Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3750 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,470,237,186.00 3,750 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) Blerina Sadiku Fier 1,985,400 2019-04-24 2019-04-25 25421110012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale Bashkia Fier 2111001 uniforma policie UP.57 dt.23.11.2018 RP.28.1.2019 VP.08.1.2019kont.14.1.2019 Fat.849 seri 61104099 dt.11.02.2019 Fh.2dt.11.2.2019 pvmd.11.2.2019
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 500,000 2019-04-24 2019-04-25 25321110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme VKB.24 dt.2.4.2019 Urdh.3530 dt.17.4.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 4,049,600 2019-04-24 2019-04-25 25121110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Prill 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,591,200 2019-04-24 2019-04-25 25021110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Prill 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,980,296 2019-04-24 2019-04-25 24921110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Prill 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) Llukan Dhanili Fier 22,500 2019-04-17 2019-04-18 24321110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 aktivitet Projekt..23.11.2018 fat.6 seri 12760406 dt.03.12.2018 relacion dt.04.12.2018
Bashkia Fier (0909) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUAJTSHME Fier 15,400 2019-04-16 2019-04-17 24021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjistrimi per ne NJA. Urdh.125 dt.12.4.2019 fat.8231,8235 dt.12.4.2019
Bashkia Fier (0909) Jetlir Avdulaj Fier 310,844 2019-04-16 2019-04-17 24221110012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 VGJ.1622 dt.23.11.2015 per Syme Kocin aktmarrveshje 3180/7 dt.06.11.2018
Bashkia Fier (0909) COFFEE CLUB Fier 78,000 2019-04-16 2019-04-17 239221110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 sherbime pritje percjellje Ur.dt.27.02.2019 fat.1431 seri 74147554 dt.27.02.2019 pvmd dt.27.02.2019
Bashkia Fier (0909) PANDELI GJEKA Fier 24,000 2019-04-16 2019-04-17 24121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime per projekte urdh.09.01.2019 akt-marveshje 18.12.2017Pv.11.03.2019 Fat.481 seri 61189581 dt.11.03.2019
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 653,540 2019-04-15 2019-04-16 23621110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje varreza UP.42 dt.15.5.2017 PVT..23.6.2017 VP.03.7.2017kont.6.7.2017 relac.DSH.P Janar 20418 Fat.5697 seri 311795697 dt.31.01.2019 sit.Janar 2019
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 574,600 2019-04-10 2019-04-11 PT23221110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Mars 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-04-10 2019-04-11 23321110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Mars 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-04-10 2019-04-11 22921110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Prill 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) KOMBI 2 KONSTRUKSION Fier 3,518,320 2019-04-10 2019-04-11 22621110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - mjete te tjera Bashkia Fier 2111001 makineri ndertimi UP.45 dt.24.09.2018 RP.05.11.2018NJF.05.11.2018 kont.8740/7dt.09.11.2018 fat.21seri 42364002 dt.03.12.2018 fh.54 dt.03.12.2018 emo DSHP.26.12.2018 PMD.27.11.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2019-04-10 2019-04-11 23121110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Prill 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 558,956 2019-04-09 2019-04-11 22121110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4 dt.2.2.2018 RP.20.3.2019 NJ.F.28.03.2018 Kont.4.4.2018 Urdh.9430/1 dt.10.10.2018 fat.610 seri 68274659 dt.31.12.2018 fh.60 dt.31.12.2018
Bashkia Fier (0909) PANDELI GJEKA Fier 48,000 2019-04-10 2019-04-11 22721110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime per projekte urdh.09.01.2019 akt-marveshje 18.12.2017Pv.19.02.2019 Fat.477 seri 61189577 dt.19.02.2019
Bashkia Fier (0909) INFOSOFT BUSINESS SOLUTIONS Fier 160,000 2019-04-08 2019-04-11 21121110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721390dt.24.08.2018 relacion 31.12.2018
Bashkia Fier (0909) INFOSOFT BUSINESS SOLUTIONS Fier 160,000 2019-04-08 2019-04-11 21321110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721361dt.23.07.2018 relacion 31.12.2018
Bashkia Fier (0909) F.K. APOLLONIA SH.A. Fier 2,000,000 2019-04-10 2019-04-11 22321110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 zmadhim kapitali per Sh.a Futboll Kl.Apoll. VKB.122 dt.06.12.2018 Vend.Asamble 3 dt.05.07.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 3,543,200 2019-04-09 2019-04-11 22021110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4 dt.2.2.2018 RP.20.3.2019 NJ.F.28.03.2018 Kont.4.4.2018 Urdh.9430/1 dt.10.10.2018 fat.550 seri 68274549 dt.14.11.2018 fh.47 dt.14.11.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 360 2019-04-10 2019-04-11 22421110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 8920169 fat.11585304 dt.29.03.2019
Bashkia Fier (0909) M O D E S T E Fier 4,500,000 2019-04-10 2019-04-11 22221110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 detyr.prapamb. rik.rr.Lukan Toska UP.4 dt.18.08.2011 kont.1360/9dt.02.11.2011 amendim 18.4.2012 fat.6 seri 37226809 sit.perf.25.6.2012 akt-kolaud ,md.29.6.2012
Bashkia Fier (0909) INFOSOFT BUSINESS SOLUTIONS Fier 160,000 2019-04-08 2019-04-11 21221110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721431dt.24.09.2018 relacion 31.12.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 54,350 2019-04-10 2019-04-11 22521110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 890062 Fat.11585111 dt.29.03.2019
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-04-10 2019-04-11 23021110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Prill 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 3,247,600 2019-04-09 2019-04-10 21921110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4 dt.2.2.2018 RP.20.3.2019 NJ.F.28.03.2018 Kont.4.4.2018 Urdh.9430/1 dt.10.10.2018 fat.593 seri 68274642 dt.27.12.2018 fh.58 dt.27.12.2018
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 108,722 2019-04-09 2019-04-10 21621110012019 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 internet kontr.15.1.2019 fat.1761 seri 72728699 dt.18.03.2019
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 22,000 2019-04-09 2019-04-10 21821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 ftesa ,banera Ur.dt.23.11.2018 fat.14 seri 59649614 dt.04.12.2018 relacion dt.04.12.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA