Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3114 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,188,901,825.00 3,114 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2018-09-13 2018-09-14 60121110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016, mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396/10 dt 01.12.2016, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2018-09-13 2018-09-14 60321110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,Ofertė 50 dt 04.01.2018,Kontr qira 50/1 dt 27.02.2018,pv dt 28.03.2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) UNION BANK SHA Fier 11,050 2018-09-13 2018-09-14 60021110012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001, shpėrblim pėr nx. e dalluar,Urdh 467 nr 71947 prot dt 03.09.2018,VKB 76 dt 29.07.2016. sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 8,600 2018-09-13 2018-09-14 60421110012018 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001, dieta sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 555,900 2018-09-13 2018-09-14 60521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, pagesė kryepleq tė nj.admin.Dėrmensa,Topojė,Levan,Portėz,Cakran, Frakull sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 482,800 2018-09-13 2018-09-14 60621110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,shpėrblim pėr kėshilltarė, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2018-09-13 2018-09-14 60221110012018 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001, pagesė qiramarrje,VKB 74 dt 27.09.2016, mirat pref 1505 dt 23.02.2017,Kontr qiraje 6396 dt 30.11.2016, amendament kontr 6396/16 dt 09.02.2017,sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 25,000 2018-09-13 2018-09-14 60821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, banera dhe printime,Kėrkesė dt 29.03.2018,Urdh dt 17.05.2018,situacion,fat 191 dt 30.03.2018
Bashkia Fier (0909) ASI-2A CO Fier 866,796 2018-09-12 2018-09-13 59221110012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Bashkia Fier 2111001, vendosje filtra,up 17 dt 01.06.2018,ft of dt 01.06.2018,preventiv,klasif pėrfun.,kontr dt 21.06.2018,situacion , fat 60 seri 65516060 dt 11.07.2018,pv marrje dorėzim dt 09.07.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 37,497 2018-09-12 2018-09-13 59921110012018 Bursa Bashkia Fier 2111001, kuota ushqimore pėr bursistės,VKM 753 DT 13.12.2017,Urdh.Kryet 370 dt 23.05.2018,Urdh Tit QEA 23 dt 03.09.2018, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) INA BARJAMAJ Fier 247,000 2018-09-12 2018-09-13 59821110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001, Vend.Gjyqėsor 1137 dt 31.03.2014 pėr Valentina Doko, akt marr.1178/3 dt 05.04.2018
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 125,000 2018-09-12 2018-09-13 59721110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001, Vend.Gjyqėsor 3112 dt 10.10.2016 pėr Anila Haxhiu, akt marr.3578 dt 10.04.2018 me Zyrėn Pėrmbarimore Fier
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 90,602 2018-09-12 2018-09-13 59421110012018 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001, shėrbim interneti,up 4 nr 1628 prot dt 13.02.2018,pv 4 dt 18.05.2018,rap.pėrmbl. dt 22.06.2018,njof fit 1628/5 dt 26.06.2018, kontr 1628/6 dt 29.06.2018,fat 795 seri 64362683 dt 30.07.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,801,020 2018-09-11 2018-09-12 59521110012018 Ndihme ekonomike NDIHME EKONIMIKE PER BASHKIN FIER GUSHT 2018 VKB 79 DT 20/08/2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 446,520 2018-09-11 2018-09-12 59621110012018 Ndihme ekonomike NDIHME EKONIMIKE PER BASHKIN FIER GUSHT 2018 VKB 79 DT 20/08/2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 13,094,938 2018-09-10 2018-09-11 57621110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001,paga Gusht 2018 sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FARMA NET ALBANIA Fier 105,360 2018-09-10 2018-09-11 58921110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,mat.pėr stac.e plazhit,Urdh Krtyet. 6230 dt 29.6.2018,fat 6607 seri 65905507 dt 30.07.2018,fh 33 dt 30.07.2018,pv marrje dorėzim dt 30.07.2018
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 2,500,000 2018-09-07 2018-09-10 58721110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, kontribut,Urdh Kryetari 5622 dt 11.06.2018, VKB 84 dt 30.10.2017,VKB 97 dt 27.12.2017,VKB 33 dt 16.04.2018,mirat prefekti 599/3 dt 30.04.2018
Bashkia Fier (0909) A.K.M Fier 5,396,240 2018-09-07 2018-09-10 58621110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001, up 17 dt 29.3.2018,njof kontr 3106/2dt 29.3.2018,rap pe 3106/3 dt 8.5.2018,kontrat 3106/6 dt 16.5.2018,sit perfund ,memo dshp 29.5.2018,fat 67dt 01.8.2018,seri 47324526,akt.marrje dorezim,akt kolaudim dt 27.07.2018
Bashkia Fier (0909) ONUFRI Fier 102,000 2018-09-07 2018-09-10 58821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,botim reviste, up 1 dt 23.01.2018,ft.pėr ofertė dt 23.01.2018,kontrat dt 29.01.2018,fat 160 seri 59687122 dt 11.06.2018,fh 21 dt 11.06.2018,pv marrje dt 11.06.2018
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 19,680 2018-09-07 2018-09-10 59021110012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001,siguracion, up 18 dt 2.07.2018,fat 254 seri 180247862 dt 06.07.2018,
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 548,629 2018-09-07 2018-09-10 59121110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 469 seri 54294518 dt 31.07.2018,fh 34 dt 31.07.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 129,617 2018-09-06 2018-09-07 58321110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,327,406 2018-09-06 2018-09-07 57721110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,165 2018-09-06 2018-09-07 58121110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,393,064 2018-09-06 2018-09-07 57521110012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 647,241 2018-09-06 2018-09-07 57821110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,709 2018-09-06 2018-09-07 58221110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 791,095 2018-09-06 2018-09-07 58021110012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 324,187 2018-09-06 2018-09-07 57421110012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2018 BASHKIA FIER

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA