Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3867 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,709,495,137.00 3,867 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 74,800 2019-11-20 2019-11-21 80921110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per punonjes me kontrate Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) DREJTORIA VENDORE ASHK-se FIER Fier 21,000 2019-11-20 2019-11-21 80821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjist .Urdh.15.11.2019 fat.24105
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 3,877,652 2019-11-13 2019-11-18 78921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 past.grumb.trans.mbetje urbaneUP.36dt.30.06.2016PV.24.8.2016 kontr. dt.4.10.2016fat.20 seri 472779023dt.04.10.2019 situacion dhe relacion sherbimi Shtator 2019
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 3,697,311 2019-11-13 2019-11-18 79221110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.10.5.2019 akt-kolaud.16.10.2017UP.73dt.29.12.2016 kontr.12/31dt.14.04.2017 certif.garanc.06.11.2019
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 495,000 2019-11-15 2019-11-18 80121110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagesa per kryepleq Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 3,773,455 2019-11-13 2019-11-18 79321110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.10.5.2019 akt-kolaud.16.10.2017UP.73dt.29.12.2016 kontr.12/31dt.14.04.2017 certif.garanc.06.11.2019
Bashkia Fier (0909) " INDAY - 18 " Fier 15,120 2019-11-15 2019-11-18 80321110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001kolaudim punimesh UP.12dt.4.07.2019FO.4.7.2019 VP.8.7.2019 kontr. fat.12 seri 71188664 dhe relacion sherbimi
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 6,800 2019-11-15 2019-11-18 80221110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagesa per kryepleq Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) ELITE BAILIFF'S OFFICE Fier 170,640 2019-11-14 2019-11-15 79521110012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 VGJ.556 dt.15.4.2016 per Fatmir Zyber Velaj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 10,000 2019-11-14 2019-11-15 79421110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Urdh,11.11.2019 VKB.11.9.2019sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 7,000 2019-11-14 2019-11-15 79921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 sherbim makine Ur.dt.25.06.2019 fat.900 seri 68274998 pvmd
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 119,040 2019-11-14 2019-11-15 79521110012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 VGJ.1026 dt.13.9.2018 per Trifon Prenēe
Bashkia Fier (0909) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Fier 2,950 2019-11-13 2019-11-14 79021110012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 siguracion mjeti fat.1264FR seri 82371065dt.11.11.2019
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 37,260 2019-11-13 2019-11-14 79121110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.10.5.2019 akt-kolaud.16.10.2017UP.73dt.29.12.2016 kontr.12/31dt.14.04.2017 certif.garanc.06.11.2019
Bashkia Fier (0909) InfoSoft Office Fier 2,046,734 2019-11-11 2019-11-12 78821110012019 Kancelari Bashkia Fier 2111001 kancelari UP.33 dt.27.5.2019RP.19.7.2019 NJ.F.19.7.2019 kontr.4829/6 dt.5.8.2019 fat. 321853093fh.29 pvmd detyr.prapamb.
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 416,400 2019-11-11 2019-11-12 78721110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.325 seri 68522994fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,560 2019-11-08 2019-11-11 78521110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.10 seri 58056117
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,545 2019-11-08 2019-11-11 78421110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.915 seri 74493915
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,605 2019-11-08 2019-11-11 77921110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.923 seri 74493923
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,820 2019-11-08 2019-11-11 78021110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.10 seri 16486470
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,305 2019-11-08 2019-11-11 78321110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.910 seri 74493910
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 5,620 2019-11-08 2019-11-11 77821110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dietaTetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,820 2019-11-08 2019-11-11 78221110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.10 seri 26970621
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,260 2019-11-08 2019-11-11 78121110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.111 seri 50295131
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 81,830 2019-11-08 2019-11-11 78621110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2019 fat.905 seri 74493905
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 916,642 2019-11-07 2019-11-11 77721110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje varreza UP.42 dt.15.5.2017 PVT..23.6.2017 VP.03.7.2017kont.6.7.2017 relac.DSH.P 29.7.2019 Fat.8906 seri 312298906 sit.
Bashkia Fier (0909) QZHK "SOT PER TE ARDHMEN" Fier 2,966,877 2019-11-05 2019-11-11 75321110012019 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Bashkia Fier 2111001 projekt financim i huaj UP.11 dt.10.10.2018 RP.10.10.20198 NJF.24.12.2018 kontr. dt.23.3.2019fat.55 seri 12121323 dt.17.10.2019
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2019-11-07 2019-11-08 77321110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Nentor 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 571,200 2019-11-07 2019-11-08 77521110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-11-07 2019-11-08 77221110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Nentor 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA