Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3781 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,555,945,733.00 3,781 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,147,792 2019-11-05 2019-11-06 76521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 49,350 2019-11-05 2019-11-06 75421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 101,246 2019-11-05 2019-11-06 76321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,498,227 2019-11-05 2019-11-06 75721110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 759,624 2019-11-05 2019-11-06 75821110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 79,897 2019-11-05 2019-11-06 75921110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 810,104 2019-11-05 2019-11-06 76021110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-11-05 2019-11-06 76121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) NJESIA E ZBATIMIT TE PROJEKTIT Fier 21,000 2019-11-05 2019-11-06 76721110012019 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese ne page Tetor 2019 per A.Avdulaj,K.Ahmeti,S.Hasani sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 294,821 2019-11-05 2019-11-06 75521110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 23,627 2019-11-05 2019-11-06 76421110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per largim nga puna Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) SHOQ."ARTISTET INTERPRETE " Fier 2,643,876 2019-11-01 2019-11-04 75221110012019 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Bashkia Fier 2111001 projekt financim i huaj UP.11 dt.10.10.2018 RP.10.10.20198 NJF.24.12.2018 kontr. dt.07.1.2019fat.1 seri 82089101 dt.17.10.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,966,000 2019-10-30 2019-10-31 75021110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Tetor 2019 per NJ.A sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 7,183,300 2019-10-30 2019-10-31 75121110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Tetor 2019 per NJ.A sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) KOLA INVEST Fier 6,117,864 2019-10-29 2019-10-31 74421110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.9/vj." Pinellopi Pirro" UP.22 dt.26.4.2019 RP.6.8.2019 NJF.6.8.2019 kontr.3880/8 dt.20.8.2019fat.28 seri 70721730 dt.30.9.2019 sit. rel.DSHP.
Bashkia Fier (0909) FABA Fier 120,000 2019-10-30 2019-10-31 74821110012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia Fier 2111001 sherbim dekori Ur.dt.02.10.2019 fat.182 seri 78020182 sit.23.10.2019
Bashkia Fier (0909) F.K. APOLLONIA SH.A. Fier 7,000,000 2019-10-30 2019-10-31 74721110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 zmadhim kapitali per Sh.a Futboll Kl.Apoll. VKB.122 dt.06.12.2018 VKB.68 dt.29.5.2019Vend.Asamble 1 dt.24.05.2018
Bashkia Fier (0909) KOLA INVEST Fier 7,940,833 2019-10-29 2019-10-31 74321110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 rik.shk.9/vj." Pinellopi Pirro" UP.22 dt.26.4.2019 RP.6.8.2019 NJF.6.8.2019 kontr.3880/8 dt.20.8.2019fat.28 seri 70721730 dt.30.9.2019 sit. rel.DSHP.
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,638,900 2019-10-30 2019-10-31 74921110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 121,000 2019-10-30 2019-10-31 74621110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Urdh.9.10.2019 VKV.11.9.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) DREJTORIA VENDORE ASHK-se FIER Fier 7,000 2019-10-29 2019-10-30 74521110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjist .Urdh.24.10.2019 fat.21025
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 153,800 2019-10-29 2019-10-30 74221110012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 VGJ.830 dt.11.10.2018 per S.Ēullhaj
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 484,200 2019-10-25 2019-10-28 74121110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.311 seri 68522980 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 110,500 2019-10-25 2019-10-28 74021110012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Fier 2111001 ambjente me qira per KQV.kontr. sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 8,000,000 2019-10-24 2019-10-28 73421110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje audio-vizuale Bashkia Fier 2111001 ekrane Led UP.8 dt.4.2.2019RP.1.4.2019 NJF.1.4.2019 Kontr.1147/8 dt.16.4.2019 Fat.51 seri 78523501 fh.13 dt.10.6.2019 rel.dshp. 10.6.2019 detyr.prapamb.
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,180 2019-10-25 2019-10-28 73721110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) MURATI D Fier 1,608,000 2019-10-24 2019-10-28 73521110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik Bashkia Fier 2111001 matesa uji per UKF UP.31 dt.22.5.2019RP.23.7.2019 NJF.23.7.2019 Kontr.4761/6 dt.20.8.2019 Fat.69 seri 79960269 fh.33 dt.6.9.2019 rel.dshp. 6.9.2019
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 119,000 2019-10-24 2019-10-25 72821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime Ur.dt.07.09.2019 fat.64 seri 72638995 pvmd
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 661,440 2019-10-24 2019-10-25 73121110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.872 seri 68274971 dt.131.08.2019 fh.32 dt.31.08.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 276,832 2019-10-24 2019-10-25 72721110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.896 seri 68274994 dt.30.09.2019 fh.7 dt.30.09.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA