Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3253 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,476,381,910.00 3,253 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 49,274 2018-09-03 2018-09-04 56921110012018 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,shėrbim interneti,up 32 dt 06.06.2018,pv 4 dt 8.6.2018,Kontr 5508/6 dt 11.06.2018,fat 699 seri 6432587 dt 30.06.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 205,770 2018-09-03 2018-09-04 56721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar,fat 227 seri 58056227 dt 26.07.2018 pėr Bashkinė Fier
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 85,000 2018-08-17 2018-08-20 56321110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr botim libri,VKB 89 DT 30.10.2017,mirat pref. 1181/1 dt 16.11.2017,Urdh Kryet,772 dt 15.08.2018,kontr.1445 dt 8.2.2017,fat 295 seri 26950945, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 646,959 2018-08-14 2018-08-16 55621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 42 15.5.2017,njk prot 4014/2 15.5.2017,pv 23.6.2017,njf 3.7.2017,kontrat 6.7.2017 ,relac dshp 30.5.2018 ,fat 357 seri 50875138 dt 30.06.2018,situacion Qershor 2018
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 7,625,990 2018-08-14 2018-08-16 55721110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pastrim,grumbullim dhe transp mbetje, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 6,relacion i superv 30.6.2018 ,fat 35 seri 44158486 dt 5.7.2018,
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,439,700 2018-08-14 2018-08-15 56021110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė invalidi Gusht 2018, Bashkia Fier, sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,970,400 2018-08-14 2018-08-15 56121110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė invaliditeti Gusht 2018, njėsia adminsitrative Dėrmėnas,Portėz,Mbrostar,Libofshė,Topojė,Levan,Cakran,Frakull, Qendėr, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 20,463,527 2018-08-14 2018-08-15 55921110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė paaftėsie Gusht 2018, Bashkia Fier, sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 437,218 2018-08-14 2018-08-15 55421110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001, dhėnie ndihme pėr djegje bnese, VKB 35 dt 16.04.2018,mirat pref.599/3 dt 30.04.2018,Urdh 1835 dt 20.02.2018. pv konstatimi dt 21.02.2018,vert nga MZSH DT 6.2.2018, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 717,900 2018-08-14 2018-08-15 55521110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001,blerje dokumentacioni,kėrkesė 3317 dt 6.4.2018,kėrk.shtyp.33171 dt 14.4.2018,kontr 3317/2 dt 26..2018,fat 252 seri 62526337 dt 8.6.2018,fh 20 dt 8.6.2018,pv marrje dor dt 8.6.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 28,110,269 2018-08-14 2018-08-15 55821110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, paaftėsia njėsia adminsitrative Dėrmėnas,Portėz,Mbrostar,Libofshė,Topojė,Levan,Cakran,Frakull, Qendėr, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 597,175 2018-08-10 2018-08-13 55221110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 430 dt 30.06.2018 seri 54294629,fh 28 dt 30.06.2018
Bashkia Fier (0909) ERISONI COMPANY Fier 3,008,280 2018-08-10 2018-08-13 55421110012018 Kancelari Bashkia Fier 2111001,tonera, up 14 dt 21.3.2018,njof kontr.2877/2 dt 21.3.2018,pv 4 dt 11.6.2018,rap pėrmb 2877/5 dt 20.6.2018,njof fit 2877/7 dt 20.06.2018,kontr 2877/8 dt 29.6.2018,fat 360 seri 59939438 dt.4.7.2018,fh 32 dt 4.7.2018,
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 15,300 2018-08-09 2018-08-10 54821110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr nxėnėsit e dalluar,Urdh 403 nr 7135 prot dt 27.07.2018,VKB 76 dt 29.7.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2018-08-09 2018-08-10 54621110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesa pėr qiramarrje Gusht 2018,VKB 74 dt 27.09.2016,mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396 dt 30.11.2016, amend kontr 6396/16,zyra not 319rep 93 kol dt 09.02.2017, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 15,300 2018-08-09 2018-08-10 54921110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr nxėnėsit e dalluar,Urdh 406 nr 7224 prot dt 31.07.2018,VKB 76 dt 29.7.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 555,900 2018-08-09 2018-08-10 55221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr Kryepleq nj administrative Dėrmėnas,Topojė,Levan, Portėz,Cakran,Frakull, Korrik 2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-08-09 2018-08-10 55121110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr Kėshilltarė Korrik 2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 26,270 2018-08-09 2018-08-10 54421110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001,dieta Gusht 2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-08-09 2018-08-10 54721110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,ambjente me qeraUrdh marrje me qera,njof elektronik pėr marrje me qera,ofertė 50 dt 4.1.2018,Kontr 50/1 dt 27.02.2018,pv marrje dorėzim ambjenti dt 28.03.2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-08-09 2018-08-10 54521110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001,pagesa pėr qiramarrje Gusht 2018,VKB 74 dt 27.09.2016,mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, kontr noter 2824 rep 954 kol dt 15.12.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 50,000 2018-08-07 2018-08-08 53621110012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001, shpėrblim pėr fatkeqėsi,Urdh Kryetari 358 nr 6612 prot dt 12.07.2018, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 13,461,025 2018-08-06 2018-08-08 52521110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001, paga Korrik 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,000,000 2018-08-07 2018-08-08 53521110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001, shpronėsime toka pėr projektin e ndėrtimit tė impiantit tė mbetjeve urbane, kesti i 2,Urdh 402 nr 7130 prot dt 27.07.2018,akt marr 5770 dt 12.07.2017,VKM 551 dt 28.12.2016,sipas listėpagesės Korrik 2018,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,220 2018-08-07 2018-08-08 54021110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike Bashkia Fier, VKB 67 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Bashkia Fier (0909) NJESIA E ZBATIMIT TE PROJEKTIT Fier 28,000 2018-08-07 2018-08-08 53721110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, detyrim debitori Korrik 2018 sipas listėpagesės,
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 2,000,000 2018-08-07 2018-08-08 53821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, kontribut,Urdh Kryetari 5622 dt 11.06.2018, VKB 84 dt 30.10.2017,VKB 97 dt 27.12.2017,VKB 33 dt 16.04.2018,mirat prefekti 599/3 dt 30.04.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,849,740 2018-08-07 2018-08-08 54121110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike nj administrative,Libofshė,Mbrostar,Portėz,Topojė,Dėrmėnas,Qendėr,VKB 66 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 461,360 2018-08-07 2018-08-08 54221110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike Bashkia Fier, VKB 66 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 21,060 2018-08-07 2018-08-08 53921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike nj.admin Libofshė, Mbrostar,Portėz,Topojė,Dėrmėnas dhe Qendėr, VKB 67 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA