Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3592 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,201,272,273.00 3,592 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 1,380 2019-02-18 2019-02-20 9421110012019 Uje Bashkia Fier 2111001klienti 8920169 Janar 2019 fat.11510323 dt.31.1.2019
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 26,220 2019-02-18 2019-02-19 9221110012019 Uje Bashkia Fier 2111001klienti 890062 Dhjetor 2018 fat.11472663 dt.31.12.2018
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 90,602 2019-02-18 2019-02-19 9821110012019 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 internet Dhjetor 2018 UP.4dt.13.2.2018njf.26.6.2018 kontr.1628/6 dt.29.6.2018 fat.1442 seri 68512330 dt.20.12.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 8,340 2019-02-18 2019-02-19 9321110012019 Uje Bashkia Fier 2111001klienti 8208031 Nentor 2018 fat.11433961 dt.30.11.2018
Bashkia Fier (0909) Tele.co.Albania Fier 90,602 2019-02-18 2019-02-19 9621110012019 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 internet Nentor 2018 UP.4dt.13.2.2018njf.26.6.2018 kontr.1628/6 dt.29.6.2018 fat.1329 seri 68512217 dt.29.11.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 50,760 2019-02-18 2019-02-19 9521110012019 Uje Bashkia Fier 2111001klienti 890067 Shtator 2018 fat.113360420 dt.28.9.2018
Bashkia Fier (0909) OVIS Fier 1,195,104 2019-02-18 2019-02-19 8221110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 prijekti Agrolabs UP.3141dt.5.4.2018njf.13.7.2018 kontr.2158 dt.13.7.2018 fat.5 seri 34653671 dt.12.12.2018 relacion sherbimi 19.1.2019
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 29,480 2019-02-18 2019-02-19 9721110012019 Uje Bashkia Fier 2111001klienti 890067 Tetor 2018 fat.113397857 dt.31.10.2018
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 1,380 2019-02-18 2019-02-19 9421110012019 Uje Bashkia Fier 2111001klienti 8920169 Janar 2019 fat.11510323 dt.31.1.2019
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 4,429,445 2019-02-15 2019-02-18 8821110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.rehabilitim fasad.rr.Mujo Ulqinaku Urdh.4652/1 dt.2.6.2018 akt-kolaudim 30.1.2017 UP.121dt.28.12.2015njf.29.2.2016 kontr.1231/5 dt.7.3.2016aktmarrje dorez.30.1.2017 certif garanc.11.2.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 52,670 2019-02-15 2019-02-18 8721110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Janar 2019 fat.411 seri61424411 dt.24.12.2018
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 7,448,472 2019-02-15 2019-02-18 8921110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.rehabilitim fasad.rr.Mujo Ulqinaku Urdh.4652/1 dt.2.6.2018 akt-kolaudim 30.1.2017 UP.121dt.28.12.2015njf.29.2.2016 kontr.1231/5 dt.7.3.2016aktmarrje dorez.30.1.2017 certif garanc.11.2.2019
Bashkia Fier (0909) INFOSOFT BUSINESS SOLUTIONS Fier 319,999 2019-02-15 2019-02-18 8321110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721306dt.23.05.2018 relacion 25.6.2018
Bashkia Fier (0909) INFOSOFT BUSINESS SOLUTIONS Fier 159,999 2019-02-15 2019-02-18 8421110012019 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 mirembajtje sist.taksave UP.6 dt.15.2..2018 FO.15.2.2018 VP.07.3.2018 kontr.1711/6 dt.21.3.2018Fat.223721335dt.22.06.2018 relacion 25.6.2018
Bashkia Fier (0909) F.K. APOLLONIA SH.A. Fier 900,000 2019-02-13 2019-02-15 7321110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife federimi per futb.femra VKB.47 dt.30.05.2018 Urdh.28.12.2018 Fat.107 seri 72891986 dt.11.2.2019
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 68,500 2019-02-13 2019-02-15 7921110012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 sigurascion mjeti UP.34 dt.26.11.2018 FO.26.11.2018 VP.03.12.2018 Fat.494-496 seri180392840-180392842 dt.03.12.2018
Bashkia Fier (0909) S I L A Fier 1,538,640 2019-02-14 2019-02-15 7721110012019 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 riparim mjetesh UP.16 dt.26.3.2018 PVT..26.3.2018 VP.05.6.2018kont.3.10.2018 relac.DSH.P 3.10.2018 Fat.464 seri63785664 dt.3.10.2018
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 9,440 2019-02-13 2019-02-15 7621110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 56,850 2019-02-13 2019-02-15 7421110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 790,853 2019-02-14 2019-02-15 8021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 mirembajtje varreza UP.42 dt.15.5.2017 PVT..23.6.2017 VP.03.7.2017kont.6.7.2017 relac.DSH.P Nentor 20418 Fat.1949 seri31791949 dt.30.11.2018
Bashkia Fier (0909) PANDELI GJEKA Fier 48,000 2019-02-14 2019-02-15 8121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime per projekte urdh.18.12.2017 akt-marveshje 18.12.2017Pv.14.11.2018 Fat.466 seri 61189566 dt.12.11.2018
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 588,200 2019-02-11 2019-02-12 6821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Janarr 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 470,900 2019-02-11 2019-02-12 6921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Janarr 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150,960 2019-02-11 2019-02-12 7121110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shkurt 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-02-11 2019-02-12 7021110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shkurt 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-02-11 2019-02-12 7221110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shkurt 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) SALILLARI Fier 6,420,202 2019-02-08 2019-02-11 6221110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.4652/1 dt.2.7.2018 akt-kolaudim 12.12.2016 UP.13dt.21.03.2016njf.13.5.2016 kontr.1657/6 dt.31.5.2016aktmarrje dorez.12.12.2016 certif garanc.28.1.2019
Bashkia Fier (0909) Klubi Shumesportesh Apollonia sh.a Fier 2,000,000 2019-02-06 2019-02-07 5921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kontribut Shkurt 2019 VKB.122 dt.06.12.2018 Urdh. 18.1.2019.
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 13,000,000 2019-02-06 2019-02-07 6021110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 pagese per shpronesim per ndet.imp.te mbetjeve Urdh.49 dt.5.2.2019 VKM.551 dt.28.12.2016 akt-marveshje 12.7.2017 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUAJTSHME Fier 12,600 2019-02-05 2019-02-06 5821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife rregjistrimi Pasuria toke ne Topoje Urdh.48 dt.5.2.2019 fat.2012 dt.5.2.2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA