Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3867 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,709,495,137.00 3,867 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) KEVIN CONSTRUKSION Fier 490,469 2019-07-09 2019-07-15 343821110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - varrezat Bashkia Fier 2111001 rehabilit.varr.deshmoreve UP.14 dt.15.2.2019 RP.20.3.2019NJF.20.3.2019 Kontr.1518/6 dt.28.3.2019 fat.4seri 59619040 dt.28.05.2019 sit.nr.3 relacion dt.18.06.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 780,008 2019-07-10 2019-07-15 44221110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.737 seri 68274786 dt.31.05.2019 fh.9 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) AVDULI Fier 4,985,320 2019-07-11 2019-07-15 44121110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.'Anastas Laska" UP.54 dt.14.11.2018RP.25.3.2019 NJF.25.3.2019 kontr.10577/8 dt.28.3.2019 fat.3seri 35390217 dt.25.06.2019 sit.3 relacin 04.07.2019
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 2,500,000 2019-07-12 2019-07-15 45021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kontribut Korrik 2019 VKB.122 dt.06.12.2018 Urdh. 18.1.2019.
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 8,759,566 2019-07-12 2019-07-15 45321110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 permiresim kusht. banin komunit . UP.40 dt.03.08.2018RP.27.9.2018 NJF.05.10.2018 kontr.7349/6 dt.18.10.2018 fat.10seri 70246359 dt.15.03.2019 sit.perf. relacin 15.03.2019 akt-kolaud,md 15.3.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,330 2019-07-11 2019-07-12 45121110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.26 seri 50295126 dt.28.06.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 700 2019-07-11 2019-07-12 45221110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.8 seri 58056086 dt.30.06.2019
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 88,966 2019-07-10 2019-07-11 44421110012019 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 internet UP.3 dt.23.1.2019 RP.11.3.2019 NJF.11.3.2019 kont.722/9 dt.18.3.2019 Fat.2130 seri 77844618 dt.19.06.2019
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 268,600 2019-07-10 2019-07-11 43721110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,050 2019-07-10 2019-07-11 44721110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.6 seri 16486466 dt.28.06.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 630 2019-07-10 2019-07-11 44821110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.6 seri 26970617 dt.28.06.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,205 2019-07-10 2019-07-11 44621110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.722 seri 74770722 dt.26.06.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,195 2019-07-10 2019-07-11 44521110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.715 seri 74770715 dt.26.06.2019
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-07-09 2019-07-10 43321110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Korrik 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-07-09 2019-07-10 43421110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Korrik 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 75,465 2019-07-09 2019-07-10 43921110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Qershor 2019 fat.705 seri 74770705 dt.26.06.2019
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2019-07-09 2019-07-10 43521110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Korrik 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 588,200 2019-07-09 2019-07-10 43621110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 462,288 2019-07-08 2019-07-09 43221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.Qershorj 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 114,776 2019-07-08 2019-07-09 40221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.6% Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,593,460 2019-07-08 2019-07-09 43121110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. Qershor 2019 NJ.A . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 42,640 2019-07-08 2019-07-09 42921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. 6% Maj 2019 NJ.A . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 2,500,000 2019-07-05 2019-07-08 42821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kontribut Qershor 2019 VKB.122 dt.06.12.2018 Urdh. 18.1.2019.
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 625,252 2019-07-04 2019-07-08 41021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje varreza UP.42 dt.15.5.2017 PVT..23.6.2017 VP.03.7.2017kont.6.7.2017 relac.DSH.P 13.5.2019 Fat.1643 seri 312291643 sit.
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,422,198 2019-07-04 2019-07-05 42521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-07-04 2019-07-05 41821110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 49,350 2019-07-04 2019-07-05 41921110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-07-04 2019-07-05 42121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,542 2019-07-04 2019-07-05 42221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 13,162,476 2019-07-04 2019-07-05 41521110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA