Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4136 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,252,136,457.00 4,136 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 354,443 2020-05-14 2020-05-15 29121110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA FIER 2111001 PAGESE SHTEPI TE DEMTUARA NGA ZJARRI,UK 91 DT 12.03.20,VKB 111 DT 06.02.20,MIRATIM PREF.202/1 DT 26.02.20,LISTPAGESE
Bashkia Fier (0909) S A R O Fier 119,200 2020-05-14 2020-05-15 28921110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA FIER 2111001 PUNIME XHAMI PER EMERGJENCA COVID 19,UB 100 DT 9.03.20,PCV 10.03.20,FH 10 DT 10.03.20 SERI 85408761 FH 12 DT 10.03.20
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 151,632 2020-05-14 2020-05-15 29321110012020 Ndihme ekonomike BASHKIA FIER 2111001,NE 6 % MARS PER NJESITE LIBOF,FRAKULL,PORTEZ,BROSTAR,TOPOJE,LEVAN,DERMENAS,QENDER,CAKRAN,FIER, vkb 30 DT 15.04.20,MIRATIM PREFEKTI 381 DT 24.04.20DT24..04.20
Bashkia Fier (0909) KOLA INVEST Fier 7,536,930 2020-05-13 2020-05-14 28721110012020FT Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 Rikonstruksion i shkolles Penelopi Pirro,up 22 dt 26.04.2019,kont 3880/8 dt 20.08.2019,akt kold 06.12.19,fat 37 dt 06.12.19 seri 70721739
Bashkia Fier (0909) KOLA INVEST Fier 5,133,316 2020-05-13 2020-05-14 28821110012020Ft Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 Rikonstruksion i shkolles Penelopi Pirro,up 22 dt 26.04.2019,kont 3880/8 dt 20.08.2019,akt kold 06.12.19,fat 33 dt 31.10.19 seri 70721735
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 640,377 2020-05-12 2020-05-13 28321110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,up 42 dt 15.05.2017,pcv 23.06.2017,njf 03.07.2017,kont 06.07.2017,fat 4582 dt 29.02.2020 seri 312634582
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 635,540 2020-05-11 2020-05-13 26821110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime mirembajtje varreza muaji Janar ,up 42 dt 15.05.2017,njf kont 4014/2 dt 15.05.2017 pcv 23.06.2017,njf 03.07.2017,kont 06.03.2017,fat 3647 dt 31.01.2020 seri 312633647
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 26,155 2020-05-11 2020-05-12 27121110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagese shtepi te demtuara nga termeti,uk 63 dt 12.02.2020,vkb 145 dt 20.12.2019,miratim pref 1969/1 dt 30.12.2019,listpagese 06.05.2020
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 4,670 2020-05-11 2020-05-12 28021110012020 Uje Bashkia Fier 2111001 shpenzime per uje,kont 8920118fat 11960847ipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 46,940 2020-05-11 2020-05-12 27321110012020 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 shpenzime postare,fat 405 dt 27.03.2020 seri 74491405
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 370 2020-05-11 2020-05-12 27721110012020 Uje Bashkia Fier 2111001 shpenzime per uje,kont 8920169,fat 11994971 sipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 56,333 2020-05-11 2020-05-12 26921110012020 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Fier 2111001 qera trualli ,kontrat 4669/1 dt 24.05.2020,vkb 74 dt 27.09.2016,fat 29.02.2020 seri 82382411
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 56,333 2020-05-11 2020-05-12 27021110012020 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Fier 2111001 qera trualli ,kontrat 4669/1 dt 24.05.2020,vkb 74 dt 27.09.2016,fat nr 12,dt 31.03.2020 seri 82382412
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 360 2020-05-11 2020-05-12 27821110012020 Uje Bashkia Fier 2111001 shpenzime per uje,kont 8920169,fat 12036276 sipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 870 2020-05-11 2020-05-12 27921110012020 Uje Bashkia Fier 2111001 shpenzime per uje,kont82000026 ,fat 11959377 sipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 244 2020-05-11 2020-05-12 28121110012020 Uje Bashkia Fier 2111001 shpenzime per uje,kont8920071 fat 11960812 ipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 88,400 2020-05-11 2020-05-12 27221110012020 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 shpenzime postare,fat sipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 56,333 2020-05-11 2020-05-12 28221110012020 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Fier 2111001 qera trualli ,kontrat 4669/1 dt 24.05.2020,vkb 74 dt 27.09.2016,fat nr 14,dt 30.04.2020 seri 82382414
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 210,761 2020-05-07 2020-05-08 26521110012020 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 shperblim punonjesi dale ne pension ,uk 95,125,126,listpagese dt 04.05.2020
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 10,000 2020-05-07 2020-05-08 26421110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Shpresa Arapaj,Mars , prill
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 104,412 2020-05-07 2020-05-08 26121110012020 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 shpenzime postare sipas akt rakordimit dt 27.04.2020
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 8,000 2020-05-07 2020-05-08 26621110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor A.Dabulla,muaji Mars,Prill 2020
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 51,675 2020-05-07 2020-05-08 26221110012020 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 shpenzime postare sipas akt rakordimit dt 27.04.2020
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 34,281 2020-05-07 2020-05-08 26321110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagese shtepi te demtuara nga termeti,uk 63 dt 12.03.2020,vkb 148 dt 20.12.2019,listpagese 04.05.2020
Bashkia Fier (0909) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Fier 1,429,984 2020-05-06 2020-05-07 25721110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT ZJARREFIKSJA PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 371,514 2020-05-06 2020-05-07 25021110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 640,359 2020-05-06 2020-05-07 24721110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,589 2020-05-06 2020-05-07 25421110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT GJENDJA CIVILE PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 802,651 2020-05-06 2020-05-07 25321110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 49,562 2020-05-06 2020-05-07 25121110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA