Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3867 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,709,495,137.00 3,867 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 213,261 2019-09-11 2019-09-12 57221110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje pun. UP.31 dt.2.10.2018FO.04.10.2018 VP.04.10.2018 kontr. fat.357seri 741397690 dt.19.07.2019 sit.perf.akt-kolau.15.3.2019 relacin 23.07.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 299,466 2019-09-11 2019-09-12 58121110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.873 seri 68274972 dt.31.08.2019 fh.6 dt.31.08.2019
Bashkia Fier (0909) AVDULI Fier 3,751,427 2019-09-09 2019-09-12 56821110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.'Anastas Laska" UP.54 dt.14.11.2018RP.25.3.2019 NJF.25.3.2019 kontr.10577/8 dt.28.3.2019 fat.87seri 754254460 dt.26.07.2019 sit.perf.akt-kolau.26.7.2019 relacin 29.07.2019
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 30,500 2019-09-11 2019-09-12 57321110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 890062 Fat.11742554 dt.30.08.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 235,424 2019-09-11 2019-09-12 58021110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.842 seri 68274941 dt.31.07.2019 fh.5 dt.31.07.2019
Bashkia Fier (0909) NJESIA E ZBATIMIT TE PROJEKTIT Fier 21,000 2019-09-10 2019-09-11 57121110012019 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese ne page Gusht 2019 per A.Avdulaj,K.Ahmeti,S.Hasani sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 653,540 2019-09-09 2019-09-11 57021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje varreza UP.42 dt.15.5.2017 PVT..23.6.2017 VP.03.7.2017kont.6.7.2017 relac.DSH.P 29.7.2019 Fat.6358 seri 312296358 sit.
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2019-09-10 2019-09-11 57521110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-09-10 2019-09-11 57621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-09-10 2019-09-11 57421110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 25,000 2019-09-10 2019-09-11 57821110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 700 2019-09-06 2019-09-09 55021110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.8 seri 26970619
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 8,500 2019-09-06 2019-09-09 13421110042019 Shpenzime per honorare Qendra Ekonomike e Kultures Fier 2111004 pagesa per sherbime up.11 dt.03.12.2018 Urdh.9.8.2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 3,000,000 2019-09-06 2019-09-09 55421110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kontribut Gusht 2019 VKB.122 dt.06.12.2018 Urdh. 18.1.2019.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,230 2019-09-06 2019-09-09 55121110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.676 seri 744936767
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 41,625 2019-09-06 2019-09-09 55221110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.656 seri 74493656
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 327,060 2019-09-04 2019-09-06 55621110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,420,224 2019-09-04 2019-09-06 56521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 800,363 2019-09-04 2019-09-06 56121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,542 2019-09-04 2019-09-06 56321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 12,845,936 2019-09-04 2019-09-06 55721110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) MURATI D Fier 807,780 2019-09-04 2019-09-06 54521110012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim Bashkia Fier 2111001 materiale pastrimi UP.11 dt.07.2.2019 RP.03.6.2019 NJF.05.6.2019 kont.12.6.2019 Fat.648 seri 56604648 fh.16
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 49,350 2019-09-04 2019-09-06 55521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 1,990 2019-09-04 2019-09-06 54621110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 8920169 Fat.11735216
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,446,481 2019-09-04 2019-09-06 55821110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-09-04 2019-09-06 56021110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-09-04 2019-09-06 56221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,450 2019-09-04 2019-09-06 54821110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Gusht 2019 fat.661 seri 74493661
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 103,745 2019-09-04 2019-09-06 56421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 88,966 2019-09-04 2019-09-06 54421110012019 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 internet UP.3 dt.23.1.2019 RP.11.3.2019 NJF.11.3.2019 kont.722/9 dt.18.3.2019 Fat.2345 seri 77844833 dt.10.08.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA