Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3158 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,305,264,890.00 3,158 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FARMA NET ALBANIA Fier 105,360 2018-09-10 2018-09-11 58921110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,mat.pėr stac.e plazhit,Urdh Krtyet. 6230 dt 29.6.2018,fat 6607 seri 65905507 dt 30.07.2018,fh 33 dt 30.07.2018,pv marrje dorėzim dt 30.07.2018
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 2,500,000 2018-09-07 2018-09-10 58721110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, kontribut,Urdh Kryetari 5622 dt 11.06.2018, VKB 84 dt 30.10.2017,VKB 97 dt 27.12.2017,VKB 33 dt 16.04.2018,mirat prefekti 599/3 dt 30.04.2018
Bashkia Fier (0909) A.K.M Fier 5,396,240 2018-09-07 2018-09-10 58621110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001, up 17 dt 29.3.2018,njof kontr 3106/2dt 29.3.2018,rap pe 3106/3 dt 8.5.2018,kontrat 3106/6 dt 16.5.2018,sit perfund ,memo dshp 29.5.2018,fat 67dt 01.8.2018,seri 47324526,akt.marrje dorezim,akt kolaudim dt 27.07.2018
Bashkia Fier (0909) ONUFRI Fier 102,000 2018-09-07 2018-09-10 58821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,botim reviste, up 1 dt 23.01.2018,ft.pėr ofertė dt 23.01.2018,kontrat dt 29.01.2018,fat 160 seri 59687122 dt 11.06.2018,fh 21 dt 11.06.2018,pv marrje dt 11.06.2018
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 19,680 2018-09-07 2018-09-10 59021110012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001,siguracion, up 18 dt 2.07.2018,fat 254 seri 180247862 dt 06.07.2018,
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 548,629 2018-09-07 2018-09-10 59121110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 469 seri 54294518 dt 31.07.2018,fh 34 dt 31.07.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 129,617 2018-09-06 2018-09-07 58321110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,406 2018-09-06 2018-09-07 57721110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-09-06 2018-09-07 58121110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,393,064 2018-09-06 2018-09-07 57521110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 647,241 2018-09-06 2018-09-07 57821110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-09-06 2018-09-07 58221110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 791,095 2018-09-06 2018-09-07 58021110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 324,187 2018-09-06 2018-09-07 57421110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 78,319 2018-09-06 2018-09-07 57921110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 26,401 2018-09-06 2018-09-07 58421110012018 Te tjera transferta tek individet PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 45,720 2018-09-04 2018-09-06 57221110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001,ndihmė ekonomike 6% Korrik 2018,nj.admin Libofshė, Mbrostar,Portėz,Topojė,Dėrmenas,Qendėr, VKB 80 dt 20.08.2018,mirat pref.1337/1/2 dt 23.08.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 29,610 2018-09-04 2018-09-06 57121110012018 Uje Bashkia Fier 2111001,pagesė uji,kontr 890062,fat 11285600 dt 31.07.2018
Bashkia Fier (0909) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUAJTSHME Fier 14,700 2018-09-04 2018-09-06 57021110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,tarifė rregjistrimi,Urdh.Kryet.466 nr 5571/1 prot dt 31.8.2018,fat 14629,14626 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 117,360 2018-09-04 2018-09-06 57321110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001,ndihmė ekonomike 6% Korrik 2018,Bashkia Fier, VKB 80 dt 20.08.2018,mirat pref.1337/1/2 dt 23.08.2018, sipas listėpagesės,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Fier 169,055 2018-09-03 2018-09-04 31821110062018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Nd.Shėrbimev Publike Fier 2111006, taksa vjetore 2018 pėr mjetet me targa AA209IB dhe ACMT54
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,650 2018-09-03 2018-09-04 56621110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar,fat 58056240,58056232, 58056001,58056101,50295112,26967344,26970606,16486455 pėr nj.admin Libofshė.Mbrostar,Qendėr,Topojė,Portėz,Cakran,Levan,Frakull
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 32,290 2018-09-03 2018-09-04 56521110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pension ushqimor nga Aleksandė Saqellarri, Shkurt deri Gusht
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 8,000 2018-09-03 2018-09-04 56421110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001,pension ushqimor nga A,Dabulla Korrik, Gusht
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 19,550 2018-09-03 2018-09-04 56821110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr nxėnės tė dalluar,urdhėr 403 nr 7135 prot dt 27.07.2018,VKB 76 dt 29.07.2018,listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 49,274 2018-09-03 2018-09-04 56921110012018 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,shėrbim interneti,up 32 dt 06.06.2018,pv 4 dt 8.6.2018,Kontr 5508/6 dt 11.06.2018,fat 699 seri 6432587 dt 30.06.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 205,770 2018-09-03 2018-09-04 56721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar,fat 227 seri 58056227 dt 26.07.2018 pėr Bashkinė Fier
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 85,000 2018-08-17 2018-08-20 56321110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr botim libri,VKB 89 DT 30.10.2017,mirat pref. 1181/1 dt 16.11.2017,Urdh Kryet,772 dt 15.08.2018,kontr.1445 dt 8.2.2017,fat 295 seri 26950945, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 646,959 2018-08-14 2018-08-16 55621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 42 15.5.2017,njk prot 4014/2 15.5.2017,pv 23.6.2017,njf 3.7.2017,kontrat 6.7.2017 ,relac dshp 30.5.2018 ,fat 357 seri 50875138 dt 30.06.2018,situacion Qershor 2018
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,625,990 2018-08-14 2018-08-16 55721110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pastrim,grumbullim dhe transp mbetje, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 6,relacion i superv 30.6.2018 ,fat 35 seri 44158486 dt 5.7.2018,

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA