri 68274786735 dt.31.05.2019 fh.3 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 155,556 2019-07-04 2019-07-05 40821110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.686 seri 68274735 dt.31.05.2019 fh.3 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) Info Business Solutions Fier 160,000 2019-07-04 2019-07-05 41221110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721503dt.22.11.2018 relacion 30.04.2019 det.prapamb.
Bashkia Fier (0909) KOMBI INVEST Fier 6,965,000 2019-06-24 2019-06-28 40221110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - mjete te tjera Bashkia Fier 2111001 makineri ndertimi UP.45dt.24.09.2019njof.kont.8740/2dt.24.09.2018RP.05.11.2018 nj.fit.05.11.2018 kont.8740/7dt.09.11.2018fat.22 seri 423640013 dt.03.12.2018 fh.54dt.3.12.2018 relacion sherbimi26.12.2018
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 648,100 2019-06-26 2019-06-27 40721110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 subvencion per transp.nxen. Urdh.102 dt.29.3.2019 VKB.102 dt.22.10.2018 lishence 2.2.2017 fat.100 seri 70938400 dt.21.6.2019
Bashkia Fier (0909) MUHARREM GJELI Fier 96,000 2019-06-25 2019-06-26 40521110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 akomodim ne hotel FA. Urdh.26.10.2018 akt-marveshje 28.10.2018 fat.38seri 70254738 dt.30.04.2019 relacin 05.06.2019
Bashkia Fier (0909) MUHARREM GJELI Fier 60,000 2019-06-25 2019-06-26 40621110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 akomodim ne hotel FA. Urdh.26.10.2018 akt-marveshje 28.10.2018 fat.58seri 77851258 dt.31.05.2019 relacin 05.06.2019
Bashkia Fier (0909) MUHARREM GJELI Fier 30,000 2019-06-25 2019-06-26 40721110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 akomodim ne hotel FA. Urdh.26.10.2018 akt-marveshje 28.10.2018 fat.09seri 70254709 dt.31.03.2019 relacin 05.06.2019 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) MUHARREM GJELI Fier 225,000 2019-06-25 2019-06-26 40321110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 akomodim ne hotel FA. Urdh.26.10.2018 akt-marveshje 28.10.2018 fat.69seri 70254669 dt.28.02.2019 relacin 05.06.2019 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) MUHARREM GJELI Fier 225,000 2019-06-25 2019-06-26 40421110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 akomodim ne hotel FA. Urdh.26.10.2018 akt-marveshje 28.10.2018 fat.09seri 70254709 dt.31.03.2019 relacin 05.06.2019 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) KOMBI 2 KONSTRUKSION Fier 14,189,559 2019-06-21 2019-06-25 40121110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - kamione dhe mjete transporti te renda Bashkia Fier 2111001 makineri ndertimi UP.45dt.24.09.2019njof.kont.8740/2dt.24.09.2018RP.05.11.2018 nj.fit.05.11.2018 kont.8740/8dt.09.11.2018fat.20,21 seri 42364001-42364002 dt.03.12.2018 fh.52 ,53dt.3.12.2018 relacion sherbimi26.12.2018
Bashkia Fier (0909) AVDULI Fier 4,508,956 2019-06-20 2019-06-24 39021110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.'Anastas Laska" UP.54 dt.14.11.2018RP.25.3.2019 NJF.25.3.2019 kontr.10577/8 dt.28.3.2019 fat.78seri 75425451 dt.03.06.2019 sit.2 relacin 13.06.2019
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 4,619,687 2019-06-20 2019-06-24 38928621110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 past.grumb.trans.mbetje urbaneUP.36dt.30.06.2016PV.24.8.2016 kontr. dt.4.10.2016fat.8 seri 44158258dt.03.06.2019 situacion dhe relacion sherbimi Maj 2019
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 3,877,652 2019-06-20 2019-06-24 38828621110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 past.grumb.trans.mbetje urbaneUP.36dt.30.06.2016PV.24.8.2016 kontr. dt.4.10.2016fat.43 seri 44158445dt.03.05.2019 situacion dhe relacion sherbimi Prill 2019
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 5,390 2019-06-20 2019-06-21 39721110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001dieta Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-06-20 2019-06-21 39621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Maj 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA