Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3253 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,476,381,910.00 3,253 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-01-14 2019-01-15 1721110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Janar 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2019-01-08 2019-01-09 1121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2019-01-08 2019-01-09 721110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 793,295 2019-01-08 2019-01-09 1021110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 13,094,693 2019-01-07 2019-01-08 221110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) NJESIA E ZBATIMIT TE PROJEKTIT Fier 21,000 2019-01-07 2019-01-08 921110012019 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese ne page Dhjetor 2018 per A.Avdulaj,K.Ahmeti,S.Hasani sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,387,034 2019-01-07 2019-01-08 321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 324,187 2019-01-07 2019-01-08 621110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 86,479 2019-01-07 2019-01-08 521110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,386,983 2019-01-07 2019-01-08 121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 647,739 2019-01-07 2019-01-08 421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 50,956 2019-01-07 2019-01-08 821110012019 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 9,382,038 2018-12-27 2019-01-07 87421110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 rik.Ujesjelles Fs. Patos UP.27dt.24.5.2018 Njoft.kontr.25.05.2018 PV.07.8.2018 VP.17.08.2018 Kontr.5162/10 dt.17.08.2018Fat.9 seri 53076059 dt.03.12.2018 sit nr.1 memo e DSHP.dt.01.12.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 3,960,000 2018-12-27 2019-01-07 87521110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 520seri 68275419 dt 11.10.2018,fh 44 dt 11.10.2018
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 1,251,104 2018-12-26 2019-01-07 86521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 miremb verrez. publik. up 42 15.5.2017,njk prot 4014/2 15.5.2017,pv 23.6.2017,njf 3.7.2017,kontrat 6.7.2017 ,relac dshp 24.11.2018 fat.55 seri 68262456 dt 31.10.2018
Bashkia Fier (0909) Jetlir Avdulaj Fier 250,000 2018-12-27 2019-01-07 85821110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 pagesė Vend.Gjyq.1622 dt 23.11.2015. akt marrveshje 3180/7 dt 06.11.2018 pėr Syme Kocin
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 575,955 2018-12-27 2019-01-07 87121110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat.403seri 54294502 dt 30.09.2018,fh 42 dt 30.09.2018
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 1,057,654 2018-12-26 2019-01-07 86421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 miremb verrez. publik. up 42 15.5.2017,njk prot 4014/2 15.5.2017,pv 23.6.2017,njf 3.7.2017,kontrat 6.7.2017 ,relac dshp 31.10.2018 ,fat 50 seri 68262451 dt 30.09.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 694,740 2018-12-28 2019-01-03 87821110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2018 . listepagesa
Bashkia Fier (0909) ARMELA MUSABELLIU Fier 2,379,226 2018-12-26 2019-01-03 88621110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 subvecion libri VKB.81 dt.7.9.2018Akt-marrvesh.8194 dt.10.9.2018 akt-rakordim dt.14.11.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 315,000 2018-12-26 2019-01-03 85121110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 shperblim fundviti VKM. dt.19.12.2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,231,900 2018-12-28 2019-01-03 87921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,656,399 2018-12-27 2018-12-28 87721110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 permiresim kushte banimi UP.40dt.03.8.2018 Njoft.kontr.03.08.2018 PV.27.9.2018 VP.5.10.2018 Kontr.7349/6 dt.18.10.20418Fat.76 seri 44392245 dt.27.12.2018 sit nr.2
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 2,052,000 2018-12-27 2018-12-28 87321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pastrim,grumbullim dhe transp mbetje, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 8,relacion i superv 31.8.2018 ,fat 15 seri 44158415 dt 19.10.2018,
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 10,090,197 2018-12-27 2018-12-28 87621110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 35 30.6.2016,njk 30.6.2016,pv 7.8.2016,kontrat 34/231/2016 21.10.2016,amendament shtese 30.12.2016,sit perfund,memo dshp 12.5.2018,akt-kolaud ,ēertif md ,fd 7 15.5.2017,seri 24055158
Bashkia Fier (0909) VICTORIA INVEST Fier 3,877,652 2018-12-27 2018-12-28 87221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,pastrim,grumbullim dhe transp mbetje, up 36 dt 30.6.2016,pv 24.8.2016,kont 4.10.2016,sit nr 8,relacion i superv 31.8.2018 ,fat 49 seri 44158500 dt 01.10.2018,
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 567,304 2018-12-27 2018-12-28 87021110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 46seri 54294506 dt 30.09.2018,fh 41 dt 30.09.2018
Bashkia Fier (0909) KLARIDA SEMANJAKU Fier 957,600 2018-12-26 2018-12-27 85221110012018 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 transport ushqimi UP.2dt.07.2.2018 FO.10.02.2018 PV.12.2.2018 Kontr.2/6 dt.14.2.2018Fat.443 seri 18559443 dt.18.12.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 5,451,000 2018-12-26 2018-12-27 86821110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 shperblim fundviti VKM. dt.19.12.2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 96,840 2018-12-26 2018-12-27 84721110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA