Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4033 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,031,295,556.00 4,033 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 283,115 2020-01-09 2020-01-10 221110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 841,950 2020-01-09 2020-01-10 821110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2020-01-09 2020-01-10 621110012020 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 24,568,299 2020-01-09 2020-01-10 1921110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 49,350 2020-01-09 2020-01-10 121110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,693,900 2020-01-09 2020-01-10 1421110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalide Nentor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 362,692 2019-12-26 2019-12-27 91021110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 133,384 2019-12-26 2019-12-27 91421110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Dhjetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,900,972 2019-12-26 2019-12-27 90921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2019 per NJ.A sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 48,948 2019-12-26 2019-12-27 PT91321110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Dhjetor 2019 per NJ.A sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 132,096 2019-12-26 2019-12-27 91221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 54,168 2019-12-26 2019-12-27 91121110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2019 per NJ.A sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) KOLA INVEST Fier 3,807,600 2019-12-24 2019-12-26 87521110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.9/vj." Pinellopi Pirro" UP.22 dt.26.4.2019 RP.6.8.2019 NJF.6.8.2019 kontr.3880/8 dt.20.8.2019fat.33 seri 70721735 dt.31.10.2019 sit. rel.DSHP.
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 29,020 2019-12-24 2019-12-26 89921110012019 Uje Bashkia Fier 2111001 klienti 890062 fat.11885364 dt.29.11.2019
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 84,669 2019-12-24 2019-12-26 90121110012019 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 internet UP.3 dt.23.1.2019 RP.11.3.2019 NJF.11.3.2019 kont.722/9 dt.18.3.2019 Fat.2894 seri 81517482dt.13.12.2019
Bashkia Fier (0909) EXIMOIL Fier 355,200 2019-12-23 2019-12-24 84521110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 vaj motori UP.28 dt.13.5.2019 FO.26.8.2019 VP.26.8.2019 fat.853 seri 68480903 dt.06.11.2019 fh.7
Bashkia Fier (0909) "TRADE-INVEST" Fier 379,200 2019-12-23 2019-12-24 84321110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia Fier 2111001 materiale UP.17 dt.29.8.2019 FO.29.8.2019 VP.9.9.2019 fat.50 seri 61180696 relacion fh.36
Bashkia Fier (0909) DREJTORIA VENDORE ASHK-se FIER Fier 7,000 2019-12-23 2019-12-24 87021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjist .Urdh.27.11.2019 fat.24965
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 304,360 2019-12-23 2019-12-24 85521110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.3273 seri 78873192 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) DREJTORIA VENDORE ASHK-se FIER Fier 29,000 2019-12-23 2019-12-24 87421110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjist .Urdh.06.12.2019 fat.25465,25466,25467,25469,25470
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 632,400 2019-12-23 2019-12-24 85121110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per kryepleq Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) ALBAGREEN SERVIS Fier 648,000 2019-12-23 2019-12-24 84321110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 riparim fushe sport. UP.21 dt.03.10.2019 FO.13.10.2019 VP.7.10.2019 fat.59 seri 41186098 dt.06.11.2019 relacion pvmd
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 222,697 2019-12-23 2019-12-24 84121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 profile metalike UP.20 dt.15.10.2019 FO.15.10.2019 VP.28.10.2019 fat.464 seri 78020775 dt.08.11.2019 relacion fh.46 dt.08.11.2019
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 296,000 2019-12-23 2019-12-24 85321110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.3273 seri 78873192 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) RIAP-05 Fier 120,000 2019-12-23 2019-12-24 87321110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 instalacion artistik UP. dt.11.10.2019 fat.381 seri 67894383 dt.31.10.2019 sit. relacion
Bashkia Fier (0909) DREJTORIA VENDORE ASHK-se FIER Fier 3,500 2019-12-23 2019-12-24 86921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjist .Urdh.22.11.2019 fat.24578
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 239,596 2019-12-23 2019-12-24 84621110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.941 seri 682382489 dt.31.10.2019 fh.10 dt.31.10.2019
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 86,502 2019-12-23 2019-12-24 85421110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.3273 seri 78873192 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) ARBEN MURATAJ Fier 120,000 2019-12-23 2019-12-24 87221110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia Fier 2111001 instalacion artistik UP. dt.10.11.2019 fat.234 seri78331934 dt.12.11.2019 sit. relacion
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 680,182 2019-12-23 2019-12-24 84221110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 profile metalike UP.20 dt.15.10.2019 FO.15.10.2019 VP.28.10.2019 fat.463 seri 78020774 dt.08.11.2019 relacion fh.45 dt.08.11.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA