Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4136 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,252,136,457.00 4,136 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 357,748 2020-05-19 2020-05-20 31521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/19 DT 17.02.20,FAT 215 DT 28.02.20,SERI 85202215,FH 12 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 302,592 2020-05-19 2020-05-20 32021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME BULMETI ,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/11 DT 17.02.20,FAT 218 DT 28.02.20,SERI 85202218,FH 15 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 198,834 2020-05-19 2020-05-20 32121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME BULMETI ,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/16 DT 17.02.20,FAT 228 DT 31.03.20,SERI 85202228,FH 21 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) KLARIDA SEMANJAKU Fier 109,058 2020-05-19 2020-05-20 30621110012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA FIER 2111001 SHERBIM TRASPORT USHQIMESH,UP 50 DT 30.12.19,KONT 11285/6 DT 28.01.20,FAT 68 DT 31.01.20 SERI 73181065
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 166,458 2020-05-19 2020-05-20 31421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE PERIME,UP,49DT 27.12.19,KONT 11241/18 DT 17.02.19,FAT 229 DT 31.03.20 SERI 85202229 FH 19 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 828,000 2020-05-19 2020-05-20 31821110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME KOLONIALE,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 154 DT 09.03.20,SERI 85202154,FH 26 DT 09.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 156,000 2020-05-19 2020-05-20 31021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 153 DT 09.03.20 SEI 85202153 ,FH 25 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 46,722 2020-05-19 2020-05-20 31221110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 226 DT 31.03.20 SEI 85202226,FH 22 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 10,800 2020-05-19 2020-05-20 31721110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 220 DT 28.02.20,SERI 85202220,FH 17 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) KLARIDA SEMANJAKU Fier 114,797 2020-05-19 2020-05-20 30721110012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA FIER 2111001 SHERBIM TRASPORT USHQIMESH,UP 50 DT 30.12.19,KONT 11285/6 DT 28.01.20,FAT 1067 DT 29.02.20 SERI 73181067
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 74,334 2020-05-19 2020-05-20 31121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 213 DT 28.02.20 SEI 85202213,FH 10 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 196,476 2020-05-19 2020-05-20 31321110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE PERIME,UP,49DT 27.12.19,KONT 11241/18 DT 17.02.19,FAT 219 DT 28.02.20 SERI 85202219 FH 16 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 255,240 2020-05-19 2020-05-20 31921110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME KOLONIALE,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 230 DT 31.03.20,SERI 85202230,FH 20 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 235,394 2020-05-19 2020-05-20 31621110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/19 DT 17.02.20,FAT 227 DT 31.03.20,SERI 85202227,FH 23 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 333,180 2020-05-18 2020-05-19 30021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME MISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 214 DT 28.02.20,SERI 85202214,FH 11DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 506,143 2020-05-18 2020-05-19 30121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BULMET ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6 DT 06.01.20 ,FAT 647 DT 31.01.20,SERI 773229647,FH 6 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) DOGEL Fier 145,500 2020-05-18 2020-05-19 29521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME,UP 58 DT12.12.18,KONT 8 DT 06.01.20,PCV 30.01.19,FAT 33 DT 17.02.20 SERI 31200033,FH 9 DT 17.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 1,170 2020-05-18 2020-05-19 30421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 7,DT 06.01.20 ,FAT 649 DT 31.01.20,SERI 77329649,FH 8 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 80,964 2020-05-18 2020-05-19 30521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6,DT 06.01.20 ,FAT 212 DT 28.02.20,SERI 85202212,FH 9/1 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 172,770 2020-05-18 2020-05-19 30321110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 7,DT 06.01.20 ,FAT 644 DT 31.01.20,SERI 77329644,FH 3 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 138,150 2020-05-18 2020-05-19 29721110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME KOLONIALE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 5 DT 06.01.20 ,FAT 217 DT 28.02.20,SERI 85202217,FH 14 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 84,870 2020-05-18 2020-05-19 29921110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME MISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 646 DT 31.01.20,SERI 77329646,FH 5 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 267,988 2020-05-18 2020-05-19 30221110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BULMET ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6 DT 06.01.20 ,FAT 216 DT 28.02.20,SERI 85202216,FH 13DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 33,960 2020-05-18 2020-05-19 29621110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME KOLONIALE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 5 DT 06.01.20,PCV 31.01.20 ,FAT 648 DT 31.01.20,SERI 77329648,FH 7 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,916,074 2020-05-18 2020-05-19 30921110012020 Ndihme ekonomike BASHKIA FIER 2111001 NE PRILL 20 PER NJESITE DHE BASHKINE (DYFISHIMI )SIPAS VKM 254 DT 27.03.2020, URDHER 4/2020 I DRSHS SHKRESE 141 DT 07.04.20
Bashkia Fier (0909) DOGEL Fier 345,468 2020-05-18 2020-05-19 29421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME,UP 58 DT12.12.18,KONT 8 DT 06.01.20,PCV 31.01.20,FAT 32 DT 31.01.20 SERI 31200032,FH 1 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 152,920 2020-05-18 2020-05-19 30821110012020 Ndihme ekonomike BASHKIA FIER 2111001 NE 6 % MARS 20 PER NJESITE DHE BASHKINE (DYFISHIMI )SIPAS VKM 254 DT 27.03.2020,VKB 30 DT 15.04.2020,MIRATIM PREFEKTI
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 573,045 2020-05-18 2020-05-19 29821110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIMEMISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 645 DT 31.01.20,SERI 77329645,FH 4 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) S P E K T R I Fier 651,033 2020-05-14 2020-05-15 29021110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA FIER 2111001 KONTRIBUT PER KRIJIMIN E HAPSIRAVE REKREATIVE PER FEMIJE,UB 8437 DT 01.10.19,KONT 2696/10 DT 19.12.18,SIT PJESOR
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,921,826 2020-05-14 2020-05-15 29221110012020 Ndihme ekonomike BASHKIA FIER 2111001,NE PER NJESITE LIBOF,FRAKULL,PORTEZ,BROSTAR,TOPOJE,LEVAN,DERMENAS,QENDER,CAKRAN,FIER,UR.4/2020DT 25.04.20 I DRSHS,SHKRESE 141 DT 07.04.20

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA